3 - бөлім: Менің отбасым және достарым
|
Тақырыбы: Менің достарым |
Мектебі: №4 жалпы орта білім беретін мектеп |
|
|
Күні,айы: |
Мұғалімнің аты-жөні:Кумысбаева Зарина Рахметуллаевна |
|
|
1 сынып |
Сабаққа қатысқан оқушылар саны: |
Сабаққа қатыспаған оқушылар саны: |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
1.1.2.1. Күнделікті өмірде қолданатын таныс сөздердің мағынасын түсіну 1.1.5.1. Қимыл-қозғалыс, сұрақ қою, қысқа жауап арқылы тыңдаған/көрген мәтінді түсінгенін білдіру. 1.5.1.5. Мұғалімнің көмегімен сөйлемдегі сөздердің орын тәртібін сақтап құрастыру |
|
|
Сабақ мақсаты |
Барлық оқушылар: Достары не істейтіні/ не істемейтіні туралы айта алады. |
|
|
|
Оқушылардың басым бөлігі: Өздерінің достары немен айналысатыны туралы өткен және осы сабақта үйренген материал негізінде өзара тілдесе алады. |
|
|
|
Кейбір оқушылар: Достары не істейтіні туралы сабақта үйренгендерінен тыс қосымша ақпарат бере алады. |
|
|
Сабақтың барысы |
||
|
Сабақтың кезеңдері |
Жоспарланған жұмыс |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
1.Ұйымдастыру. Оқушылардың сабаққа дайындығын тексеремін. Сабақтың басталуына жағымды ықпал ететін көңіл күй қалыптастырамын. Ынтымақтастық атмосферасын орнату үшін оқушылар парталас достарымен қазақша амандасады.
Күніміз сәтті болсын! (құшақтайды) |
|
|
Сабақтың ортасы |
Мақсатымен таныстыру -Балалар, сабақта суретпен жұмыс жасаймыз ба? Кітаппен жұмыс істейміз бе? Дәптерге жазамыз ба? -Сонымен бірге сұраққа жауап беріп үйренеміз.
Оқушылардың назарын оқулықтағы 1- тапсырмада
берілген сөйлесу үлгісіне аудару. Оқушылар берілген сөйлеу үлгісі
арқылы Нұрбектің достары туралы ақпарат алады. 2-тапсырмада оқушыларға кесте бойынша етістіктердің 1 жақта қолданылауын тағы бір рет түсіндіру.
«Есте сақта!» айдары Оқушылар мына үлгіде айта алуға жаттығады:сурет салады-сурет салмайды, футбол ойнайды-футбол ойнамайды, велосипед тебеді-велосипед теппейді.
3-тапсырма бойынша оқушылар жоғарыда берілген етістіктерді толықтырып айтады
(МК,Ұ) Дәптердегі тапсырмаларды орындау арқылы оқушылар оқулықпен жұмыс барысында алған білімдерін бекіте түседі. 4- тапсырмада оқушылар Нұрбектің достары туралы мәтінді тыңдайды. Осы мәтін негізінде өз достары туралы/олардың не істейтіндерін/ әңгімелейді.
сабақта алған білімдерін бекіте түседі.Өз бетінше жұмыс істеуге дағдыланады. Сондай-ақ АКТ-ні қолдана білу дағдыларын қалыптастырады. |
Оқулық Суреттер, футбол добы, түрлі-түсті қарындаштар, велосипед, коньки,шаңғы,шахмат
Дәптермен жұмыс №1 жұмыс дәптері |
|
Сабақтың соңы Рефлексия |
Сабақты қорытындылау мақсатында оқушыларға кері байланыс орнатамын. Оқушылар сабақ барысында нені білгені, қалай жұмыс істегені, не қызық әрі жеңіл болғаны, не қиындық туғызғаны туралы ой-пікірлерін білдіре алады
|
Бағалау.
Барлығын түсіндім
Енді түсініп келемін
Түсінбедім |
|
Дескриптор |
||
|
- өздерінің достары немен айналысатыны туралы өткен және осы сабақта үйренген материал негізінде өзара тілдесе алады, етістіктерді болымды, болымсыз түрде қолдана алады. - достары не істейтіні туралы сабақта үйренгендерінен тыс қосымша ақпарат бере алады. |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Қысқа мерзімді сабақ жоспары Менің достарым 1 сынып
3 - бөлім: Менің отбасым және достарым
|
Тақырыбы: Менің достарым |
Мектебі: №4 жалпы орта білім беретін мектеп |
|
|
Күні,айы: |
Мұғалімнің аты-жөні:Кумысбаева Зарина Рахметуллаевна |
|
|
1 сынып |
Сабаққа қатысқан оқушылар саны: |
Сабаққа қатыспаған оқушылар саны: |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
1.1.2.1. Күнделікті өмірде қолданатын таныс сөздердің мағынасын түсіну 1.1.5.1. Қимыл-қозғалыс, сұрақ қою, қысқа жауап арқылы тыңдаған/көрген мәтінді түсінгенін білдіру. 1.5.1.5. Мұғалімнің көмегімен сөйлемдегі сөздердің орын тәртібін сақтап құрастыру |
|
|
Сабақ мақсаты |
Барлық оқушылар: Достары не істейтіні/ не істемейтіні туралы айта алады. |
|
|
|
Оқушылардың басым бөлігі: Өздерінің достары немен айналысатыны туралы өткен және осы сабақта үйренген материал негізінде өзара тілдесе алады. |
|
|
|
Кейбір оқушылар: Достары не істейтіні туралы сабақта үйренгендерінен тыс қосымша ақпарат бере алады. |
|
|
Сабақтың барысы |
||
|
Сабақтың кезеңдері |
Жоспарланған жұмыс |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
1.Ұйымдастыру. Оқушылардың сабаққа дайындығын тексеремін. Сабақтың басталуына жағымды ықпал ететін көңіл күй қалыптастырамын. Ынтымақтастық атмосферасын орнату үшін оқушылар парталас достарымен қазақша амандасады.
Күніміз сәтті болсын! (құшақтайды) |
|
|
Сабақтың ортасы |
Мақсатымен таныстыру -Балалар, сабақта суретпен жұмыс жасаймыз ба? Кітаппен жұмыс істейміз бе? Дәптерге жазамыз ба? -Сонымен бірге сұраққа жауап беріп үйренеміз.
Оқушылардың назарын оқулықтағы 1- тапсырмада
берілген сөйлесу үлгісіне аудару. Оқушылар берілген сөйлеу үлгісі
арқылы Нұрбектің достары туралы ақпарат алады. 2-тапсырмада оқушыларға кесте бойынша етістіктердің 1 жақта қолданылауын тағы бір рет түсіндіру.
«Есте сақта!» айдары Оқушылар мына үлгіде айта алуға жаттығады:сурет салады-сурет салмайды, футбол ойнайды-футбол ойнамайды, велосипед тебеді-велосипед теппейді.
3-тапсырма бойынша оқушылар жоғарыда берілген етістіктерді толықтырып айтады
(МК,Ұ) Дәптердегі тапсырмаларды орындау арқылы оқушылар оқулықпен жұмыс барысында алған білімдерін бекіте түседі. 4- тапсырмада оқушылар Нұрбектің достары туралы мәтінді тыңдайды. Осы мәтін негізінде өз достары туралы/олардың не істейтіндерін/ әңгімелейді.
сабақта алған білімдерін бекіте түседі.Өз бетінше жұмыс істеуге дағдыланады. Сондай-ақ АКТ-ні қолдана білу дағдыларын қалыптастырады. |
Оқулық Суреттер, футбол добы, түрлі-түсті қарындаштар, велосипед, коньки,шаңғы,шахмат
Дәптермен жұмыс №1 жұмыс дәптері |
|
Сабақтың соңы Рефлексия |
Сабақты қорытындылау мақсатында оқушыларға кері байланыс орнатамын. Оқушылар сабақ барысында нені білгені, қалай жұмыс істегені, не қызық әрі жеңіл болғаны, не қиындық туғызғаны туралы ой-пікірлерін білдіре алады
|
Бағалау.
Барлығын түсіндім
Енді түсініп келемін
Түсінбедім |
|
Дескриптор |
||
|
- өздерінің достары немен айналысатыны туралы өткен және осы сабақта үйренген материал негізінде өзара тілдесе алады, етістіктерді болымды, болымсыз түрде қолдана алады. - достары не істейтіні туралы сабақта үйренгендерінен тыс қосымша ақпарат бере алады. |
||
шағым қалдыра аласыз



















