|
Пәні: |
Алгебра |
||
|
Бөлім: |
Қысқаша көбейту формулалары |
||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Рыскулова Д. |
||
|
Бөлім: |
Қысқаша көбейту формулалары |
||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Қысқаша көбейту формулалары. |
|
|
|
Сынып: 7 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкесоқу мақсаты |
7.2.1.10
қысқаша көбейту формулаларын білу және қолдану; |
|
|
|
Сабақтың мақсаты: |
қысқаша көбейту формулаларын есептер шығаруда қолданады; |
|
|
|
Сабақ барысы |
||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
|
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 7 мин |
Сәлемдесемін.Сыныптың сабаққа дайындығына шолу жасаймын. «Ақ тілек» әдісі арқылы ынтымақтастық атмасферасын қалыптастырамын. «Сlassroomscreen» тақтасында оқушыларды екі топқа топтастырамын. «Көршіңді сына» әдісін қолдана отырып үй тапсырмасын тексеремін. «learningapps» платформасы арқылы ширату тапсырмаларын орындатамын |
Оқушылар өз топтарына жайғасады Оқушылар бір-бірімен дәптерлерін алмастырады.Сөйтіп оқушылар бірін-бірі өзара бағалайды.ді.Өзара бағалаулар «Сlassroomscreen» тақтасындағы рандом арқылы анықталған оқушы тапсырманы орындайды |
дұрыс жауапқа 1 балл |
|
|
Сабақтың ортасы 3 мин 28 мин |
Жаңа сабақ «Mozaweb» цифрлық платформасында оқушыларға жаңа ақпарат беріледі. Ширату сұрақтарын қоя отырып жаңа сабақты бастаймын Оқулықпен жұмыс.Жеке жұмыс. Әрбір оқушымен жеке жұмыс жүргізу үшін «Wordwall» платформасы арқылы саралаудың «тапсырма» тәсілі негізінде оқушы қажеттілігіне қарай және күрделілігіне қарай алға ілгерлету үшін тапсырмалар беремін.
Топтық жұмыс. Саралаудың «қарқын» тәсілі бойынша негізгі тапсырмаларды түсіндіруді қажет оқушыларға көмектесу мақсатында «Ортақ тұжырым» әдісін қолданып,төмендегі тапсырмаларды беремін. 1-топ.Есептеңдер 2-топ. Есептеңдер |
Жаңа сабақты дәптерлеріне жазады Тапсырмаларды орындайды Дескриптор - қажет формуланы қолданады; - екімүшенің квадраты түріне келтіреді; -жауабын табады Дескриптор - қажет формуланы қолданады; - өрнекті түрлендіреді; -есептеулерді орындайды |
1 балл 1 балл 1 балл 1 балл 1 балл 1 балл |
https://www.mozaweb.com/ https://wordwall.net/ru/myactivities |
|
Сабақтың соңы 7 мин |
Қорытынды.Саралаудың қорытындылау тәсілін қолдана отырып, «Socrative» платформасында тест тапсырмаларын орындатып кері байланыс жасаймын Рефлексия «Сlassroomscreen» тақтасы арқылы бүгінгі сабаққа рефлексия жасаймын. Үйге тапсырма: №5.43 |
QR код арқылы сілтемеге өтіп тапсырмаларды орындайды
QR код арқылы сілтемеге өтіп өз ойларын білдіреді |
Барлығы дұрыс 3 балл 1,2 қате болса 2 балл 3 қате болса 1 балл |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Қысқаша көбейту формулалры 7-сынып
|
Пәні: |
Алгебра |
||
|
Бөлім: |
Қысқаша көбейту формулалары |
||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Рыскулова Д. |
||
|
Бөлім: |
Қысқаша көбейту формулалары |
||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Қысқаша көбейту формулалары. |
|
|
|
Сынып: 7 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкесоқу мақсаты |
7.2.1.10
қысқаша көбейту формулаларын білу және қолдану; |
|
|
|
Сабақтың мақсаты: |
қысқаша көбейту формулаларын есептер шығаруда қолданады; |
|
|
|
Сабақ барысы |
||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
|
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 7 мин |
Сәлемдесемін.Сыныптың сабаққа дайындығына шолу жасаймын. «Ақ тілек» әдісі арқылы ынтымақтастық атмасферасын қалыптастырамын. «Сlassroomscreen» тақтасында оқушыларды екі топқа топтастырамын. «Көршіңді сына» әдісін қолдана отырып үй тапсырмасын тексеремін. «learningapps» платформасы арқылы ширату тапсырмаларын орындатамын |
Оқушылар өз топтарына жайғасады Оқушылар бір-бірімен дәптерлерін алмастырады.Сөйтіп оқушылар бірін-бірі өзара бағалайды.ді.Өзара бағалаулар «Сlassroomscreen» тақтасындағы рандом арқылы анықталған оқушы тапсырманы орындайды |
дұрыс жауапқа 1 балл |
|
|
Сабақтың ортасы 3 мин 28 мин |
Жаңа сабақ «Mozaweb» цифрлық платформасында оқушыларға жаңа ақпарат беріледі. Ширату сұрақтарын қоя отырып жаңа сабақты бастаймын Оқулықпен жұмыс.Жеке жұмыс. Әрбір оқушымен жеке жұмыс жүргізу үшін «Wordwall» платформасы арқылы саралаудың «тапсырма» тәсілі негізінде оқушы қажеттілігіне қарай және күрделілігіне қарай алға ілгерлету үшін тапсырмалар беремін.
Топтық жұмыс. Саралаудың «қарқын» тәсілі бойынша негізгі тапсырмаларды түсіндіруді қажет оқушыларға көмектесу мақсатында «Ортақ тұжырым» әдісін қолданып,төмендегі тапсырмаларды беремін. 1-топ.Есептеңдер 2-топ. Есептеңдер |
Жаңа сабақты дәптерлеріне жазады Тапсырмаларды орындайды Дескриптор - қажет формуланы қолданады; - екімүшенің квадраты түріне келтіреді; -жауабын табады Дескриптор - қажет формуланы қолданады; - өрнекті түрлендіреді; -есептеулерді орындайды |
1 балл 1 балл 1 балл 1 балл 1 балл 1 балл |
https://www.mozaweb.com/ https://wordwall.net/ru/myactivities |
|
Сабақтың соңы 7 мин |
Қорытынды.Саралаудың қорытындылау тәсілін қолдана отырып, «Socrative» платформасында тест тапсырмаларын орындатып кері байланыс жасаймын Рефлексия «Сlassroomscreen» тақтасы арқылы бүгінгі сабаққа рефлексия жасаймын. Үйге тапсырма: №5.43 |
QR код арқылы сілтемеге өтіп тапсырмаларды орындайды
QR код арқылы сілтемеге өтіп өз ойларын білдіреді |
Барлығы дұрыс 3 балл 1,2 қате болса 2 балл 3 қате болса 1 балл |
|
шағым қалдыра аласыз









