№116 КЖББМ
ҚЫСҚА МЕРЗІМДІ ЖОСПАР
|
Бөлім: |
Өнер |
|
|
Педагогтің аты-жөні |
Нурдунова Шырын Магамедовна |
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: 3 |
Қатысушылар саны |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Саған не ұнады? |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
3.3.1.1 оқу түрлерін қолдана отырып, мəтінді немесе оның бөлімдерін мəнерлеп оқу (шолып танысу, рөлге бөліп оқу) 3.3.4.1 мəтін мазмұны мен кейіпкерлерінің іс-əрекеті туралы нақты сұрақтар (қандай? қай? қашан? қайда?) құрастыру жəне оған жауап беру. 3.5.1.2 көптік/тəуелдік/ жіктік /септік жалғауларын ауызша тілде жəне жазбаша тілде қолдану |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Мәтін мазмұнына сұрақ құрастырып және оған жауап беруге үйрену |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы
|
1. Оқушылармен амандасу. 2. Сыныпта жағымды психологиялық ахуал қалыптастыру. |
Мұғаліммен амандасып, сабаққа дайындылығын көрсетеді. Зейінді, жадыны арттыру мақсатында нейрогимнастика тапсырмасын орындайды. |
Көңіл – күй смайликтері |
Стикер com/shorts/iv58yh_QopE
|
|
Үй тапсырмасын тексеру. Өткен сабақты пысықтау мақсатында оқушылармен «Ыстық орындық» тәсілі бойынша үй тапсырмасын сұраймын. |
«Ыстық орындықтың» суреті түскен оқушы орындыққа отырып, берілген уақыт ішінде өткен тақырыпқа қатысты бірнеше сұраққа жауап береді. |
Шапалақ арқылы бір-бірін бағалау. |
Жиһаздардың суреті салынған карточкалар. resource/51782611 |
|
|
26 бет, 1-тапсырма. Аудиомәтін бойынша сабақтың тақырыбын ашу |
Мұқият тыңдап, мәтін не туралы екенін айтады |
|
|
|
|
Сабақтың ортасы |
Жаңа сөздер Ғасыр –век, эпоха Бұрын –раньше, давно Көне, ескі-древняя, старая |
Сөздік дәптерлеріне жазып алады. Сөз тіркесін ауызша құрастырады |
Бағдаршам көздері арқылы бір-бірін бағалау. Бағалау дескрипторы: Мәтінді аударады – 1 балл; мазмұны бойынша сөйлемдерді орналыстырады- 3 балл; Сұрақ құрастырса – 3балл; Сызба бойынша сөйлем құрастырса – 2 балл. |
|
|
Оқылым\тыңдалым Мәтінмен жұмыс. 26 бет, 2-3 тапсырма. |
Мәтінді мұқият тыңдап, аударады. Сөйлемдерді мәтін мазмұны бойынша орналыстырады. Мәтін мазмұны бойынша сұрақ құрастырады |
|
||
|
Жазылым 27 бет, 4-тапсырма. |
Сызба бойынша сөйлем құрап жазады |
|
||
|
Сабақтың соңы |
Суретпен жұмыс 27 бет, 5- тапсырма |
Суретке қарап, кілт сөздерді қолданып, «Бұл қандай кітап?» деген сұраққа жауап береді. |
Сұраққа жауап берсе – 1 балл |
|
|
Үй тапсырмасы |
Жаңа сөздерді жаттау. Wordwall тапсырмасын орындау |
Сабақта оқыған мәтін бойынша wordwall тапсырмасын орындайды. |
|
resource/67377680 |
|
Рефлексия |
«Мен білдім\істедім» әдісі арқылы оқушыларды сөйлету |
Сабақта істеген, білгені жайлы «Мен бүгін ....» деп, сөйлемді жалғастырады |
.
|
Стикер |
Марат
Әлібек
Әжейге орын бермеді.
Әдепсіз бала
Киноға барды. Автобуспен қайтты
Әжейге орын берді. Әжей оған алғыс айтты. Әдепті бала
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
ҚМЖ "Саған не ұнады?" 3 сынып
ҚМЖ "Саған не ұнады?" 3 сынып
№116 КЖББМ
ҚЫСҚА МЕРЗІМДІ ЖОСПАР
|
Бөлім: |
Өнер |
|
|
Педагогтің аты-жөні |
Нурдунова Шырын Магамедовна |
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: 3 |
Қатысушылар саны |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Саған не ұнады? |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
3.3.1.1 оқу түрлерін қолдана отырып, мəтінді немесе оның бөлімдерін мəнерлеп оқу (шолып танысу, рөлге бөліп оқу) 3.3.4.1 мəтін мазмұны мен кейіпкерлерінің іс-əрекеті туралы нақты сұрақтар (қандай? қай? қашан? қайда?) құрастыру жəне оған жауап беру. 3.5.1.2 көптік/тəуелдік/ жіктік /септік жалғауларын ауызша тілде жəне жазбаша тілде қолдану |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Мәтін мазмұнына сұрақ құрастырып және оған жауап беруге үйрену |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы
|
1. Оқушылармен амандасу. 2. Сыныпта жағымды психологиялық ахуал қалыптастыру. |
Мұғаліммен амандасып, сабаққа дайындылығын көрсетеді. Зейінді, жадыны арттыру мақсатында нейрогимнастика тапсырмасын орындайды. |
Көңіл – күй смайликтері |
Стикер com/shorts/iv58yh_QopE
|
|
Үй тапсырмасын тексеру. Өткен сабақты пысықтау мақсатында оқушылармен «Ыстық орындық» тәсілі бойынша үй тапсырмасын сұраймын. |
«Ыстық орындықтың» суреті түскен оқушы орындыққа отырып, берілген уақыт ішінде өткен тақырыпқа қатысты бірнеше сұраққа жауап береді. |
Шапалақ арқылы бір-бірін бағалау. |
Жиһаздардың суреті салынған карточкалар. resource/51782611 |
|
|
26 бет, 1-тапсырма. Аудиомәтін бойынша сабақтың тақырыбын ашу |
Мұқият тыңдап, мәтін не туралы екенін айтады |
|
|
|
|
Сабақтың ортасы |
Жаңа сөздер Ғасыр –век, эпоха Бұрын –раньше, давно Көне, ескі-древняя, старая |
Сөздік дәптерлеріне жазып алады. Сөз тіркесін ауызша құрастырады |
Бағдаршам көздері арқылы бір-бірін бағалау. Бағалау дескрипторы: Мәтінді аударады – 1 балл; мазмұны бойынша сөйлемдерді орналыстырады- 3 балл; Сұрақ құрастырса – 3балл; Сызба бойынша сөйлем құрастырса – 2 балл. |
|
|
Оқылым\тыңдалым Мәтінмен жұмыс. 26 бет, 2-3 тапсырма. |
Мәтінді мұқият тыңдап, аударады. Сөйлемдерді мәтін мазмұны бойынша орналыстырады. Мәтін мазмұны бойынша сұрақ құрастырады |
|
||
|
Жазылым 27 бет, 4-тапсырма. |
Сызба бойынша сөйлем құрап жазады |
|
||
|
Сабақтың соңы |
Суретпен жұмыс 27 бет, 5- тапсырма |
Суретке қарап, кілт сөздерді қолданып, «Бұл қандай кітап?» деген сұраққа жауап береді. |
Сұраққа жауап берсе – 1 балл |
|
|
Үй тапсырмасы |
Жаңа сөздерді жаттау. Wordwall тапсырмасын орындау |
Сабақта оқыған мәтін бойынша wordwall тапсырмасын орындайды. |
|
resource/67377680 |
|
Рефлексия |
«Мен білдім\істедім» әдісі арқылы оқушыларды сөйлету |
Сабақта істеген, білгені жайлы «Мен бүгін ....» деп, сөйлемді жалғастырады |
.
|
Стикер |
Марат
Әлібек
Әжейге орын бермеді.
Әдепсіз бала
Киноға барды. Автобуспен қайтты
Әжейге орын берді. Әжей оған алғыс айтты. Әдепті бала
шағым қалдыра аласыз














