«Бекітемін»
Оқу ісі жөніндегі орынбасары Г.Ниязова
«04».12.2024ж
|
Бөлім: |
|
|
|
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) |
Шалбай Зарина Шалбай Зарина Нурланова |
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: 3 «ә» |
Қатысушылар саны: 2 |
Қатыспағандар саны: 0 |
|
Сабақтың тақырыбы |
Қыс қызығы |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Оқушының «Қыс мезгілі» тарауы бойынша алған білімдерін жинақтау, тиянақтау,ойлау белсенділігін дамыту, алған білімдерін іс жүзінде қолдана білуге дағдыландыру, талдау машықтарын жетілдіру; оқушыларды ұқыптылыққа, зейінділікке тәрбиелеу, сауатты жазуға үйрету, сөйлеу мәдениетін қалыптастыру; |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 7 мин |
Ұйымдастыру кезеңі -Оқу құралдарын түгендеу Қызығушылықты ояту (ынталандыру) әдісі Ширату сұрақтары:
-Қазір жылдың қай мезгілі? Қыс мезгілінде неше ай бар?
Өте жақсы! Жарайсыңдар! Шаттық шеңбері. Аппақ,аппақ дала Аппақ,ауыл, қала Жапалақтап ақша қар Жауа берші жауа Қар атысып ойнаймыз, Қыстың күні тамаша! |
Оқушылар арнайы педагогпен амандасады. Оқу құралдарын түгендейді. Арнайы педагог қойған сұрақтарға жауап береді. |
Ауызша мадақтама айту: Жарайсың! Тамаша! Сенің қолыңнан келеді! Керемет! |
Жұмыс дәптері, қалам, түрлі-түсті қарындаш
|
|
Сабақтың ортасы 35 мин |
Жаңа сабақ тақырыбын таныстыру: «Қыс қызығы» Сабақ мақсатын хабарлау: Пекс карта арқылы табиғат құбылыстарын ажырату,қыс мезгілі туралы видео көрсету. Жаңаны ашу Қыс мәтінін буынға бөліп оқу.
|
Оқушылар сабақтың тақырыбы және мақсатымен танысады. Жаңа тақырып бойынша, қажетті мәліметтерді естеріңе сақтайды. Оқушы мәтінді оқиды. Сұрақтарға жауап береді. |
Жарайсың! Сенің қолыңнан келеді!
|
|
|
Жаңаны қолдану әдісі Мақсаты: Quiver қолданбасы қызықты білім беретін және сиқырлы тәжірбие жасау үшін физикалық бояуды керемет толықтырылған шындық технологиясымен біріктіру арқылы оқуды қызықты етеді. 1)тапсырма:Суретті бояу арқылы Quiver қолданбасын пайдалану. |
Түрлі түсті карандашпен суретті бояйды. |
Тамаша!
|
|
|
|
2-тапсырма. Графикалық диктант
Сергіту сәті Қар жауады оң жақтан, Қар жауады сол жақтан. Қар лақтырып ойнасақ, Су болады қолғапта |
Графикалық диктант арқылы тапсырманы орындайды. Оқушы сызық бағытымен саңдарды оқып,суреттің мағынасын түсінеді. Іс-қимылмен Сергіту сәтін қайталайды |
Керемет! Тамаша! |
|
|
|
3.Сөйлемдерді қажетті сөздермен толықтыр. Далада........... жауып тұр. Қыс айлары.... Адамдар жылы............ Шыршада...........ілінген. |
. |
Керемет!
|
|
|
|
4 тапсырма Аққаланы ермексазбен жабыстыру.
|
Оқушы аққаланы ермексазбен жабыстырады. |
Керемет! |
|
|
|
Сабақтың соңы 3 мин |
Рефлексия. Кері байланыс. Т |
Оқушылар сабақтан алған әсерлерімен бөліседі. |
|
Смайлдер.
|
|
Үй тапсырмасы |
«Қыс қызығы» тақырыбына тақпақ жаттау.
|
Оқушылар үй тапсырмасын орындайды. |
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Қыс қызығы дефектолог
Қыс қызығы дефектолог
«Бекітемін»
Оқу ісі жөніндегі орынбасары Г.Ниязова
«04».12.2024ж
|
Бөлім: |
|
|
|
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) |
Шалбай Зарина Шалбай Зарина Нурланова |
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: 3 «ә» |
Қатысушылар саны: 2 |
Қатыспағандар саны: 0 |
|
Сабақтың тақырыбы |
Қыс қызығы |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Оқушының «Қыс мезгілі» тарауы бойынша алған білімдерін жинақтау, тиянақтау,ойлау белсенділігін дамыту, алған білімдерін іс жүзінде қолдана білуге дағдыландыру, талдау машықтарын жетілдіру; оқушыларды ұқыптылыққа, зейінділікке тәрбиелеу, сауатты жазуға үйрету, сөйлеу мәдениетін қалыптастыру; |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 7 мин |
Ұйымдастыру кезеңі -Оқу құралдарын түгендеу Қызығушылықты ояту (ынталандыру) әдісі Ширату сұрақтары:
-Қазір жылдың қай мезгілі? Қыс мезгілінде неше ай бар?
Өте жақсы! Жарайсыңдар! Шаттық шеңбері. Аппақ,аппақ дала Аппақ,ауыл, қала Жапалақтап ақша қар Жауа берші жауа Қар атысып ойнаймыз, Қыстың күні тамаша! |
Оқушылар арнайы педагогпен амандасады. Оқу құралдарын түгендейді. Арнайы педагог қойған сұрақтарға жауап береді. |
Ауызша мадақтама айту: Жарайсың! Тамаша! Сенің қолыңнан келеді! Керемет! |
Жұмыс дәптері, қалам, түрлі-түсті қарындаш
|
|
Сабақтың ортасы 35 мин |
Жаңа сабақ тақырыбын таныстыру: «Қыс қызығы» Сабақ мақсатын хабарлау: Пекс карта арқылы табиғат құбылыстарын ажырату,қыс мезгілі туралы видео көрсету. Жаңаны ашу Қыс мәтінін буынға бөліп оқу.
|
Оқушылар сабақтың тақырыбы және мақсатымен танысады. Жаңа тақырып бойынша, қажетті мәліметтерді естеріңе сақтайды. Оқушы мәтінді оқиды. Сұрақтарға жауап береді. |
Жарайсың! Сенің қолыңнан келеді!
|
|
|
Жаңаны қолдану әдісі Мақсаты: Quiver қолданбасы қызықты білім беретін және сиқырлы тәжірбие жасау үшін физикалық бояуды керемет толықтырылған шындық технологиясымен біріктіру арқылы оқуды қызықты етеді. 1)тапсырма:Суретті бояу арқылы Quiver қолданбасын пайдалану. |
Түрлі түсті карандашпен суретті бояйды. |
Тамаша!
|
|
|
|
2-тапсырма. Графикалық диктант
Сергіту сәті Қар жауады оң жақтан, Қар жауады сол жақтан. Қар лақтырып ойнасақ, Су болады қолғапта |
Графикалық диктант арқылы тапсырманы орындайды. Оқушы сызық бағытымен саңдарды оқып,суреттің мағынасын түсінеді. Іс-қимылмен Сергіту сәтін қайталайды |
Керемет! Тамаша! |
|
|
|
3.Сөйлемдерді қажетті сөздермен толықтыр. Далада........... жауып тұр. Қыс айлары.... Адамдар жылы............ Шыршада...........ілінген. |
. |
Керемет!
|
|
|
|
4 тапсырма Аққаланы ермексазбен жабыстыру.
|
Оқушы аққаланы ермексазбен жабыстырады. |
Керемет! |
|
|
|
Сабақтың соңы 3 мин |
Рефлексия. Кері байланыс. Т |
Оқушылар сабақтан алған әсерлерімен бөліседі. |
|
Смайлдер.
|
|
Үй тапсырмасы |
«Қыс қызығы» тақырыбына тақпақ жаттау.
|
Оқушылар үй тапсырмасын орындайды. |
|
|
шағым қалдыра аласыз




















