|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
Робототехника. Жоба (ортақ тақырыптары: "Өнер", "Атақты тұлғалар") |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
|
|||
|
Күні |
|
|||
|
Сынып 2 |
Қатысушалыр саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Құжатты рәсімдейміз |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
3.2.1.2 мәтінді теру ережесін сақтау; 3.2.1.3. мәтінді өңдеу. |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
Мәтіндік редакторда шрифт пен абзацты қолдануды үйренеміз |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 5 минут 3 минут |
Амандасу Оқушыларды түгендеу «Миға шабуыл» әдісі арқылы алдыңғы білімді еске түсіреді Сабақтың тақырыбы: Word мәтіндік редакторы Сабақтың мақсаты: 3.2.1.2 мәтінді теру ережесін сақтау; 3.2.1.3. мәтінді өңдеу. Ойлан сұрақтары: Өзің тұратын аймақтағы табиғаты әсем қандай жерлерді атай аласың? Саған қай тақырыптарға сурет салған ұнайды? Сурет салу – өнер, шебер сөйлеу де – өнер. Берілген суреттерді салыстыра отырып, қандай әңгіме құрастырар едің (1-сурет)?
Пейзаж (франц. paysage – мекен, өлке, белгілі бір жердің, мекеннің, табиғаттың көрінісі) – бейнелеу өнерінің жанры. Пейзаждан суретшінің табиғаттың сұлулығына деген көзқарасы аңғарылады. Мәтіннің бөлігі – таңба, сөз, жол, абзац немесе толық мәтін. Редакторда мәтін терілген соң ол ерекшеленіп, қарпі, өлшемі, жазылуы мен түсі таңдалады. Абзац реттеледі. Қаріптің жазылуын өзгерту үшін, Ж, К, Ч әріптерінің бірін таңдаймыз. Бұл жерде Ж (полужирный) – жартылай қалың жазуды, К (курсив) – қиғаш жазуды, Ч (подчёркнутый) – астын сызып жазуды білдіреді (5-сурет, қызыл бағыттама). Қаріптің түсін өзгерту үшін, А – түс өзгерту батырмасын басамыз
|
1.Мұғаліммен амандасады. 2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. 3.Сабақтың мақсаттарымен танысады. 4.Сұраққа жауап береді |
|
Сандар |
|
Сабақтың ортасы 5 минут 10 минут 15 минут |
Жұмыс дәптерімен тапсырмалар ұсыну 1 тапсырма
Орында тапсырмасы
|
Дескриптор:
2 тапсырма
3 тапсырма Дескриптор:
4 апрсырма Дескриптор:
|
|
Компьютер Оқулық Даптер |
|
Сабақтың соңы 5 минут |
Сабақты бекіту «Серпілген сұрақтар » әдісі бүгінгі терминдерді қайталайды Мәтін теруде қандай ережелерді үйрендің? • Word пен WordPad мәтіндік редакторларының жұмысындағы қандай үш айырмашылықты атай аласың? Істесе кахут ойнатам үй тапсырмасы мәтін терудегі негіхгі ережелерді жазады
|
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Құжатты рәсімдейміз
Құжатты рәсімдейміз
|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
Робототехника. Жоба (ортақ тақырыптары: "Өнер", "Атақты тұлғалар") |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
|
|||
|
Күні |
|
|||
|
Сынып 2 |
Қатысушалыр саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Құжатты рәсімдейміз |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
3.2.1.2 мәтінді теру ережесін сақтау; 3.2.1.3. мәтінді өңдеу. |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
Мәтіндік редакторда шрифт пен абзацты қолдануды үйренеміз |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 5 минут 3 минут |
Амандасу Оқушыларды түгендеу «Миға шабуыл» әдісі арқылы алдыңғы білімді еске түсіреді Сабақтың тақырыбы: Word мәтіндік редакторы Сабақтың мақсаты: 3.2.1.2 мәтінді теру ережесін сақтау; 3.2.1.3. мәтінді өңдеу. Ойлан сұрақтары: Өзің тұратын аймақтағы табиғаты әсем қандай жерлерді атай аласың? Саған қай тақырыптарға сурет салған ұнайды? Сурет салу – өнер, шебер сөйлеу де – өнер. Берілген суреттерді салыстыра отырып, қандай әңгіме құрастырар едің (1-сурет)?
Пейзаж (франц. paysage – мекен, өлке, белгілі бір жердің, мекеннің, табиғаттың көрінісі) – бейнелеу өнерінің жанры. Пейзаждан суретшінің табиғаттың сұлулығына деген көзқарасы аңғарылады. Мәтіннің бөлігі – таңба, сөз, жол, абзац немесе толық мәтін. Редакторда мәтін терілген соң ол ерекшеленіп, қарпі, өлшемі, жазылуы мен түсі таңдалады. Абзац реттеледі. Қаріптің жазылуын өзгерту үшін, Ж, К, Ч әріптерінің бірін таңдаймыз. Бұл жерде Ж (полужирный) – жартылай қалың жазуды, К (курсив) – қиғаш жазуды, Ч (подчёркнутый) – астын сызып жазуды білдіреді (5-сурет, қызыл бағыттама). Қаріптің түсін өзгерту үшін, А – түс өзгерту батырмасын басамыз
|
1.Мұғаліммен амандасады. 2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. 3.Сабақтың мақсаттарымен танысады. 4.Сұраққа жауап береді |
|
Сандар |
|
Сабақтың ортасы 5 минут 10 минут 15 минут |
Жұмыс дәптерімен тапсырмалар ұсыну 1 тапсырма
Орында тапсырмасы
|
Дескриптор:
2 тапсырма
3 тапсырма Дескриптор:
4 апрсырма Дескриптор:
|
|
Компьютер Оқулық Даптер |
|
Сабақтың соңы 5 минут |
Сабақты бекіту «Серпілген сұрақтар » әдісі бүгінгі терминдерді қайталайды Мәтін теруде қандай ережелерді үйрендің? • Word пен WordPad мәтіндік редакторларының жұмысындағы қандай үш айырмашылықты атай аласың? Істесе кахут ойнатам үй тапсырмасы мәтін терудегі негіхгі ережелерді жазады
|
|
|
шағым қалдыра аласыз




















