Тексерілді:
Директордың оқу жұмысы жөніндегі орынбасары:
_______________________
«________» __________2024ж
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрінің 2022 жылғы 27 тамыздағы № 382 бұйрығы.
«Манашы жалпы білім беретін мектеп» КММ-сі
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
|
Бөлім: |
5.1В Натурал сандардың бөлінгіштігі |
||||
|
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) |
Байболова.Н.М |
||||
|
Күні: |
3.10.2024ж |
||||
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Санның дәрежесі |
||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
5.1.2.4 бірдей сандардың көбейтіндісін дәреже түрінде жазу; |
||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Бірдей сандарды дәреже түрінде жаза алады
|
||||
|
Құндылықтарды дарыту |
Өткен сабақтарда қарастырылған тақырыптармен бірге жаңа тақырыпқа бағытталған сұрақтар қою арқылы оқушылардың өмірлік білім жолын қалыптастыруға үйрету, өзіне деген сенімділігін, ойын ашық жеткізе білуге үйрету. |
||||
|
ЕББҚ (ерекше білім беруді қажет ететін) оқушыға тапсырма |
|
||||
|
Сабақтың барысы |
|||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы |
І.Ұйымдастыру кезеңі 1. Сәлемдесу, оқушылардың сабаққа қатысын тексеру 2. Үй тапсырмасын тексеру «Кеспірқосақ»әдісі
Санның сол жақтағы дәрежесіне қарап оң жағына дұрыс жауаппен сәйкетендіреді 2 балл |
1.Құралдарын түгелдеу 2. Үй тапсырмасын тексеру |
+ - «Фудбол добы» әдісі
|
Оқулық Үлестірме қағаз |
|
|
Сабақтың ортасы |
Есептер шығару Жеке жұмыс «Кім жылдам?» әдісі
Дескриптор: Бірдей көбейткіштерді дәреже түрінде жазып,өрнекті ықшамдайды 1 балл
Дескриптор: Дәреженің негізін тауып жазады 1 балл Жұптық жұмыс: «Ойлан жұптас бөліс» әдісі
|
Тапсырманы орындайды Есепті жұптасып орындайды Есепті топ болып орындайды |
Дескриптор: Жалпы балл-2 Жалпы тапсырмалар бойынша 10 балл |
Оқулық |
|
|
Сабақтың аяғы |
Дескриптор: Өрнек түрінде жазып мәнін табады 1 балл Функционалды сауаттылық:
Дескриптор: Есепті шығарып жауабын жазады 1 балл
Дескриптор:
Разрядтық
қосылғыштардың қосындысы түрінде жазып берәлген санды табады Үй жұмысы:
Сұрақ жауап:
Жасыл түс: Толық түсіндім Сары түс: Сұрағым бар |
Оқулық |
|||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Қысқа мерзімді жоспар
Тексерілді:
Директордың оқу жұмысы жөніндегі орынбасары:
_______________________
«________» __________2024ж
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрінің 2022 жылғы 27 тамыздағы № 382 бұйрығы.
«Манашы жалпы білім беретін мектеп» КММ-сі
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
|
Бөлім: |
5.1В Натурал сандардың бөлінгіштігі |
||||
|
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) |
Байболова.Н.М |
||||
|
Күні: |
3.10.2024ж |
||||
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Санның дәрежесі |
||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
5.1.2.4 бірдей сандардың көбейтіндісін дәреже түрінде жазу; |
||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Бірдей сандарды дәреже түрінде жаза алады
|
||||
|
Құндылықтарды дарыту |
Өткен сабақтарда қарастырылған тақырыптармен бірге жаңа тақырыпқа бағытталған сұрақтар қою арқылы оқушылардың өмірлік білім жолын қалыптастыруға үйрету, өзіне деген сенімділігін, ойын ашық жеткізе білуге үйрету. |
||||
|
ЕББҚ (ерекше білім беруді қажет ететін) оқушыға тапсырма |
|
||||
|
Сабақтың барысы |
|||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы |
І.Ұйымдастыру кезеңі 1. Сәлемдесу, оқушылардың сабаққа қатысын тексеру 2. Үй тапсырмасын тексеру «Кеспірқосақ»әдісі
Санның сол жақтағы дәрежесіне қарап оң жағына дұрыс жауаппен сәйкетендіреді 2 балл |
1.Құралдарын түгелдеу 2. Үй тапсырмасын тексеру |
+ - «Фудбол добы» әдісі
|
Оқулық Үлестірме қағаз |
|
|
Сабақтың ортасы |
Есептер шығару Жеке жұмыс «Кім жылдам?» әдісі
Дескриптор: Бірдей көбейткіштерді дәреже түрінде жазып,өрнекті ықшамдайды 1 балл
Дескриптор: Дәреженің негізін тауып жазады 1 балл Жұптық жұмыс: «Ойлан жұптас бөліс» әдісі
|
Тапсырманы орындайды Есепті жұптасып орындайды Есепті топ болып орындайды |
Дескриптор: Жалпы балл-2 Жалпы тапсырмалар бойынша 10 балл |
Оқулық |
|
|
Сабақтың аяғы |
Дескриптор: Өрнек түрінде жазып мәнін табады 1 балл Функционалды сауаттылық:
Дескриптор: Есепті шығарып жауабын жазады 1 балл
Дескриптор:
Разрядтық
қосылғыштардың қосындысы түрінде жазып берәлген санды табады Үй жұмысы:
Сұрақ жауап:
Жасыл түс: Толық түсіндім Сары түс: Сұрағым бар |
Оқулық |
|||
шағым қалдыра аласыз












