Тексерілді
Қысқа мерзімді жоспар
|
Бөлім: |
Тәрбиенің қайнар бұлағы |
||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Акимбек Лаура Жаксылыкқызы |
||
|
Күні: |
05.12.2024 |
05.12.2024 |
04.11.2024 |
|
Сыныбы: |
5 «В» сынып |
5 «Д» сынып |
5 «И» сынып |
|
Сабақтың тақырыбы: |
«Қыпшақ Сейітқұл» –кәсіпкерлік әліппесі |
||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
5.2.1.1 әдеби шығармадағы екі нәрсені салыстыра суреттеулер мен қарама-қарсы суреттеулерді табу; |
||
|
Сабақтың мақсаты: |
әдеби шығармадағы екі нәрсені салыстыра суреттеулер мен қарама-қарсы суреттеулерді табады. |
||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурс |
||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы 3 минут |
Ұйымдастыру барысында оқушыларды түгелдеп, сабақ тақырыбы және мақсатымен таныстырылады. |
Ұйымдастыру барысында оқушыларды түгелдеп, сабақ тақырыбы және мақсатымен таныстырылады. |
|
Таныстыры-лым |
||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы 7 минут |
Өткенді «Тізбекті сұрау» әдісі арқылы еске түсіреді |
«Тізбекті сұрау» әдісі арқылы Бір оқушы үй тапсырмасын айтып бастайды. Мұғалім иегімен нұсқаған оқушы сөйлемді іліп әкетіп, ойды жалғастыруы керек. |
Оқушыларға арнайы қазыналарды таратамын. |
Слайд |
||||||||||||||||||||||||
|
18 минут
|
1-тапсырма «Үш дәлел» әдісі арқылы шығармадағы екі нәрсені салыстыра суреттеулер мен қарама-қарсы суреттеулерді табыңдар.
Дескриптор:
Саралау тәсілі; Қабілеті төмен оқушылар 74-беттегі мәліметтер негізінде өз ойын жазбаша білдіреді. |
«Үш дәлел» әдісі арқылы шығармадағы салыстыра суреттеулерге 3-дәлел, қарама-қарсы суреттеулерге 3-дәлел табады.
Кітаптағы сұрақтар арқылы өз ойын жазбаша білдіреді. |
Дескриптор бойынша бағаланады.
ҚБ.Мұғалім кері байланысты дескриптор арқылы береді.
|
Слайд, жұмыс дәптері
|
||||||||||||||||||||||||
|
Кері байланыс 5 минут |
«Телестудия» әдісі арқылы Редактор, Әрлеуші, Тележүргізуші тақырыпты қорытындылайды.
|
Тақтада берілген «Телестудия» арқылы оқушылар бүгінгі сабаққа кері байланыс береді. |
|
|
||||||||||||||||||||||||
|
Үйге тапсырма: |
|
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
«Қыпшақ Сейітқұл» –кәсіпкерлік әліппесі
«Қыпшақ Сейітқұл» –кәсіпкерлік әліппесі
Тексерілді
Қысқа мерзімді жоспар
|
Бөлім: |
Тәрбиенің қайнар бұлағы |
||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Акимбек Лаура Жаксылыкқызы |
||
|
Күні: |
05.12.2024 |
05.12.2024 |
04.11.2024 |
|
Сыныбы: |
5 «В» сынып |
5 «Д» сынып |
5 «И» сынып |
|
Сабақтың тақырыбы: |
«Қыпшақ Сейітқұл» –кәсіпкерлік әліппесі |
||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
5.2.1.1 әдеби шығармадағы екі нәрсені салыстыра суреттеулер мен қарама-қарсы суреттеулерді табу; |
||
|
Сабақтың мақсаты: |
әдеби шығармадағы екі нәрсені салыстыра суреттеулер мен қарама-қарсы суреттеулерді табады. |
||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурс |
||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы 3 минут |
Ұйымдастыру барысында оқушыларды түгелдеп, сабақ тақырыбы және мақсатымен таныстырылады. |
Ұйымдастыру барысында оқушыларды түгелдеп, сабақ тақырыбы және мақсатымен таныстырылады. |
|
Таныстыры-лым |
||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы 7 минут |
Өткенді «Тізбекті сұрау» әдісі арқылы еске түсіреді |
«Тізбекті сұрау» әдісі арқылы Бір оқушы үй тапсырмасын айтып бастайды. Мұғалім иегімен нұсқаған оқушы сөйлемді іліп әкетіп, ойды жалғастыруы керек. |
Оқушыларға арнайы қазыналарды таратамын. |
Слайд |
||||||||||||||||||||||||
|
18 минут
|
1-тапсырма «Үш дәлел» әдісі арқылы шығармадағы екі нәрсені салыстыра суреттеулер мен қарама-қарсы суреттеулерді табыңдар.
Дескриптор:
Саралау тәсілі; Қабілеті төмен оқушылар 74-беттегі мәліметтер негізінде өз ойын жазбаша білдіреді. |
«Үш дәлел» әдісі арқылы шығармадағы салыстыра суреттеулерге 3-дәлел, қарама-қарсы суреттеулерге 3-дәлел табады.
Кітаптағы сұрақтар арқылы өз ойын жазбаша білдіреді. |
Дескриптор бойынша бағаланады.
ҚБ.Мұғалім кері байланысты дескриптор арқылы береді.
|
Слайд, жұмыс дәптері
|
||||||||||||||||||||||||
|
Кері байланыс 5 минут |
«Телестудия» әдісі арқылы Редактор, Әрлеуші, Тележүргізуші тақырыпты қорытындылайды.
|
Тақтада берілген «Телестудия» арқылы оқушылар бүгінгі сабаққа кері байланыс береді. |
|
|
||||||||||||||||||||||||
|
Үйге тапсырма: |
|
|
|
шағым қалдыра аласыз













