-Алматы облысы Кеген ауданы
«Қарабұлақ орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен» КММ
Қысқа мерзімді
жоспар-1
|
Бөлім: |
Іс жүргізу құқығының негіздері |
|
|
Педагогтің аты-жөні |
Алимов Абикей Женисович |
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып:11 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Қылмыстық іс жүргізу құқығының түсінігі мен маңызы. |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
11.4.1.1 - қылмыстық қудалауды жүзеге асыру шарттарын түсіндіру |
|
|
Сабақтың мақсаты |
қылмыстық қудалауды жүзеге асыру шарттарын түсіндіру |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||
|
Ұйымдастыру кезеңі |
Ой шақыру: -Бүгінгі сабақта: қылмыстық-процестік заңының тұжырымдамасын және оның мәнін, халықаралық қылмыстық процедуралар стандарттарын қарастырамыз. Оқушыларды сабақтың тақырыбы және мақсатымен таныстыру. |
Оқушылар өз жауаптарын ұсынады |
мадақтау |
Мұғалім презентациясы |
||||||||
|
Жаңа сабақ |
ЗерттеуМәтінмен жұмыс Қылмыстық-процестік құқығы - қылмыстық істер бойынша іс жүргізу тәртібін бекітетін және қылмыстық істерді қозғау, тергеу, сотта қарау бойынша анықтау, алдын ала тергеу, прокуратура мен сот үкімінің орындалуы мен іс жүргізу мәселелерін реттейтін құқықтық нормалар жүйесі. Қылмыстық іс жүргізу заңы азаматтардың қылмыстық қолсұғушылықтан қорғауын қамтамасыз Оқушыларға тарих беттерінен тарихи оқиғаны талдауды ұсыныңыз. 1-тапсырма
2-тапсырма 1. Қылмыстық процестік құқығы деген не? Қазақстан Реслубликжының Қылмыстық кодексінің қазақстан Республикасының Қылмыстық процестік кодексінің айыр машылыгы неде? 2. Казақстан Республикжында сот төрелігін кім жүзеге асырады? 3. Қылмыстық үдерістің міндеттері қандай? 1 деңгейлі тапсырма Жеке жұмыс "Қазақстан Республикжының қылмыстық процестік заңының мәні" тақырыбына эссе 2 деңгейлі тапсырма Жағдаяттық тапсырманы шешіндер А банктерді, біріне қарумен шабуыл жасады Сотоның әрекетін қылмыс деп тапты Бұл шешімнің себептері қандай? Азамат А қандай жаза қолданады?
|
Мәтінмен жұмыс
Дескриптор: - Қылмыстық сот ісінің қызметтерін анықтайды;
Дескриптор: - Қазақстан Реслубликжының Қылмыстық кодексінің қазақстан Республикасының Қылмыстық процестік кодексінің айыр машылыгын ажыратады; - Қылмыстық үдерістің міндеттерін анықтайды;
|
ҚБ Мұғалім оқушылар жауабын мұқият тыңдап кері байланыс беріп отырады
«Ең үздік жауап»
«Алақан-жұдырық»
«Жұлдызшалар»
«Екі жұлдыз,бір ұсыныс»
«Бармақпен»
|
Қазақстан Республикасының Қылмыстық кодексі. 2014 жылғы 3 шілдеде қабылданған.
Қазақстан Республикасының Қылмыстық-процестік кодексі. 2014 жылы 4 шілдеде қабылданған. |
||||||||
|
Қорытынды |
Кері байланыс « Білімді стикер». Мына сұрақтар бойынша жауап береді. - Не білдім? - Не білемін? - Не білгім келеді? |
Тақырып бойынша не білетінін, не білгісі келетінін, не білгенін жазады |
ҚБ – сабақтағы өз әрекетіне рефлексия жасау; |
А4, конспект
|
||||||||
|
Оқу тапсырмасы |
Қылмыстық іс жүргізу құқығының түсінігі мен маңызы.
|
|
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
ҚМЖ қылмыстық іс жүргізудің түсінігі мен маңызы 11 сынып
ҚМЖ қылмыстық іс жүргізудің түсінігі мен маңызы 11 сынып
-Алматы облысы Кеген ауданы
«Қарабұлақ орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен» КММ
Қысқа мерзімді
жоспар-1
|
Бөлім: |
Іс жүргізу құқығының негіздері |
|
|
Педагогтің аты-жөні |
Алимов Абикей Женисович |
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып:11 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Қылмыстық іс жүргізу құқығының түсінігі мен маңызы. |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
11.4.1.1 - қылмыстық қудалауды жүзеге асыру шарттарын түсіндіру |
|
|
Сабақтың мақсаты |
қылмыстық қудалауды жүзеге асыру шарттарын түсіндіру |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||
|
Ұйымдастыру кезеңі |
Ой шақыру: -Бүгінгі сабақта: қылмыстық-процестік заңының тұжырымдамасын және оның мәнін, халықаралық қылмыстық процедуралар стандарттарын қарастырамыз. Оқушыларды сабақтың тақырыбы және мақсатымен таныстыру. |
Оқушылар өз жауаптарын ұсынады |
мадақтау |
Мұғалім презентациясы |
||||||||
|
Жаңа сабақ |
ЗерттеуМәтінмен жұмыс Қылмыстық-процестік құқығы - қылмыстық істер бойынша іс жүргізу тәртібін бекітетін және қылмыстық істерді қозғау, тергеу, сотта қарау бойынша анықтау, алдын ала тергеу, прокуратура мен сот үкімінің орындалуы мен іс жүргізу мәселелерін реттейтін құқықтық нормалар жүйесі. Қылмыстық іс жүргізу заңы азаматтардың қылмыстық қолсұғушылықтан қорғауын қамтамасыз Оқушыларға тарих беттерінен тарихи оқиғаны талдауды ұсыныңыз. 1-тапсырма
2-тапсырма 1. Қылмыстық процестік құқығы деген не? Қазақстан Реслубликжының Қылмыстық кодексінің қазақстан Республикасының Қылмыстық процестік кодексінің айыр машылыгы неде? 2. Казақстан Республикжында сот төрелігін кім жүзеге асырады? 3. Қылмыстық үдерістің міндеттері қандай? 1 деңгейлі тапсырма Жеке жұмыс "Қазақстан Республикжының қылмыстық процестік заңының мәні" тақырыбына эссе 2 деңгейлі тапсырма Жағдаяттық тапсырманы шешіндер А банктерді, біріне қарумен шабуыл жасады Сотоның әрекетін қылмыс деп тапты Бұл шешімнің себептері қандай? Азамат А қандай жаза қолданады?
|
Мәтінмен жұмыс
Дескриптор: - Қылмыстық сот ісінің қызметтерін анықтайды;
Дескриптор: - Қазақстан Реслубликжының Қылмыстық кодексінің қазақстан Республикасының Қылмыстық процестік кодексінің айыр машылыгын ажыратады; - Қылмыстық үдерістің міндеттерін анықтайды;
|
ҚБ Мұғалім оқушылар жауабын мұқият тыңдап кері байланыс беріп отырады
«Ең үздік жауап»
«Алақан-жұдырық»
«Жұлдызшалар»
«Екі жұлдыз,бір ұсыныс»
«Бармақпен»
|
Қазақстан Республикасының Қылмыстық кодексі. 2014 жылғы 3 шілдеде қабылданған.
Қазақстан Республикасының Қылмыстық-процестік кодексі. 2014 жылы 4 шілдеде қабылданған. |
||||||||
|
Қорытынды |
Кері байланыс « Білімді стикер». Мына сұрақтар бойынша жауап береді. - Не білдім? - Не білемін? - Не білгім келеді? |
Тақырып бойынша не білетінін, не білгісі келетінін, не білгенін жазады |
ҚБ – сабақтағы өз әрекетіне рефлексия жасау; |
А4, конспект
|
||||||||
|
Оқу тапсырмасы |
Қылмыстық іс жүргізу құқығының түсінігі мен маңызы.
|
|
|
|
шағым қалдыра аласыз













