Материалдар / ҚМЖ ҚМЖ-лар
МИНИСТРЛІКПЕН КЕЛІСІЛГЕН КУРСҚА ҚАТЫСЫП, АТТЕСТАЦИЯҒА ЖАРАМДЫ СЕРТИФИКАТ АЛЫҢЫЗ!
Сертификат Аттестацияға 100% жарамды
ТОЛЫҚ АҚПАРАТ АЛУ

ҚМЖ ҚМЖ-лар

Материал туралы қысқаша түсінік
ҚМЖ-лар 1 күндік жоспар
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады. Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
30 Сәуір 2024
161
1 рет жүктелген
700 ₸
Бүгін алсаңыз
+35 бонус
беріледі
Бұл не?
Бүгін алсаңыз +35 бонус беріледі Бұл не?
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады

Бекітілді:


Педагогтің аты-жөні

Сулейменова А.

Күні

5.09

Сынып

Қатысушылар саны:

Қатыспағандар саны:

Сабақтың тақырыбы

Абайдың өмірі мен шығармашылығы

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары

10.1.1.1 әдеби шығарманың сюжеттік-композициялық құрылысын талдау арқылы идеялық мазмұнын терең түсіну;

10.2.1.1 әдеби шығарманың композициясын уақыт пен кеңістік тұрғысынан талдау

Сабақтың мақсаты

Автор туралы өмірі мен шығармашылығын сюжеттік-композициялық құрылысын талдау арқылы идеялық мазмұнын терең түсінеді.

Автор өмірбаянын уақыт пен кеңістік тұрғысынан талдайды.

Құндылықтарды дарыту


- жеке тұлғаның пікірін ескеру және әрбір ойдың құндылығын құрметтеу;

-тақырыпқа қатысты ой түйе білу, өзін-өзі дұрыс жолға тәрбиелей білуге баулу.

Сабақтың барысы

Сабақтың кезеңі/ уақыт

Педагогтің әрекеті




Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Ұйымдастыру кезеңі(5минут)

Амандасу. Ұйымдастыру кезеңі

Үй тапсырмасын сұрау.

Білу, түсіну


Оқулық

Сабақ басы

(10минут)

Абай ақын туралы не білесіздер?

Қандай шығармалары таныс?

Неге ақынның жалғыздығы әдебиет саласында ерекше сөз етіледі?

Сұрақтарға жауап береді.


Оқулық

Ортасы

(20 минут)

(оқу тапсырмаларын орындау)

Оқулықпен жұмыс жасайды.


Оқулық


Оқулық тапсырмаларын орындайды. Кестені толтырады. Сұрақтарға жауап береді

Мадақ сөздер.

Оқулық

Соңы

(5 минут)

Қорытынды.

Бағалау.

Үйге: қанатты сөздер топтамасын жаттап келу


































Бекітілді:


Педагогтің аты-жөні

Сулейменова А.

Күні

05.09

Сынып

Қатысушылар саны:

Қатыспағандар саны:

Сабақтың тақырыбы

О.Бөкей «Атау кере» повесі

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары

11.1.1.1 - әдеби шығармаға сюжеттік-композициялық талдау жасау арқылы жанрлық ерекшелігін түсіну

Сабақтың мақсаты

Повеске сюжеттік-композициялық талдау жасау арқылы жанрлық ерекшелігін түсінеді.

Құндылықтарды дарыту


- жеке тұлғаның пікірін ескеру және әрбір ойдың құндылығын құрметтеу;

-тақырыпқа қатысты ой түйе білу, өзін-өзі дұрыс жолға тәрбиелей білуге баулу.

Сабақтың барысы

Сабақтың кезеңі/ уақыт

Педагогтің әрекеті




Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Ұйымдастыру кезеңі(5минут)

Амандасу. Ұйымдастыру кезеңі


Білу, түсіну


Оқулық

Сабақ басы

(10минут)

Оралхан Бөкей туралы не білеміз?

«Атау кере» деген сөздің мәнісін білеміз бе?


Сұраққа жауап береді


Оқулық

Ортасы

(20 минут)

(оқу тапсырмаларын орындау)

Өмірі туралы деректерден конспект толтырады.


Оқулық


«Ормандағы отбасы» бөлімі оқылып, талданады.

Сұрақтарға жауап береді.

Пікір білдіреді.

Кестені толтырады.

10 балл

Оқулық

Соңы

(5 минут)

Қорытынды.

Бағалау

Үйге: повесті оқу, мазмұндау



















Бекітілді:


Педагогтің аты-жөні

Сулейменова А.

Күні

05.09

Сынып

Қатысушылар саны:

Қатыспағандар саны:

Сабақтың тақырыбы

Кіріспе .Қорқыт

«Қорқыт ата жыры» кітабының мазмұны.

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары

8.1.3.1 көркем шығармадағы кейіпкерлерді сомдауда тура және жанама мінездеулерді жіктеу;
8.2.2.1 автор бейнесі мен кейіпкерлер қарым-қатынасының тілдік көрінісін талдау

Сабақтың мақсаты

Көркем шығармадағы кейіпкерлерді сомдауда тура және жанама мінездеулерді талдайды. Автор бейнесі мен кейіпкерлер қарым-қатынасының тілдік көрінісін талдайды.

Құндылықтарды дарыту


- жеке тұлғаның пікірін ескеру және әрбір ойдың құндылығын құрметтеу;

-тақырыпқа қатысты ой түйе білу, өзін-өзі дұрыс жолға тәрбиелей білуге баулу.

Сабақтың барысы

Сабақтың кезеңі/ уақыт

Педагогтің әрекеті




Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Ұйымдастыру кезеңі(5минут)

Амандасу. Ұйымдастыру кезеңі

Үй тапсырмасын сұрау.

Білу, түсіну


Оқулық

Сабақ басы

(10минут)

Қорқыт ата туралы не білеміз?

Қорқыт туралы аңыздарды баяндаңыздар.

Өз білетін ақпараттарын ортаға салады

Ауызша мадақ сөздер

Ғаламтор

Ортасы

(20 минут)

(оқу тапсырмаларын орындау)

Оқулықпен жұмыс жасайды. Қорқыт туралы деректермен танысады.


Оқулық


Сұрақтарға жауап береді

Мадақ сөздер

Оқулық

Соңы

(5 минут)

Қорытынды.

Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!