|
Білім беру ұйымының атауы |
Еркін ауылдық округіндегі МДШО бар № 26 ом |
|||||
|
Пәні: |
қазақ тілі |
|||||
|
Бөлім: |
Махаббат пен абырой |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Қорабаева П.М . |
|||||
|
Күні: |
10.02.2023 |
|||||
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Дулат Исабеков.«Әпке» драмасы |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
8.3.1.1 көркем шығармадан алынған үзінділерді өз көзқарасын дәлелдеу үшін орынды қолдану |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
көркем шығармадан алынған үзінділерді өз көзқарасын дәлелдеу үшін орынды қолданады |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі//уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақың басы (Ұйымдастыру) |
Ұйымдастыру кезеңі Сабақтың мақсатымен таныстыру. Сергіту сәті «Шыңғыс ханның сандары» Оқушыларды ойынның барысымен таныстырамын. |
Сабақтың мақсатын талдайды. Сергіту сәті «Шыңғыс ханның сандары» ойыны арқылы жасырылған сандарды табады. |
Мұғалімнің ауызша мадақтауы |
Бояу қарындарштары |
||
|
Сабақтың ортасы (Өткен білімді еске түсіру)
|
«Зымыран сұрақтар» әдісі бойынша үй тапсырмасына шолу жасаймын. -Сөздік қор деген не ? -Сөздік құрам деген не ? |
Оқушылар «Зымыран сұрақтар » әдісі бойынша берілген сұрақтарға жауап береді . |
Мұғалімнің ауызша бағалауы |
Конверт |
||
|
(Жаңа білім)
|
1-тапсырма. Жеке жұмыс. «Венн диаграммасы» арқылы Шығарманың тақырыбы мен идеясын осы тектес басқа шығармалармен салыстырып, тарихи және көркемдік құндылығын бағалауына нұсқаулық беремін . Қол жеткізетін оқу мақсаты: осы тапсырманы орындау арқылы қол жеткізілетін сабақ мақсатына ораламын. |
1-тапсырма. Жеке жұмыс. «Венн диаграммасы» арқылы Шығарманың тақырыбы мен идеясын осы тектес басқа шығармалармен салыстырып, тарихи және көркемдік құндылығын бағалайды |
Сиқырлы сызғыш әдісі бойынша дескриптор арқылы бағалаймын.
Дескриптор: - Шығарманың тақырыбы мен идеясын осы тектес басқа шығармалармен салыстырады; 1 балл -тарихи құндылығын бағалайды 1 балл -көркемдік құндылығын бағалайды 1 балл |
Стикер қағаздар Мәтін http://collegy.ucoz.ru/publ/89-1-0-12313 сайтынан алынған. |
||
|
|
2-тапсырма. БЖБ |
2-тапсырма. БЖБ |
|
А4 өлшемді қағаздар. Ноутбук Мәтін https://znanio.ru/media/ashy_saba-303063 сайтынан алынған. |
||
|
Сабақтың соңы (Бекіту)
|
Саралау тапсырмасы. Оқыту түрі: Жеке жұмыс. Оқыту тәсілі: «wordwall» бағдарламасы арқылы тест тапсырмасының орындалу ретін түсіндіремін. |
Саралау тапсырмасы. Жеке жұмыс. «wordwall» бағдарламасы арқылы ойнай отырып, сұрақтарға жауап береді.
Оқушыда қалыптасатын дағды: АКТ жұмыс жасау, жылдам ойлау |
Өзін-өзі бағалау |
Смартфон |
||
|
(Кері байланыс) |
«Padlet» тақтасында «+,-,?» әдісі арқылы сабаққа кері байланыс береді
|
«Padlet» тақтасында «+,-,?» әдісі арқылы сабаққа кері байланыс береді |
|
|
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Қысқа мерзімді жоспар "Әпке" пьесасы
Қысқа мерзімді жоспар "Әпке" пьесасы
|
Білім беру ұйымының атауы |
Еркін ауылдық округіндегі МДШО бар № 26 ом |
|||||
|
Пәні: |
қазақ тілі |
|||||
|
Бөлім: |
Махаббат пен абырой |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Қорабаева П.М . |
|||||
|
Күні: |
10.02.2023 |
|||||
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Дулат Исабеков.«Әпке» драмасы |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
8.3.1.1 көркем шығармадан алынған үзінділерді өз көзқарасын дәлелдеу үшін орынды қолдану |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
көркем шығармадан алынған үзінділерді өз көзқарасын дәлелдеу үшін орынды қолданады |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі//уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақың басы (Ұйымдастыру) |
Ұйымдастыру кезеңі Сабақтың мақсатымен таныстыру. Сергіту сәті «Шыңғыс ханның сандары» Оқушыларды ойынның барысымен таныстырамын. |
Сабақтың мақсатын талдайды. Сергіту сәті «Шыңғыс ханның сандары» ойыны арқылы жасырылған сандарды табады. |
Мұғалімнің ауызша мадақтауы |
Бояу қарындарштары |
||
|
Сабақтың ортасы (Өткен білімді еске түсіру)
|
«Зымыран сұрақтар» әдісі бойынша үй тапсырмасына шолу жасаймын. -Сөздік қор деген не ? -Сөздік құрам деген не ? |
Оқушылар «Зымыран сұрақтар » әдісі бойынша берілген сұрақтарға жауап береді . |
Мұғалімнің ауызша бағалауы |
Конверт |
||
|
(Жаңа білім)
|
1-тапсырма. Жеке жұмыс. «Венн диаграммасы» арқылы Шығарманың тақырыбы мен идеясын осы тектес басқа шығармалармен салыстырып, тарихи және көркемдік құндылығын бағалауына нұсқаулық беремін . Қол жеткізетін оқу мақсаты: осы тапсырманы орындау арқылы қол жеткізілетін сабақ мақсатына ораламын. |
1-тапсырма. Жеке жұмыс. «Венн диаграммасы» арқылы Шығарманың тақырыбы мен идеясын осы тектес басқа шығармалармен салыстырып, тарихи және көркемдік құндылығын бағалайды |
Сиқырлы сызғыш әдісі бойынша дескриптор арқылы бағалаймын.
Дескриптор: - Шығарманың тақырыбы мен идеясын осы тектес басқа шығармалармен салыстырады; 1 балл -тарихи құндылығын бағалайды 1 балл -көркемдік құндылығын бағалайды 1 балл |
Стикер қағаздар Мәтін http://collegy.ucoz.ru/publ/89-1-0-12313 сайтынан алынған. |
||
|
|
2-тапсырма. БЖБ |
2-тапсырма. БЖБ |
|
А4 өлшемді қағаздар. Ноутбук Мәтін https://znanio.ru/media/ashy_saba-303063 сайтынан алынған. |
||
|
Сабақтың соңы (Бекіту)
|
Саралау тапсырмасы. Оқыту түрі: Жеке жұмыс. Оқыту тәсілі: «wordwall» бағдарламасы арқылы тест тапсырмасының орындалу ретін түсіндіремін. |
Саралау тапсырмасы. Жеке жұмыс. «wordwall» бағдарламасы арқылы ойнай отырып, сұрақтарға жауап береді.
Оқушыда қалыптасатын дағды: АКТ жұмыс жасау, жылдам ойлау |
Өзін-өзі бағалау |
Смартфон |
||
|
(Кері байланыс) |
«Padlet» тақтасында «+,-,?» әдісі арқылы сабаққа кері байланыс береді
|
«Padlet» тақтасында «+,-,?» әдісі арқылы сабаққа кері байланыс береді |
|
|
||
шағым қалдыра аласыз















