Таныстым:
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
Момынай жалпы орта білім беретін мектебі
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
Пәні: Математика
Тақырыбы: Рационал сандарға арифметикалық амалдар қолдану
|
Бөлім: |
6.1В Рационал сандар және оларға амалдар қолдану |
|
|
Педагогтің Т.А.Ә. |
Алиева Гүлжан Аманкулкызы |
|
|
Күні: |
||
|
Сынып: 6 «А» |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Рационал сандарға арифметикалық амалдар қолдану |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
6.1.2.22 рационал сандармен арифметикалық амалдарды орындау |
|
|
Сабақтың мақсаты |
|
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурс тар |
|
|
Сабақтың мақсаттарымен, күтілетін нәтижелермен таныстыру. Үй тапсырмасын тексеру. |
Жинақтала ды,сабаққа ынталанады |
Ынталандыру сөздерін қолдану «жақсы», «жарайсың», «өте жақсы» |
6 сынып оқулығы.
1-бөлім |
|
Сабақтың ортасы |
Өткен сабақты пысықтау. Тапсырмалар орындау. Жұптық жұмыс 1 жұп №1. Өрнектің мәнін табыңдар:
№2. Амалдарды орындаңдар: 1) -2,75+(-0,25)= 2) -5*(-5):5 3) 18+(-10)= 4) -8*(-5)= 5) 100+(-100)= 6) -13*(-5)=
№3.
Теңдеуді
шешіңдер:
2 жұп №1. Өрнектің мәнін табыңдар:
№2. Амалдарды орындаңдар: 1) 0+(-999)= 2) -0,72*(-1)= 3) 0:100= 4) 0*(-10)= 5) -56 –(-35)= 6) -18+10=
№3.
Теңдеуді
шешіңдер: 3 жұп №1. . Өрнектің мәнін табыңдар:
№2. Амаладарды орындаңдар: 1) -12:3= 2) -64: 8+34 = 3) -5*(-5):(-5)= 4) -10*10= 5) -25:(-5)= 6) -100+99= №3. Теңдеудің түбірін табыңдар:
Жеке жұмыс Тапсырма: №1. Өрнектің мәнін табыңдар:
№2. Амалдарды орындаңдар:
№3. Теңдеуді шешіңдер:
|
Бүгінгі сабақты мұқият тыңдап және түсініп, тапсырмалар орындайды. Оқушылар өз беттерінше отырып берілген тапсырмаларды орындайды. Нәтижесін тақтаға жазады. |
Ынталандыру сөздерін қолдану «жақсы», «жарайсың», «өте жақсы» 1-10 баллдық жүйеде бағаланады. |
|
|
Сабақтың соңы |
Үй жұмысы: № есеп Рефлексия: Жетістік тәсілі 1. Мен бүгін білдім… 2. Мені қызықтырды… 3. Қиын болды… 4. Тапсырмалар орындадым… 5. Менің түсінгенім… 6. Енді менің қолымнан келеді… |
Үй жұмысын алады. Рефлексияны ауызша орындайды. |
Формативті бағаланады. |
6 сынып оқулығы. 1-бөлім. Әбілқасымов А.Е., Кучер Т.П., Жұмағұлова З.Ә., 2018ж |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Рационал сандарға арифметикалық амалдар қолдану. ҚМЖ 6 сынып матем 2 тоқсан
Рационал сандарға арифметикалық амалдар қолдану. ҚМЖ 6 сынып матем 2 тоқсан
Таныстым:
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
Момынай жалпы орта білім беретін мектебі
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
Пәні: Математика
Тақырыбы: Рационал сандарға арифметикалық амалдар қолдану
|
Бөлім: |
6.1В Рационал сандар және оларға амалдар қолдану |
|
|
Педагогтің Т.А.Ә. |
Алиева Гүлжан Аманкулкызы |
|
|
Күні: |
||
|
Сынып: 6 «А» |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Рационал сандарға арифметикалық амалдар қолдану |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
6.1.2.22 рационал сандармен арифметикалық амалдарды орындау |
|
|
Сабақтың мақсаты |
|
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурс тар |
|
|
Сабақтың мақсаттарымен, күтілетін нәтижелермен таныстыру. Үй тапсырмасын тексеру. |
Жинақтала ды,сабаққа ынталанады |
Ынталандыру сөздерін қолдану «жақсы», «жарайсың», «өте жақсы» |
6 сынып оқулығы.
1-бөлім |
|
Сабақтың ортасы |
Өткен сабақты пысықтау. Тапсырмалар орындау. Жұптық жұмыс 1 жұп №1. Өрнектің мәнін табыңдар:
№2. Амалдарды орындаңдар: 1) -2,75+(-0,25)= 2) -5*(-5):5 3) 18+(-10)= 4) -8*(-5)= 5) 100+(-100)= 6) -13*(-5)=
№3.
Теңдеуді
шешіңдер:
2 жұп №1. Өрнектің мәнін табыңдар:
№2. Амалдарды орындаңдар: 1) 0+(-999)= 2) -0,72*(-1)= 3) 0:100= 4) 0*(-10)= 5) -56 –(-35)= 6) -18+10=
№3.
Теңдеуді
шешіңдер: 3 жұп №1. . Өрнектің мәнін табыңдар:
№2. Амаладарды орындаңдар: 1) -12:3= 2) -64: 8+34 = 3) -5*(-5):(-5)= 4) -10*10= 5) -25:(-5)= 6) -100+99= №3. Теңдеудің түбірін табыңдар:
Жеке жұмыс Тапсырма: №1. Өрнектің мәнін табыңдар:
№2. Амалдарды орындаңдар:
№3. Теңдеуді шешіңдер:
|
Бүгінгі сабақты мұқият тыңдап және түсініп, тапсырмалар орындайды. Оқушылар өз беттерінше отырып берілген тапсырмаларды орындайды. Нәтижесін тақтаға жазады. |
Ынталандыру сөздерін қолдану «жақсы», «жарайсың», «өте жақсы» 1-10 баллдық жүйеде бағаланады. |
|
|
Сабақтың соңы |
Үй жұмысы: № есеп Рефлексия: Жетістік тәсілі 1. Мен бүгін білдім… 2. Мені қызықтырды… 3. Қиын болды… 4. Тапсырмалар орындадым… 5. Менің түсінгенім… 6. Енді менің қолымнан келеді… |
Үй жұмысын алады. Рефлексияны ауызша орындайды. |
Формативті бағаланады. |
6 сынып оқулығы. 1-бөлім. Әбілқасымов А.Е., Кучер Т.П., Жұмағұлова З.Ә., 2018ж |
шағым қалдыра аласыз






















