|
Бөлім: |
|
|
Педагогтің аты-жөні |
|
|
Күні: |
|
|
Сынып Қатысушылар саны: Қатыспаған саны: |
|
|
Сабақтың тақырыбы |
Қорытынды тест |
|
Сабақтың мақсаты |
Оқушылар тест тапсырады. |
Сабақтың барысы
|
Сабақ кезеңдері |
Мұғалімнің іс- әрекеті |
Оқушы әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы |
Психологиялық көзқарас Қайырлы таң. Күн басталды Ең алдымен, біз жалқаулыққа жетелейміз. Сабақта есінеме Бірақ жұмыс істе және оқы. Сабақта ынталы бол Сабырлы және мұқият болыңыз. Бәрін жаз, артта қалма, Үзіліссіз тыңдаңыз. Ашық, анық сөйлеңіз Барлығын түсінікті ету үшін. Жауап бергіңіз келсе Қолды көтеру керек - Вимс «Шеңберге шығу» Топ шеңбер құрып, қол ұстасып, қатты қозғалады. Қатысушылардың бірі (белгілі бір себептермен сабақ кезінде оқшауланып қалған адам немесе, керісінше, көшбасшы) шеңбердің артында қалып, шеңберге кіруге тырысады. Егер ол сәтті болса, топ оны шапалақпен қарсы алады, егер жоқ болса, онда бірнеше әрекеттен кейін топтың өзі оны шеңберге өткізеді және оны қарсы алады. |
Жаттығуды орындап, бір-біріне жақсылық, жылы тілектер айту |
Эмоциялық жағдайды бағалау
|
Ресурстар |
||||||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы |
|
Тапсырманы орындайды
Тапсырманы
орындайды
Тапсырманы
орындайды |
Стикрелер арқылы, Түрлі түсті жалаушалар арқылы, «Бес саусақ» әдісі арқылы
Шапалақтау арқылы бағалайды
Жұлдыздар арқылы бағалайды
Светофор арқылы
|
Сүйемелдеу ән, топқа бөлу үшін түрлі-түсті стикерлер, Интернет, моноблок, электронды тақта
|
||||||||||||||||||||
|
|
- Сізге не ерекше қызықты болды? -Тақтада гүл шоқтарымен мектебіміздің шалғынын безендірейік. Жасыл - сабақ жақсы өтті, сіз барлық тапсырмаларды оңай орындадыңыз. Сары – сабақ жақсы өтті, бірақ біраз қиындықтар болды. Қызыл - қиындықтар болды -Мен сіздің жұмысыңызды табыс сызығы арқылы бағалауды ұсынамын. |
Әр оқушының партасында қызыл, сары, жасыл гүлдер бар. Олар өздеріне ұнайтын түсті гүлді жапсырады. |
Светофор
|
Интернет, моноблок, электронды тақта
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Қорытынды тест
|
Бөлім: |
|
|
Педагогтің аты-жөні |
|
|
Күні: |
|
|
Сынып Қатысушылар саны: Қатыспаған саны: |
|
|
Сабақтың тақырыбы |
Қорытынды тест |
|
Сабақтың мақсаты |
Оқушылар тест тапсырады. |
Сабақтың барысы
|
Сабақ кезеңдері |
Мұғалімнің іс- әрекеті |
Оқушы әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы |
Психологиялық көзқарас Қайырлы таң. Күн басталды Ең алдымен, біз жалқаулыққа жетелейміз. Сабақта есінеме Бірақ жұмыс істе және оқы. Сабақта ынталы бол Сабырлы және мұқият болыңыз. Бәрін жаз, артта қалма, Үзіліссіз тыңдаңыз. Ашық, анық сөйлеңіз Барлығын түсінікті ету үшін. Жауап бергіңіз келсе Қолды көтеру керек - Вимс «Шеңберге шығу» Топ шеңбер құрып, қол ұстасып, қатты қозғалады. Қатысушылардың бірі (белгілі бір себептермен сабақ кезінде оқшауланып қалған адам немесе, керісінше, көшбасшы) шеңбердің артында қалып, шеңберге кіруге тырысады. Егер ол сәтті болса, топ оны шапалақпен қарсы алады, егер жоқ болса, онда бірнеше әрекеттен кейін топтың өзі оны шеңберге өткізеді және оны қарсы алады. |
Жаттығуды орындап, бір-біріне жақсылық, жылы тілектер айту |
Эмоциялық жағдайды бағалау
|
Ресурстар |
||||||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы |
|
Тапсырманы орындайды
Тапсырманы
орындайды
Тапсырманы
орындайды |
Стикрелер арқылы, Түрлі түсті жалаушалар арқылы, «Бес саусақ» әдісі арқылы
Шапалақтау арқылы бағалайды
Жұлдыздар арқылы бағалайды
Светофор арқылы
|
Сүйемелдеу ән, топқа бөлу үшін түрлі-түсті стикерлер, Интернет, моноблок, электронды тақта
|
||||||||||||||||||||
|
|
- Сізге не ерекше қызықты болды? -Тақтада гүл шоқтарымен мектебіміздің шалғынын безендірейік. Жасыл - сабақ жақсы өтті, сіз барлық тапсырмаларды оңай орындадыңыз. Сары – сабақ жақсы өтті, бірақ біраз қиындықтар болды. Қызыл - қиындықтар болды -Мен сіздің жұмысыңызды табыс сызығы арқылы бағалауды ұсынамын. |
Әр оқушының партасында қызыл, сары, жасыл гүлдер бар. Олар өздеріне ұнайтын түсті гүлді жапсырады. |
Светофор
|
Интернет, моноблок, электронды тақта
|
шағым қалдыра аласыз














