Қазақстан Республикасының
Білім және ғылым министрлігі
ЖББ «М.Өтемісов орта
мектеп»
(білім беру ұйымының атауы)
Қысқа мерзімді (сабақ)
жоспары
Құжатты
рәсімдейміз
(сабақтың тақырыбы)
|
Бөлім: |
Робототехника. Жоба (ортақ тақырыптары: "Өнер", "Атақты тұлғалар") |
|
|
Педагогтің Т.А.Ә. (болған жағдайда) |
|
|
|
Күні: |
23.01 |
|
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
|
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
3.2.1.4 Шрифт пен абзацты пішімдеу |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Оқушылардың шығармашылық және техникалық дағдыларын дамыту |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
1. Ұйымдастыру кезеңі (5 минут) |
- Сәлемдесу, оқушыларды сабаққа дайындау. - Сабақтың мақсатымен таныстыру. |
- Сабаққа дайындық, көңіл күйді білу. |
Сабаққа қатысу деңгейі |
Дидактикалық материалдар. |
|
2. Жаңа тақырыпты түсіндіру (10 минут) |
- Шрифт және абзац пішімдеудің негізгі ережелерін түсіндіру. - Құжаттағы шрифт және абзац пішімдеу талаптарын көрсету. |
- Оқушылар жаңа тақырыпты тыңдап, түсінік алады. |
Қызығушылық және түсінік деңгейі |
Слайдтар, тақта. |
|
3. Практикалық тапсырма (15 минут) |
- Оқушыларға практикалық тапсырма беру: құжатты дұрыс пішімдеу. |
- Оқушылар өздері мәтін жазып, шрифт пен абзацты пішімдеуді орындайды. |
Тапсырманы орындау сапасы |
Компьютер, мәтін редакторы. |
|
4. Жұптық жұмыс (10 минут) |
- Оқушыларға жұптық тапсырма беру: мәтіндеріне шрифт пен абзац пішімдеуді енгізу. |
- Оқушылар жұппен жұмыс жасап, пішімдеу ережелерін қолданады. |
Жұптық жұмыстың нәтижесі |
Компьютер, тапсырмалық материалдар. |
|
5. Сабақтың қорытынды кезеңі (5 минут) |
- Сабақты қорытындылау, оқушылардың пікірлерін тыңдау. - Үй тапсырмасын беру. |
- Оқушылар сабақты қорытындылап, пікірлерін айтады. |
Сабаққа қатысу, белсенділік |
Қорытынды сұрақтар. |
|
Үй тапсырмасы: |
Оқушыларға «Шрифт және абзац пішімдеудің ережелері |
|
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Құжатты рәсімдейміз
Құжатты рәсімдейміз
Қазақстан Республикасының
Білім және ғылым министрлігі
ЖББ «М.Өтемісов орта
мектеп»
(білім беру ұйымының атауы)
Қысқа мерзімді (сабақ)
жоспары
Құжатты
рәсімдейміз
(сабақтың тақырыбы)
|
Бөлім: |
Робототехника. Жоба (ортақ тақырыптары: "Өнер", "Атақты тұлғалар") |
|
|
Педагогтің Т.А.Ә. (болған жағдайда) |
|
|
|
Күні: |
23.01 |
|
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
|
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
3.2.1.4 Шрифт пен абзацты пішімдеу |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Оқушылардың шығармашылық және техникалық дағдыларын дамыту |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
1. Ұйымдастыру кезеңі (5 минут) |
- Сәлемдесу, оқушыларды сабаққа дайындау. - Сабақтың мақсатымен таныстыру. |
- Сабаққа дайындық, көңіл күйді білу. |
Сабаққа қатысу деңгейі |
Дидактикалық материалдар. |
|
2. Жаңа тақырыпты түсіндіру (10 минут) |
- Шрифт және абзац пішімдеудің негізгі ережелерін түсіндіру. - Құжаттағы шрифт және абзац пішімдеу талаптарын көрсету. |
- Оқушылар жаңа тақырыпты тыңдап, түсінік алады. |
Қызығушылық және түсінік деңгейі |
Слайдтар, тақта. |
|
3. Практикалық тапсырма (15 минут) |
- Оқушыларға практикалық тапсырма беру: құжатты дұрыс пішімдеу. |
- Оқушылар өздері мәтін жазып, шрифт пен абзацты пішімдеуді орындайды. |
Тапсырманы орындау сапасы |
Компьютер, мәтін редакторы. |
|
4. Жұптық жұмыс (10 минут) |
- Оқушыларға жұптық тапсырма беру: мәтіндеріне шрифт пен абзац пішімдеуді енгізу. |
- Оқушылар жұппен жұмыс жасап, пішімдеу ережелерін қолданады. |
Жұптық жұмыстың нәтижесі |
Компьютер, тапсырмалық материалдар. |
|
5. Сабақтың қорытынды кезеңі (5 минут) |
- Сабақты қорытындылау, оқушылардың пікірлерін тыңдау. - Үй тапсырмасын беру. |
- Оқушылар сабақты қорытындылап, пікірлерін айтады. |
Сабаққа қатысу, белсенділік |
Қорытынды сұрақтар. |
|
Үй тапсырмасы: |
Оқушыларға «Шрифт және абзац пішімдеудің ережелері |
|
|
|
шағым қалдыра аласыз













