«Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің Ш.Мұртаза атындағы мектеп – гимназиясы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Бекітемін______________________
ҚЫСҚА МЕРЗІМДІ САБАҚ ЖОСПАРЫ
|
Тәрбие сағаты |
|
|
|
Педагогтің аты-жөні: |
Суртаева Ж.С. |
|
|
Күні: |
24.10.2023ж |
|
|
Сынып: 2 «В» |
Қатысушылар саны:28 |
Қатысушылар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
25 қазан-Республика күні.Қазақстан еліне саяхат |
|
|
Сабақ мақсаты |
- Оқушыларды өз Отанын сүюге, қазақ екенін, Қазақстанда тұратынын мақтаныш етуге, қазақ халқының тілін, мәдениетін, салт – дәстүрін қастерлейтін саналы да парасаты азаматтар тәрбиелеу. - Елінің Туын, Елтаңбасын, Әнұранын қастерлеуге өз елін, тегін, тарихын білуге тәрбиелеу. |
|
|
Құндылық: «Ұлттық мүдде» |
Қазақ тілін қолдану аясын кеңейту. |
|
Сабақтың барысы:
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Республика күніне арналған тәрбие сағаты
«Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің Ш.Мұртаза атындағы мектеп – гимназиясы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Бекітемін______________________
ҚЫСҚА МЕРЗІМДІ САБАҚ ЖОСПАРЫ
|
Тәрбие сағаты |
|
|
|
Педагогтің аты-жөні: |
Суртаева Ж.С. |
|
|
Күні: |
24.10.2023ж |
|
|
Сынып: 2 «В» |
Қатысушылар саны:28 |
Қатысушылар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
25 қазан-Республика күні.Қазақстан еліне саяхат |
|
|
Сабақ мақсаты |
- Оқушыларды өз Отанын сүюге, қазақ екенін, Қазақстанда тұратынын мақтаныш етуге, қазақ халқының тілін, мәдениетін, салт – дәстүрін қастерлейтін саналы да парасаты азаматтар тәрбиелеу. - Елінің Туын, Елтаңбасын, Әнұранын қастерлеуге өз елін, тегін, тарихын білуге тәрбиелеу. |
|
|
Құндылық: «Ұлттық мүдде» |
Қазақ тілін қолдану аясын кеңейту. |
|
Сабақтың барысы:
шағым қалдыра аласыз


