Білім беретін ұйым атауы : «Ахмет Байтұрсынұлы атындғы орта мектебі»коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қысқа мерзімді сабақ жоспары № 41
Сабақтың тақырыбы : Қозғалмалы ойындар .
|
Бөлім |
3-бөлім Гимнастика арқылы денені дамыту |
|||||||||||||||||||
|
Педагогтың аты-жөні |
Абибуллаева Кунсулу |
|||||||||||||||||||
|
Күні |
8.12.2022 ж |
|||||||||||||||||||
|
Сынып |
2 «Ә» Қатысушылар саны |
Қатыспағандар саны |
||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Қозғалмалы ойындар |
|||||||||||||||||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
2.2.2.1 Әрекет мақсаттарына қол жеткізу үшін командада жұмыс істей бастайды және өзіндік жұмыс жөніндегі білімді нығайтады |
|||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Әрекет мақсаттарына қол жеткізу үшін командада жұмыс істей бастайды және өзіндік жұмыс жөніндегі білімді нығайтады |
|||||||||||||||||||
|
Ойлау дағдыларының деңгейі |
Қолдану |
|||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||||||
|
Сабақтың басы 10-мин |
|
Сапқа тұру ,амандасу.Саптық жаттығуларды орындайды .Бір біріне ізгі тілек тілеп шаттық шеңберін жасайды .Жүру ,жүгіру жаттығуларын,жалпы дамыту жаттығуларын орындайды .
|
Қол шапалақ |
Үлкен бос кеңістік |
||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы 20-мин |
«Көрсету модельдеу тәсілі » мақсатым анық ,жақсы құрылған көрсетілім ұсыну . Суретке мұқият қараңыз. Эстафетада жеңіске жету үшін оқушылардың бойында қандай қасиеттер болу керек? Оған кеңістік пен ресурстарды бөлісудің тигізетін әсері бар ма? Болса қандай? Әңгімелеңіз. .
1
Оқушыларды математикалық фигуралар арқылы екі топқа
бөлемін. «Эстафеталық ойын» ойнатамын 1.Жүгіріп барып қайту . 2. Гимнастикалық сәкі үстімен жүріп өту . 3. 3. Жүгіріп барып кубикті себетке салу р Дескриптор - 1.Көрсетілген жаттығуларды орындайды; дененің бұлшық етін дамыту жолдарын тобымен талқылайды; командалық іс-әрекетке қатысады; қимыл-қозғалыс мақсатына жетуге болатын талаптарды анықтайды. Қ.б«Жұлдызым жансын»әдісін пайдаланамын. Тапсырманың орындалу деңгейіне қарай оқушыларға қызыл ,сары ,көк түстегі жұлдызшалар беріп отырамын. «БеБекіту және қолданысқа енгізу» тәсілінде жаңадан меңгерілген дағдыларды оқушылар бір бірімен топта немесе жұпта талқылауы арқылы олардың өз идеяларының ауқымын кеңейтуді жоспарладым және өзін өзіне бағалаттым. |
Суреттен тақырыпқа сай берілген тапсырмаларды таладайды . Сұрақ жауап арқылы сұраққа жауап береді |
Топ белсендісі анықталып, топ басшысы болып тағайындалуы Білім алушылардың оқу мақсатына қол жеткізгендігін бақылау, көру ,сұрақтар қою арқылы «Жұлдызым жансын» әдісімен бағалаймын |
Үлкен бос кеңістік. ысқырық, конустар.гимнастикалық сәкі ,себет ,кубиктер |
||||||||||||||||
|
Сабақтың соңы 5-мин |
Кері байланыс Оқушылардың ішкі уәждерін арттыру білім деңгейін анықтау мақсатында кері байланыс ретінде «Таңдау әдісін» алдым . Әрбір қатардан оқушы бір сөзді таңдайды да көп нүктенің орнына қояды .
Құрал-жабдықтарды жинау. Бүгінгі сабақты қорытындылау. Үй тапсырмасы - дене қаблеттерін дамыту жаттығулары |
Бүгінгі сабақтан түйген ойлары мен тұжырымдарына байланысты кері байланыс жасайды. |
|
Рефлексия парағы |
||||||||||||||||
|
1 |
Мен сабақ...... болды деп ойлаймын |
Қызықты ,қызықсыз |
|
2 |
Мен сабақта......... үйрендім |
Көп нәрсені ,үйренгенім аз болды |
|
3 |
Менің көңіл күйім .... |
Көтерілді ,түсіп кетті . |
|
4 |
Маған сабақтағы тапсырмалар ...... болды |
Оңай ,қиын |
|
5 |
Мен сабақтағы жетістіктеріме ..... |
Ризамын ,риза емеспін |
Таңдау әдісі
|
Қызықты ,қызықсыз |
|
Көп нәрсені ,үйренгенім аз болды |
|
Көтерілді ,түсіп кетті . |
|
Оңай ,қиын |
|
Ризамын ,риза емеспін |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Қозғалмалы ойындар 2 сынып
Қозғалмалы ойындар 2 сынып
Білім беретін ұйым атауы : «Ахмет Байтұрсынұлы атындғы орта мектебі»коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қысқа мерзімді сабақ жоспары № 41
Сабақтың тақырыбы : Қозғалмалы ойындар .
|
Бөлім |
3-бөлім Гимнастика арқылы денені дамыту |
|||||||||||||||||||
|
Педагогтың аты-жөні |
Абибуллаева Кунсулу |
|||||||||||||||||||
|
Күні |
8.12.2022 ж |
|||||||||||||||||||
|
Сынып |
2 «Ә» Қатысушылар саны |
Қатыспағандар саны |
||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Қозғалмалы ойындар |
|||||||||||||||||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
2.2.2.1 Әрекет мақсаттарына қол жеткізу үшін командада жұмыс істей бастайды және өзіндік жұмыс жөніндегі білімді нығайтады |
|||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Әрекет мақсаттарына қол жеткізу үшін командада жұмыс істей бастайды және өзіндік жұмыс жөніндегі білімді нығайтады |
|||||||||||||||||||
|
Ойлау дағдыларының деңгейі |
Қолдану |
|||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||||||
|
Сабақтың басы 10-мин |
|
Сапқа тұру ,амандасу.Саптық жаттығуларды орындайды .Бір біріне ізгі тілек тілеп шаттық шеңберін жасайды .Жүру ,жүгіру жаттығуларын,жалпы дамыту жаттығуларын орындайды .
|
Қол шапалақ |
Үлкен бос кеңістік |
||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы 20-мин |
«Көрсету модельдеу тәсілі » мақсатым анық ,жақсы құрылған көрсетілім ұсыну . Суретке мұқият қараңыз. Эстафетада жеңіске жету үшін оқушылардың бойында қандай қасиеттер болу керек? Оған кеңістік пен ресурстарды бөлісудің тигізетін әсері бар ма? Болса қандай? Әңгімелеңіз. .
1
Оқушыларды математикалық фигуралар арқылы екі топқа
бөлемін. «Эстафеталық ойын» ойнатамын 1.Жүгіріп барып қайту . 2. Гимнастикалық сәкі үстімен жүріп өту . 3. 3. Жүгіріп барып кубикті себетке салу р Дескриптор - 1.Көрсетілген жаттығуларды орындайды; дененің бұлшық етін дамыту жолдарын тобымен талқылайды; командалық іс-әрекетке қатысады; қимыл-қозғалыс мақсатына жетуге болатын талаптарды анықтайды. Қ.б«Жұлдызым жансын»әдісін пайдаланамын. Тапсырманың орындалу деңгейіне қарай оқушыларға қызыл ,сары ,көк түстегі жұлдызшалар беріп отырамын. «БеБекіту және қолданысқа енгізу» тәсілінде жаңадан меңгерілген дағдыларды оқушылар бір бірімен топта немесе жұпта талқылауы арқылы олардың өз идеяларының ауқымын кеңейтуді жоспарладым және өзін өзіне бағалаттым. |
Суреттен тақырыпқа сай берілген тапсырмаларды таладайды . Сұрақ жауап арқылы сұраққа жауап береді |
Топ белсендісі анықталып, топ басшысы болып тағайындалуы Білім алушылардың оқу мақсатына қол жеткізгендігін бақылау, көру ,сұрақтар қою арқылы «Жұлдызым жансын» әдісімен бағалаймын |
Үлкен бос кеңістік. ысқырық, конустар.гимнастикалық сәкі ,себет ,кубиктер |
||||||||||||||||
|
Сабақтың соңы 5-мин |
Кері байланыс Оқушылардың ішкі уәждерін арттыру білім деңгейін анықтау мақсатында кері байланыс ретінде «Таңдау әдісін» алдым . Әрбір қатардан оқушы бір сөзді таңдайды да көп нүктенің орнына қояды .
Құрал-жабдықтарды жинау. Бүгінгі сабақты қорытындылау. Үй тапсырмасы - дене қаблеттерін дамыту жаттығулары |
Бүгінгі сабақтан түйген ойлары мен тұжырымдарына байланысты кері байланыс жасайды. |
|
Рефлексия парағы |
||||||||||||||||
|
1 |
Мен сабақ...... болды деп ойлаймын |
Қызықты ,қызықсыз |
|
2 |
Мен сабақта......... үйрендім |
Көп нәрсені ,үйренгенім аз болды |
|
3 |
Менің көңіл күйім .... |
Көтерілді ,түсіп кетті . |
|
4 |
Маған сабақтағы тапсырмалар ...... болды |
Оңай ,қиын |
|
5 |
Мен сабақтағы жетістіктеріме ..... |
Ризамын ,риза емеспін |
Таңдау әдісі
|
Қызықты ,қызықсыз |
|
Көп нәрсені ,үйренгенім аз болды |
|
Көтерілді ,түсіп кетті . |
|
Оңай ,қиын |
|
Ризамын ,риза емеспін |
шағым қалдыра аласыз














