Қысқа мерзімді жоспар
5-сынып
Сабақтың тақырыбы: «Қоғамдық мүлікке құрмет — мәдениеттің белгісі» (Қоғамдық мүлікті қорға жобасы бойынша) Қауіпсіздік сабағы (10 минут) «ДЕНСАУЛЫҚТЫСАҚТАЙТЫН ӘДЕТТЕР»
|
Бөлім: |
||||
|
Педагогтың аты-жөні:Тоқтасын
Әсел |
||||
|
Күні:26.01.2026 |
||||
|
Сынып:
5 |
Қатысушылар
саны: |
Қатыспағандар
саны: |
||
|
Сабақтың
тақырыбы |
«Қоғамдық мүлікке құрмет — мәдениеттің
белгісі» (Қоғамдық мүлікті қорға жобасы бойынша) Қауіпсіздік сабағы
(10 минут) «ДЕНСАУЛЫҚТЫСАҚТАЙТЫН
ӘДЕТТЕР» |
|||
|
Оқу
бағдарламасына сәйкес оқу
мақсаттары |
Қоғамдық
мүлікке құрмет көрсетудің маңыздылығын түсіну; |
|||
|
Сабақ
мақсаты |
- Қоғамдық
мүлікті қорғаудың маңыздылығын талқылайды. |
|||
|
Құндылықтарға
баулу |
Оқушыларға
қоғамдық мүлікке құрмет көрсетудің маңыздылығын түсіндіру,
денсаулықты сақтайтын әдеттерді қалыптастыру. |
|||
|
Ойлау
дағдыларының деңгейі |
білу,
түсіну |
|||
|
Сабақтың
барысы |
||||
|
Сабақтың кезеңі /
уақыты |
Мұғалімнің
әрекеті |
Оқушының
әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы (8 минут) |
Қызығушылықты ояту: |
Оқушылар
сұрақтарға жауап береді, сабақтың мақсатына назар
аударады. |
Мұғалім
оқушылардың сабаққа қатысу белсенділігіне қарай, қалыптастырушы
бағалау жүргізеді. |
Компьютер,
проектор, презентация.
|
|
Сабақтың ортасы (27 минут) |
Мәтінмен
жұмыс |
Оқушылар
өз ойларын жазады, талқылайды, қорғауда белсенділік
танытады. |
Топ
динамикасы, қорытындының сапасы. |
Оқулық, интернет ресурс, оқу
құралдары.
|
|
1-тапсырма |
Оқушылар
мәтінді оқиды, ережелерді
анықтайды. |
ҚБ
«Өзін-өзі бағалау» әдісімен
бағалау. |
Оқулық,
жұмыс дәптері.
|
|
|
2-тапсырма |
Оқушылар
суреттерді талдайды, өз ойларын
жазады. |
ҚБ
«Алақан-жұлдыз» әдісімен бағалау. |
Суреттер,
интернет ресурс.
|
|
|
3-тапсырма |
Оқушылар
топта жұмыс істейді, постер
құрастырады. |
ҚБ «Ең
үздік жауап» әдісімен бағалау. |
Қағаз,
маркер, плакат.
|
|
|
Сабақтың соңы (10 минут) |
Кері
байланыс |
Оқушылар
білімдерін сараптайды, рефлексия жүргізеді. Тақырып бойынша не
білетінін, не білгісі келетінін, не білгенін
жазады. |
Кері
байланыстың бар екендігі. |
|
|
|
Оқушылар алған білімін ары қарай шыңдау
мақсатында мұғалім үй тапсырмасын
береді. |
Оқушылар
үй жұмысын орындайды. |
Кері
байланыстың бар екендігі. |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Қоғамдық мүлікке құрмет 5сынып
Қоғамдық мүлікке құрмет 5сынып
Қысқа мерзімді жоспар
5-сынып
Сабақтың тақырыбы: «Қоғамдық мүлікке құрмет — мәдениеттің белгісі» (Қоғамдық мүлікті қорға жобасы бойынша) Қауіпсіздік сабағы (10 минут) «ДЕНСАУЛЫҚТЫСАҚТАЙТЫН ӘДЕТТЕР»
|
Бөлім: |
||||
|
Педагогтың аты-жөні:Тоқтасын
Әсел |
||||
|
Күні:26.01.2026 |
||||
|
Сынып:
5 |
Қатысушылар
саны: |
Қатыспағандар
саны: |
||
|
Сабақтың
тақырыбы |
«Қоғамдық мүлікке құрмет — мәдениеттің
белгісі» (Қоғамдық мүлікті қорға жобасы бойынша) Қауіпсіздік сабағы
(10 минут) «ДЕНСАУЛЫҚТЫСАҚТАЙТЫН
ӘДЕТТЕР» |
|||
|
Оқу
бағдарламасына сәйкес оқу
мақсаттары |
Қоғамдық
мүлікке құрмет көрсетудің маңыздылығын түсіну; |
|||
|
Сабақ
мақсаты |
- Қоғамдық
мүлікті қорғаудың маңыздылығын талқылайды. |
|||
|
Құндылықтарға
баулу |
Оқушыларға
қоғамдық мүлікке құрмет көрсетудің маңыздылығын түсіндіру,
денсаулықты сақтайтын әдеттерді қалыптастыру. |
|||
|
Ойлау
дағдыларының деңгейі |
білу,
түсіну |
|||
|
Сабақтың
барысы |
||||
|
Сабақтың кезеңі /
уақыты |
Мұғалімнің
әрекеті |
Оқушының
әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы (8 минут) |
Қызығушылықты ояту: |
Оқушылар
сұрақтарға жауап береді, сабақтың мақсатына назар
аударады. |
Мұғалім
оқушылардың сабаққа қатысу белсенділігіне қарай, қалыптастырушы
бағалау жүргізеді. |
Компьютер,
проектор, презентация.
|
|
Сабақтың ортасы (27 минут) |
Мәтінмен
жұмыс |
Оқушылар
өз ойларын жазады, талқылайды, қорғауда белсенділік
танытады. |
Топ
динамикасы, қорытындының сапасы. |
Оқулық, интернет ресурс, оқу
құралдары.
|
|
1-тапсырма |
Оқушылар
мәтінді оқиды, ережелерді
анықтайды. |
ҚБ
«Өзін-өзі бағалау» әдісімен
бағалау. |
Оқулық,
жұмыс дәптері.
|
|
|
2-тапсырма |
Оқушылар
суреттерді талдайды, өз ойларын
жазады. |
ҚБ
«Алақан-жұлдыз» әдісімен бағалау. |
Суреттер,
интернет ресурс.
|
|
|
3-тапсырма |
Оқушылар
топта жұмыс істейді, постер
құрастырады. |
ҚБ «Ең
үздік жауап» әдісімен бағалау. |
Қағаз,
маркер, плакат.
|
|
|
Сабақтың соңы (10 минут) |
Кері
байланыс |
Оқушылар
білімдерін сараптайды, рефлексия жүргізеді. Тақырып бойынша не
білетінін, не білгісі келетінін, не білгенін
жазады. |
Кері
байланыстың бар екендігі. |
|
|
|
Оқушылар алған білімін ары қарай шыңдау
мақсатында мұғалім үй тапсырмасын
береді. |
Оқушылар
үй жұмысын орындайды. |
Кері
байланыстың бар екендігі. |
|
шағым қалдыра аласыз


















