Тексерілді:
Қысқа мерзімді жоспар
|
Бөлім: |
3D - жобалау |
|
|
Педагогтің аты-жөні |
|
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып:11 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Виртуалды турдың 3D-панорамасын әзірлеу (2 сабақ) |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
11.4.1.3 бірінші тұлға көрінісі бар 3D-панорама жасау; |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Виртуалды турдың 3D-панорамасын жасау үшін қажетті құралдар мен әдістерді меңгереді. 3D панораманы бірінші тұлға көрінісімен үйлестіру принциптерін үйренеді. Виртуалды тур құруда тиімді графикалық элементтер мен медиа контентті қолдану дағдыларын қалыптастырады. |
|
|
Құндылықтарға баулу: |
«Әділдік және жауапкершілік» әрбір оқушының жұмысына объективті баға беру және жауапкершілікпен қарауға ынталандыру. |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
Ұйымдастыру кезеңі. 1) Сәлемдесу, оқушылардың сабаққа қатысуын түгендеу. 2) "Қуаныш шеңбері" әдісі арқылы сыныпта қолайлы психологиялық атмосфера қалыптасады. Оқушылар бір-бірімен жақсы тілектер алмасып, бүкіл сыныптың көңіл-күйін көтереді. 3) Үй тапсырмасын тексеру Білімді өзектендіру Сұрақ-жауап әдісі – Егер Сізге біздің мектепке экскурсия жасау ұсынылса, сіз өз жұмысыңызды неден бастар едіңіз? – Бүгінгі сабақтың тақырыбы қандай деп ойлайсыз? – Бүгінгі сабақтың тақырыбы қандай деп ойлайсыз? Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарын тұжырымдау |
Балалар сабаққа дайындалады, бір-біріне жақсы тілектер айтады
Сұрақтарға жауап береді |
Оқушылар сабаққа қатысу белсенділігіне қарай 1-10 баллдық жүйе бойынша қалыптастырушы бағалаумен бағаланады |
Презентация Оқулық Жұмыс дәптері Компьютер
|
|
Сабақтың ортасы |
Тақырып бойынша білімдерін бекіту 1-тапсырма. Жеке жұмыс. Ақиқат/жалған тұжырымдарды анықта:
2-тапсырма.Виртуалды шындықты қолданудың бірнеше негізгі бағыттарын белгіле:
а б) Білім беру с) ойын-сауық д) Медицина е) Әскери техника 3-тапсырма. Жеке жұмыс. «Виртуалды турды құру кезеңдері» әрекеттерінің дұрыс тәртібін көрсет: 1.Навигация құралдарын қосу 2.Панорамалар жасау (суретке түсу, желімдеу, түрлендіру) 3.Виртуалды тур жоспарын құру (панорамалар санын, өту нүктелерін анықтау) 4.Біріктіру (панораммаларды виртуалды турға жинау) Білімді бекіту. “Pano2VR” бағдарламасын пайдаланып, мектеп бойынша виртуалды экскурсия турын жаса.
|
Дұрыс жауапты жазады Дескриптор: - ақиқат немесе жалған тұжырымды анықтайды Дескриптор: Дұрыс жауапты белгілейді Дескриптор: - практикалық жұмысты орындайды Дескриптор: - мектеп бойынша 3D тур әзірлейді
|
4 балл 2 балл 2 балл 2 балл |
Презентация, Оқулық
|
|
Сабақтың соңы |
Үй тапсырмасы: Интернет-ресурстарды пайдаланып 3D панорамалар мен Виртуалды турлар жасауға мүмкіндік беретін бағдарламалар туралы ақпаратты табыңыз. Мүмкіндіктерді, шектеулерді, артықшылықтар мен кемшіліктерді көрсететін осы бағдарламаларға шолу жасаңыз. Рефлексия.
|
Ү/т жазады. Өз жұмыстарын бағалайды |
Оқушылар сабаққа қатысу белсенділігіне қарай 1-10 баллдық жүйе бойынша қалыптастырушы бағалаумен бағаланады |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
ҚМЖ. Виртуалды турдың 3D-панорамасын әзірлеу (2 сабақ)
ҚМЖ. Виртуалды турдың 3D-панорамасын әзірлеу (2 сабақ)
Тексерілді:
Қысқа мерзімді жоспар
|
Бөлім: |
3D - жобалау |
|
|
Педагогтің аты-жөні |
|
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып:11 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Виртуалды турдың 3D-панорамасын әзірлеу (2 сабақ) |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
11.4.1.3 бірінші тұлға көрінісі бар 3D-панорама жасау; |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Виртуалды турдың 3D-панорамасын жасау үшін қажетті құралдар мен әдістерді меңгереді. 3D панораманы бірінші тұлға көрінісімен үйлестіру принциптерін үйренеді. Виртуалды тур құруда тиімді графикалық элементтер мен медиа контентті қолдану дағдыларын қалыптастырады. |
|
|
Құндылықтарға баулу: |
«Әділдік және жауапкершілік» әрбір оқушының жұмысына объективті баға беру және жауапкершілікпен қарауға ынталандыру. |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
Ұйымдастыру кезеңі. 1) Сәлемдесу, оқушылардың сабаққа қатысуын түгендеу. 2) "Қуаныш шеңбері" әдісі арқылы сыныпта қолайлы психологиялық атмосфера қалыптасады. Оқушылар бір-бірімен жақсы тілектер алмасып, бүкіл сыныптың көңіл-күйін көтереді. 3) Үй тапсырмасын тексеру Білімді өзектендіру Сұрақ-жауап әдісі – Егер Сізге біздің мектепке экскурсия жасау ұсынылса, сіз өз жұмысыңызды неден бастар едіңіз? – Бүгінгі сабақтың тақырыбы қандай деп ойлайсыз? – Бүгінгі сабақтың тақырыбы қандай деп ойлайсыз? Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарын тұжырымдау |
Балалар сабаққа дайындалады, бір-біріне жақсы тілектер айтады
Сұрақтарға жауап береді |
Оқушылар сабаққа қатысу белсенділігіне қарай 1-10 баллдық жүйе бойынша қалыптастырушы бағалаумен бағаланады |
Презентация Оқулық Жұмыс дәптері Компьютер
|
|
Сабақтың ортасы |
Тақырып бойынша білімдерін бекіту 1-тапсырма. Жеке жұмыс. Ақиқат/жалған тұжырымдарды анықта:
2-тапсырма.Виртуалды шындықты қолданудың бірнеше негізгі бағыттарын белгіле:
а б) Білім беру с) ойын-сауық д) Медицина е) Әскери техника 3-тапсырма. Жеке жұмыс. «Виртуалды турды құру кезеңдері» әрекеттерінің дұрыс тәртібін көрсет: 1.Навигация құралдарын қосу 2.Панорамалар жасау (суретке түсу, желімдеу, түрлендіру) 3.Виртуалды тур жоспарын құру (панорамалар санын, өту нүктелерін анықтау) 4.Біріктіру (панораммаларды виртуалды турға жинау) Білімді бекіту. “Pano2VR” бағдарламасын пайдаланып, мектеп бойынша виртуалды экскурсия турын жаса.
|
Дұрыс жауапты жазады Дескриптор: - ақиқат немесе жалған тұжырымды анықтайды Дескриптор: Дұрыс жауапты белгілейді Дескриптор: - практикалық жұмысты орындайды Дескриптор: - мектеп бойынша 3D тур әзірлейді
|
4 балл 2 балл 2 балл 2 балл |
Презентация, Оқулық
|
|
Сабақтың соңы |
Үй тапсырмасы: Интернет-ресурстарды пайдаланып 3D панорамалар мен Виртуалды турлар жасауға мүмкіндік беретін бағдарламалар туралы ақпаратты табыңыз. Мүмкіндіктерді, шектеулерді, артықшылықтар мен кемшіліктерді көрсететін осы бағдарламаларға шолу жасаңыз. Рефлексия.
|
Ү/т жазады. Өз жұмыстарын бағалайды |
Оқушылар сабаққа қатысу белсенділігіне қарай 1-10 баллдық жүйе бойынша қалыптастырушы бағалаумен бағаланады |
|
шағым қалдыра аласыз

)
Газет-журналдар













