Материалдар / Сабақ жоспар
2023-2024 оқу жылына арналған

қысқа мерзімді сабақ жоспарларын

жүктеп алғыңыз келеді ма?
ҚР Білім және Ғылым министірлігінің стандартымен 2022-2023 оқу жылына арналған 472-бұйрыққа сай жасалған

Сабақ жоспар

Материал туралы қысқаша түсінік
тиімді әдіс тәсілдер пайдаланылған
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады.
Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
07 Қаңтар 2019
450
0 рет жүктелген
Бүгін алсаңыз 25% жеңілдік
беріледі
770 тг 578 тг
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады

ҚЫСҚА МЕРЗІМДІ САБАҚ ЖОСПАРЫ
Пәні: Әдебиеттік оқуМектеп:30 мектеп-гимназиясы
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: Менің мектебімМұғалімнің аты-жөні: Сүлейман А.
Күні:14.11.2018ж

Сынып:2 «Е»Қатысқандарсаны: 24Қатыспағандар саны: 24
Зерттеу тақырыбы:Сабақта тиімді әдістерді қолданып, оқушылардың танымдық қабілеттерін арттыруға болама?
Сабақ тақырыбы:Аламын білім кітаптан
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары:2.2.9.1 Сұраққа жауапты анықтамалық кітаптардан/ жинақтардан/ сөздіктерден табу және ақпаратты берілген  үлгі кестеге салу
Сабақтың мақсаттары:







Барлық оқушылар білуге тиіс:Мәтіннің негізгі ойын анықтау.Оқушылардың көпшілігі білуге тиіс:Мәтіннің мазмұнын түсініп, сұрақтарға жауап беру.Кейбір оқушылар білуге тиіс:Шығармашылық тапсырманы орындау
Жетістік критерийлеріМәтіннің негізгі ойды анықтайды.Топтық тапсырмаларды орындайды.Мәтін бойынша сұрақтарға жауап береді.
Құндылықтарды дарытуЖақсы қарым-қатынас орнату, ынтымақтастық дағдысын қалыптастыру
РесурстарКесте, автор суреті, А3 формат, маркер, стикер.
Алдыңғы білімдерМенің оқулықтарым
Сабақ барысы
Сабақтың жоспар ланған кезеңдеріМұғалімнің іс-әрекетіОқушының іс-әрекеті
Сабақтың басы

2 мин







2 мин







3 мин







3 ми



Ұйымдастыру кезеңіПсихологиялық дайындықБір, екі, үшСынып іші тып –тынышЖалқаулықты тастаймызБіз сабақты бастаймызТопқа бөлу(әріптер арқылы топқа бөлінеді)I – топ АI I – топ ӘI I I – топ БҮй тапсырмасын тексеру «Көршіңе әңгімелеп бер» әдісіӘр топтан бір оқушы оқыған кітаптары жайлы кестеге түсіргендерін оқып береді( Күлшемен бағалау)Балалар тақтадағы суретке назар аударыңдар.- Суреттен не байқадыңдар?- Біздің мектебімізде осындай жер барма?-Сен ол жерге не үшін барасың?-Қандай кітап оқығанды жақсы көресің?-Суретті қалай атар едің?Жарайсыңдар!

Шаттық шеңберін жасайды





А,Ә,БТопқа бөлінеді



Оқушылар кестеке жазғандарын оқып береді Суретпен жұмыс жасайды , сұрақтарға жауап береді
Сабақтың ортасы

13 мин

























5 ми







2 мин



Жаңа сабақЕндеше бүгінгі біздің сабағымыздың тақырыбы «Аламын білім кітаптан»Кітап мәтінін тізбектеп оқу«Инсерт» әдісіI – топ АI I – топ ӘI I I – топ БӘр топтан бір оқушыдан шығып бір – бірлеріне сұрақ қояды жауап бере алмаса басқа топ мүшелері толықтыруға болады. Топ мүшелері өздеріне жауаптардың ішінен өзднріне керегін белгілеп отырады

Білемін білдім түсініксіз

Дескриптор:-сұрақтарға жауап береді-дұрыс жауапты түртіп отырады өздерінеКері байланыс: «Екі жұлдыз, бір тілек»Мұқан Иманжанов туралы балалрға мәлімет беру Дәптермен жұмыс.Дәптерде берілген тапсырмаларды орындау.Дескриптор:-Мұқан Иманжановты кестесін толтыруСергіту сәтіОрнымыздан тұрамызАлақанды ұрамызБір отырып ,бір тұрып Тез шынығып аламыз














Топта жұмыс жасайдыОқулықта берілген мәтінді оқиды











Дәптермен жұмыс жасайды



Сергіту жаттығуын жасайды

Сабақтың соңы10 мин

Сабақты бекіту.I – топ АКітапханадағы ережені құруI I – топ Ә«Кітапханада» тақырыбында диалог құруI I I – топ Б«Кітап» сөзінеБес жолды өлеңКері байланыс: «Екі жұлдыз, бір тілек»Үйге тапсырма«Кітап» тақырыбында эссе жазу

Топпен жұмыс жасайды
































Материал жариялап тегін сертификат алыңыз!
Бұл сертификат «Ustaz tilegi» Республикалық ғылыми – әдістемелік журналының желілік басылымына өз авторлық жұмысын жарияланғанын растайды. Журнал Қазақстан Республикасы Ақпарат және Қоғамдық даму министрлігінің №KZ09VPY00029937 куәлігін алған. Сондықтан аттестацияға жарамды
Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!