«№1 Арнайы мектеп-интернаты» КММ
Қысқа мерзімді сабақ жоспары
|
Бөлім: |
Роботпен жұмыс |
||||
|
Педагогтің Т.А.Ә. |
Абдрахманова.Г.К |
||||
|
Күні: |
16.05.2023 |
||||
|
Сынып: 6 «А» бөлімшесі: 1 |
Қатысушылар саны: 5 |
Қатыспағандар саны: |
|||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Робототехника тарихы және перспективалары |
||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
9.1.3.6 сатып алу үшін есептесуге ақшаларды пайдалану |
||||
|
Сабақтың мақсаты: |
5.3.4.3 робототехника саласындағы адамзаттың техникалық жетістіктеріне мысалдар келтіру; |
||||
|
Бағалау критерийлері |
-Робототехниканың техникалық жетістіктеріне мысал келтіре алады; роботтардың адам үшін пайдаларын біледі. |
||||
|
Ойлау дағдыларының деңгейі |
Қолдану |
||||
|
Сабақтың барысы |
|||||
|
Сабақтың кезеңі/уақыт |
Мұғалімнің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы 3 мин Сабақтың ортасы: 7 минут 10 мин 2 мин 10 мин 3 мин |
|
Оқушылар көңіл күйін көрсетеді Сұраққа жауап береді Сілтеме арқылы видео түсіндірме көреді Тапсырма орындайды Тапсырма орындайды |
Тамаша! Жарайсың! Жақсы! Ауызша бағалау Балдық жүйе 1-10 |
Слайд
|
|
|
І. Ұйымдастыру кезеңі 1. Сәлемдесу 2. Түгелдеу ІІ. Сыныптағы жағымды ахуал орнату «Амандасу түрлері» тренингі Мұғалім түрлі түсті қағаздарды көрсетеді, оқушылар соған сәйкес сөздермен және қимылдармен амандасады · Көк түс – «Сәлем» деп, екі қолын жоғары көтереді · Сары түс – «Ні» деп, оң қолын жоғары көтереді · Қызыл түс – екі қолын кеудесіне қойып, бір-біріне сәл еңкейеді. Оқушылар көңіл күйін көрсетеді Kundelik.kz Zoom Слайд 1 ІІІ. Сабақтың тақырыбы мен оқу мақсатымен таныстыру А) «Естеріңе түсіріңдер» айдарының тапсырмалары · Робот дегеніміз не? · Роботтың қандай түрлерін білесің? · Өнеркәсіптік роботтар не үшін қажет Ә) Жаңа материалды меңгеру Видео түсіндірме көру Оқулықта берілген теориялық ақпаратпен танысады. Тапсырма: Сұрақтың жауабын анықтаңдар. Дескриптор: Роботтардың тарихы туралы біледі Сергіту сәті: «Видео ролик» (сергіту сәті). |
|||||
|
Асинхронды кезең 5 минут
|
liveworksheets.com сайтында құрылған интерактивті онлайн тапсырмаларды түсіндіреді Тапсырмаларды орындайды Балдық жүйе https://www.liveworksheets.com/ ni1572491el |
Тапсырмаларды орындайды |
Балдық жүйе |
https://www.liveworksheets.com/ |
|
|
Рефлексия 5 минут |
Мен сабақта білдім. Келесі сабақта білгім келеді Мұғаліммен кері байланыс орнату |
Мен сабақта білдім. Келесі сабақта білгім келеді Мұғаліммен кері байланыс орнату |
|
Whats App месенжері |
|
«№1 Арнайы мектеп-интернаты» КММ
Ашық сабақ жоспары робототехника үйірмесі
6 «А» сынып
Сабақтың тақырыбы: Робототехника тарихы және перспективалары
Дайында: Абдрахманова.Г.К
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Робототехника тарихы және перспективалары
Робототехника тарихы және перспективалары
«№1 Арнайы мектеп-интернаты» КММ
Қысқа мерзімді сабақ жоспары
|
Бөлім: |
Роботпен жұмыс |
||||
|
Педагогтің Т.А.Ә. |
Абдрахманова.Г.К |
||||
|
Күні: |
16.05.2023 |
||||
|
Сынып: 6 «А» бөлімшесі: 1 |
Қатысушылар саны: 5 |
Қатыспағандар саны: |
|||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Робототехника тарихы және перспективалары |
||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
9.1.3.6 сатып алу үшін есептесуге ақшаларды пайдалану |
||||
|
Сабақтың мақсаты: |
5.3.4.3 робототехника саласындағы адамзаттың техникалық жетістіктеріне мысалдар келтіру; |
||||
|
Бағалау критерийлері |
-Робототехниканың техникалық жетістіктеріне мысал келтіре алады; роботтардың адам үшін пайдаларын біледі. |
||||
|
Ойлау дағдыларының деңгейі |
Қолдану |
||||
|
Сабақтың барысы |
|||||
|
Сабақтың кезеңі/уақыт |
Мұғалімнің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы 3 мин Сабақтың ортасы: 7 минут 10 мин 2 мин 10 мин 3 мин |
|
Оқушылар көңіл күйін көрсетеді Сұраққа жауап береді Сілтеме арқылы видео түсіндірме көреді Тапсырма орындайды Тапсырма орындайды |
Тамаша! Жарайсың! Жақсы! Ауызша бағалау Балдық жүйе 1-10 |
Слайд
|
|
|
І. Ұйымдастыру кезеңі 1. Сәлемдесу 2. Түгелдеу ІІ. Сыныптағы жағымды ахуал орнату «Амандасу түрлері» тренингі Мұғалім түрлі түсті қағаздарды көрсетеді, оқушылар соған сәйкес сөздермен және қимылдармен амандасады · Көк түс – «Сәлем» деп, екі қолын жоғары көтереді · Сары түс – «Ні» деп, оң қолын жоғары көтереді · Қызыл түс – екі қолын кеудесіне қойып, бір-біріне сәл еңкейеді. Оқушылар көңіл күйін көрсетеді Kundelik.kz Zoom Слайд 1 ІІІ. Сабақтың тақырыбы мен оқу мақсатымен таныстыру А) «Естеріңе түсіріңдер» айдарының тапсырмалары · Робот дегеніміз не? · Роботтың қандай түрлерін білесің? · Өнеркәсіптік роботтар не үшін қажет Ә) Жаңа материалды меңгеру Видео түсіндірме көру Оқулықта берілген теориялық ақпаратпен танысады. Тапсырма: Сұрақтың жауабын анықтаңдар. Дескриптор: Роботтардың тарихы туралы біледі Сергіту сәті: «Видео ролик» (сергіту сәті). |
|||||
|
Асинхронды кезең 5 минут
|
liveworksheets.com сайтында құрылған интерактивті онлайн тапсырмаларды түсіндіреді Тапсырмаларды орындайды Балдық жүйе https://www.liveworksheets.com/ ni1572491el |
Тапсырмаларды орындайды |
Балдық жүйе |
https://www.liveworksheets.com/ |
|
|
Рефлексия 5 минут |
Мен сабақта білдім. Келесі сабақта білгім келеді Мұғаліммен кері байланыс орнату |
Мен сабақта білдім. Келесі сабақта білгім келеді Мұғаліммен кері байланыс орнату |
|
Whats App месенжері |
|
«№1 Арнайы мектеп-интернаты» КММ
Ашық сабақ жоспары робототехника үйірмесі
6 «А» сынып
Сабақтың тақырыбы: Робототехника тарихы және перспективалары
Дайында: Абдрахманова.Г.К
шағым қалдыра аласыз













