Бекітілді Қысқа мерзімді жоспар
|
Бөлім |
5-бөлім: Биоалуантүрлі-лік Қызыл кітапқа енген жануарлар мен өсімдіктер |
||||
|
Педагогтің аты-жөні |
Тасбулатова М.С. |
||||
|
Күні |
2022.18.01 |
||||
|
Сынып |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы |
«Қызыл кітапқа» енген жануарлар мен өсімдіктер 1,2-сабақтар |
||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
8.1.5.1 перифраз түрінде берілген сұрақтар арқылы мәтіннен қажетті ақпаратты таба білу, көтерілген мәселе бойынша ой тұжырымдау; 8.4.4.2 - тұрлаулы және тұрлаусыз сөйлем мүшелерінің сөйлем жасаудағы өзіндік орнын, қызметін түсініп қолдану. |
||||
|
Сабақтың мақсаты
|
|
||||
|
Құндылықтарды дарыту |
- саналы да ерікті еңбек адамды бақытқа кенелтеді деген ойды санасына сіңіру; - өзін-өзібағалау және өзара бағалау арқылы жауапкершілік сезімін қалыптастыру, - мінез-құлықтың этикалық және эстетикалық нормаларын қалыптастыру; - өзара сыйластық, сенімділік, қарым-қатынасты қалыптастыру. |
||||
|
Сабақтың барысы |
|||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Ұйымдастыру кезеңі(5минут) |
Ұйымдастыру кезеңі: – Амандасу; – Оқушылардың сабаққа қатысымын тексеру. |
|
|
|
|
|
Сабақтың басы 10 минут |
|
Білу |
|
Презентация |
|
|
Сабақтың ортасы 20 минут |
1-тапсырма. ҚБ
Дескриптор: - сөйлемдерді көшіріп жазады; -бастауыш пен баяндауышты табады;
2-тапсырма.
Дескриптор: - мәтінді оқиды; - перифраз түрлерін қолданып сұрақтар құрастырады; Кері байланыс. |
Түсіну, қолдану |
Дескрип-тор арқылы Дескриптор арқылы мұғалімнің бағалауы |
|
|
|
Сабақтың соңы 5 мин |
Оқу тапсырмасы: ОМ. «Биоалуантүрлілікті сақтау» |
Қолдану |
|
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
«Қызыл кітапқа» енген жануарлар мен өсімдіктер 1,2-сабақтар, 8-сынып
«Қызыл кітапқа» енген жануарлар мен өсімдіктер 1,2-сабақтар, 8-сынып
Бекітілді Қысқа мерзімді жоспар
|
Бөлім |
5-бөлім: Биоалуантүрлі-лік Қызыл кітапқа енген жануарлар мен өсімдіктер |
||||
|
Педагогтің аты-жөні |
Тасбулатова М.С. |
||||
|
Күні |
2022.18.01 |
||||
|
Сынып |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы |
«Қызыл кітапқа» енген жануарлар мен өсімдіктер 1,2-сабақтар |
||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
8.1.5.1 перифраз түрінде берілген сұрақтар арқылы мәтіннен қажетті ақпаратты таба білу, көтерілген мәселе бойынша ой тұжырымдау; 8.4.4.2 - тұрлаулы және тұрлаусыз сөйлем мүшелерінің сөйлем жасаудағы өзіндік орнын, қызметін түсініп қолдану. |
||||
|
Сабақтың мақсаты
|
|
||||
|
Құндылықтарды дарыту |
- саналы да ерікті еңбек адамды бақытқа кенелтеді деген ойды санасына сіңіру; - өзін-өзібағалау және өзара бағалау арқылы жауапкершілік сезімін қалыптастыру, - мінез-құлықтың этикалық және эстетикалық нормаларын қалыптастыру; - өзара сыйластық, сенімділік, қарым-қатынасты қалыптастыру. |
||||
|
Сабақтың барысы |
|||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Ұйымдастыру кезеңі(5минут) |
Ұйымдастыру кезеңі: – Амандасу; – Оқушылардың сабаққа қатысымын тексеру. |
|
|
|
|
|
Сабақтың басы 10 минут |
|
Білу |
|
Презентация |
|
|
Сабақтың ортасы 20 минут |
1-тапсырма. ҚБ
Дескриптор: - сөйлемдерді көшіріп жазады; -бастауыш пен баяндауышты табады;
2-тапсырма.
Дескриптор: - мәтінді оқиды; - перифраз түрлерін қолданып сұрақтар құрастырады; Кері байланыс. |
Түсіну, қолдану |
Дескрип-тор арқылы Дескриптор арқылы мұғалімнің бағалауы |
|
|
|
Сабақтың соңы 5 мин |
Оқу тапсырмасы: ОМ. «Биоалуантүрлілікті сақтау» |
Қолдану |
|
|
|
шағым қалдыра аласыз



















