Сабақ жоспары №11
Бекітемін:
|
Бөлім: |
Рационал сандар және оларға амалдар қолдану |
|||||
|
Педагогтің Тегі, Аты, Әкесінің аты |
Қален Раушан Нұрланқызы |
|||||
|
Пән/Сынып: |
6 В Б сынып. Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
|||||
|
Күні: |
18.11.2024 |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Рационал сандарды бөлу |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
6.1.2.16 рационал сандарды бөлуді орындау; |
|||||
|
Сабақтың мақсаттары: |
Рационал сандарды бөлу үшін, таңбаны айыра білу Рационал сандарды бөлу туралы
білу; |
|||||
|
Құндылыққа баулу |
Әділдік пен жауапкершілік |
|||||
|
Сабақ барысы: |
||||||
|
Уақыты |
Кезең дері |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
5 минут |
Ұйым дастыру |
Сәлеметсіздерме! Бүгін, Рационал сандарды бөлу тақырыбын қарастырамыз Бүгінгі сабақта меңгеретініңіз: - Рационал сандарды бөлу үшін, таңбаны айыра біледі -Рационал сандарды бөлу туралы білетін
болады; |
Амандасады. Үй жұмысын айтады. |
|
Оқулық, дәптер, қаламсап |
|
|
15 мин |
Жаңа сабақ |
Ережелерді қолданып, көп нүктенің орнына тиісті сөзді тауып айту. Екі теріс сандардың қосындысы ... сан болады. Ә. Екі теріс сандардың көбейтіндісі ... сан болады. Б. Оң санның теріс санға бөліндісі ... сан болады. В. Таңбалары әр түрлі екі санның көбейтіндісі ... сан болады. Г. а-в =а+ (...b) Ғ. Екі теріс сандардың бөліндісі ... сан болады. Д. Таңбалары әр түрлі екі санды қосу үшін: 1. модулі ... саннан модулі ... санды азайтып, 2.шыққан нәтиженің алдына модулі ... санның таңбасы қойылады.
|
Сұрақтарға жауап береді Тақырып бойынша ресурстарды қарап, танысады. Есте сақта!
|
|
Жалпы білім беретін мектептің 6–сыныбына арналған оқулық. |
|
|
20 минут |
Бекіту тапсырмасы |
Тапсырма:
|
|
Дескриптор: -Рационал сандарды бөлу ережесін қолданып шығарады.
Дескриптор: -Таңбалар ережесін пайдаланып, өрнектің мәнін табады. |
Жалпы білім беретін мектептің 6–сыныбына арналған оқулық. |
|
|
|
Жеке жұмыс |
Өз бетімен жұмыс Жеке жұмыс.
Оқулықпен жұмыс №530,531,532 |
Тапсырманы орындайды |
Дескриптор: -Рационал сандарды бөлу ережесін қолданып шығарады. Дескриптор: -Таңбалар ережесін пайдаланып, өрнектің мәнін табады. |
Жалпы білім беретін мектептің 6–сыныбына арналған оқулық. |
|
|
5 минут |
|
Бүгінгі сабақта: Рационал сандарды бөлу үшін, таңбаны айыра біледі Рационал сандарды бөлу туралы білетін
болады; Рефлексия Бас бармақ» әдісі арқылы тақырыпты қорытындылау. Басбармақ жоғарыға қарай = Мен түсінемін. Басбармақ көлденең = Мен түсінгендеймін. Басбармақ төмен қарай = Мен түсінбедім. |
Тақырыпты меңгергенін анықтау
Үйге тапсырма №535 |
Кері байланыс |
Жалпы білім беретін мектептің 6–сыныбына арналған оқулық. |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
рационал сандарды бөлу 6 сынып
рационал сандарды бөлу 6 сынып
Сабақ жоспары №11
Бекітемін:
|
Бөлім: |
Рационал сандар және оларға амалдар қолдану |
|||||
|
Педагогтің Тегі, Аты, Әкесінің аты |
Қален Раушан Нұрланқызы |
|||||
|
Пән/Сынып: |
6 В Б сынып. Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
|||||
|
Күні: |
18.11.2024 |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Рационал сандарды бөлу |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
6.1.2.16 рационал сандарды бөлуді орындау; |
|||||
|
Сабақтың мақсаттары: |
Рационал сандарды бөлу үшін, таңбаны айыра білу Рационал сандарды бөлу туралы
білу; |
|||||
|
Құндылыққа баулу |
Әділдік пен жауапкершілік |
|||||
|
Сабақ барысы: |
||||||
|
Уақыты |
Кезең дері |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
5 минут |
Ұйым дастыру |
Сәлеметсіздерме! Бүгін, Рационал сандарды бөлу тақырыбын қарастырамыз Бүгінгі сабақта меңгеретініңіз: - Рационал сандарды бөлу үшін, таңбаны айыра біледі -Рационал сандарды бөлу туралы білетін
болады; |
Амандасады. Үй жұмысын айтады. |
|
Оқулық, дәптер, қаламсап |
|
|
15 мин |
Жаңа сабақ |
Ережелерді қолданып, көп нүктенің орнына тиісті сөзді тауып айту. Екі теріс сандардың қосындысы ... сан болады. Ә. Екі теріс сандардың көбейтіндісі ... сан болады. Б. Оң санның теріс санға бөліндісі ... сан болады. В. Таңбалары әр түрлі екі санның көбейтіндісі ... сан болады. Г. а-в =а+ (...b) Ғ. Екі теріс сандардың бөліндісі ... сан болады. Д. Таңбалары әр түрлі екі санды қосу үшін: 1. модулі ... саннан модулі ... санды азайтып, 2.шыққан нәтиженің алдына модулі ... санның таңбасы қойылады.
|
Сұрақтарға жауап береді Тақырып бойынша ресурстарды қарап, танысады. Есте сақта!
|
|
Жалпы білім беретін мектептің 6–сыныбына арналған оқулық. |
|
|
20 минут |
Бекіту тапсырмасы |
Тапсырма:
|
|
Дескриптор: -Рационал сандарды бөлу ережесін қолданып шығарады.
Дескриптор: -Таңбалар ережесін пайдаланып, өрнектің мәнін табады. |
Жалпы білім беретін мектептің 6–сыныбына арналған оқулық. |
|
|
|
Жеке жұмыс |
Өз бетімен жұмыс Жеке жұмыс.
Оқулықпен жұмыс №530,531,532 |
Тапсырманы орындайды |
Дескриптор: -Рационал сандарды бөлу ережесін қолданып шығарады. Дескриптор: -Таңбалар ережесін пайдаланып, өрнектің мәнін табады. |
Жалпы білім беретін мектептің 6–сыныбына арналған оқулық. |
|
|
5 минут |
|
Бүгінгі сабақта: Рационал сандарды бөлу үшін, таңбаны айыра біледі Рационал сандарды бөлу туралы білетін
болады; Рефлексия Бас бармақ» әдісі арқылы тақырыпты қорытындылау. Басбармақ жоғарыға қарай = Мен түсінемін. Басбармақ көлденең = Мен түсінгендеймін. Басбармақ төмен қарай = Мен түсінбедім. |
Тақырыпты меңгергенін анықтау
Үйге тапсырма №535 |
Кері байланыс |
Жалпы білім беретін мектептің 6–сыныбына арналған оқулық. |
|
шағым қалдыра аласыз


















