|
Бөлімі: |
1 |
||||||||||||||||||||||||||||||
|
Мұғалімнің аты жөні: |
Кызырканова Гульсагат Аскаровна |
||||||||||||||||||||||||||||||
|
Күні: |
26.09.2020 |
||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сынып: |
2 |
Қатысқандар саны: 18 |
Қатыспағандар саны: 18 |
||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Ақылды ойыншықтар |
||||||||||||||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
2.1.4.1 - музыкалық көркемдеуші құралдарың көмегімен музыканың сипатын анықтау; 2.1.4.3 - ансамбльде музыкалық аспаптардың көмегімен шығарманы қарапайым ырғақпен сүйемелдеп орындау; |
||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Ноталардың ұзақтығын ажырата алады,ансамбльде музыкалық аспаптардың көмегімен шығарманы қарапайым ырғақпен сүйемелдеп орындайды, музыкалық бейнені анықтайды. |
||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы: |
|||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі (уақыты) |
Педагог әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы 20 мин
Сабақтың ортасы 15 мин
5 мин
|
Сәлемдесу. 1-тапсырма. Зерттеушілік әңгіме. -суретке қарап ойыншықтар дүкенін елестет - кандай ойыншықты таңдар едің? -үйдегі сүйікті ойыншығың қандай? -ойыншығың туралы әңгімелеп бер 2-тапсырма. Музыка тыңдау. «Ақылды ойыншықтар»Г. Абдрашов
3-тапсырма. Нота ұзақтықтарымен танысу. Санау Төрттік нота: Таа Сегіздік нота: Та-та
4-тапсырма. «Бала уату» әнін орындау
Кері байланыс
|
Ырғак қимылы
Оқушылар өз ойларын ауызша жеткізеді.
Музыкалық бейнені анықтау
Тыңдаған музыкадағы ойыншықтардың атауын торкөздерден табу.
Шапалақпен, аспаппен санау
Әнді шулы аспаппен сүйемелдеу
|
Қол қимылымен бағалау. Соль-тамаша Ми-жақсы До-талаптан |
Оқулық.15-бет
Фонохрестоматия. 2сынып
Асатаяқ,
даңғыра,қоңырау, мүйіз |
|||||||||||||||||||||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Сабақ жоспары. Ақылды ойыншықтар. 2 сынып. 4-ші сабақ
Сабақ жоспары. Ақылды ойыншықтар. 2 сынып. 4-ші сабақ
|
Бөлімі: |
1 |
||||||||||||||||||||||||||||||
|
Мұғалімнің аты жөні: |
Кызырканова Гульсагат Аскаровна |
||||||||||||||||||||||||||||||
|
Күні: |
26.09.2020 |
||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сынып: |
2 |
Қатысқандар саны: 18 |
Қатыспағандар саны: 18 |
||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Ақылды ойыншықтар |
||||||||||||||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
2.1.4.1 - музыкалық көркемдеуші құралдарың көмегімен музыканың сипатын анықтау; 2.1.4.3 - ансамбльде музыкалық аспаптардың көмегімен шығарманы қарапайым ырғақпен сүйемелдеп орындау; |
||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Ноталардың ұзақтығын ажырата алады,ансамбльде музыкалық аспаптардың көмегімен шығарманы қарапайым ырғақпен сүйемелдеп орындайды, музыкалық бейнені анықтайды. |
||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы: |
|||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі (уақыты) |
Педагог әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы 20 мин
Сабақтың ортасы 15 мин
5 мин
|
Сәлемдесу. 1-тапсырма. Зерттеушілік әңгіме. -суретке қарап ойыншықтар дүкенін елестет - кандай ойыншықты таңдар едің? -үйдегі сүйікті ойыншығың қандай? -ойыншығың туралы әңгімелеп бер 2-тапсырма. Музыка тыңдау. «Ақылды ойыншықтар»Г. Абдрашов
3-тапсырма. Нота ұзақтықтарымен танысу. Санау Төрттік нота: Таа Сегіздік нота: Та-та
4-тапсырма. «Бала уату» әнін орындау
Кері байланыс
|
Ырғак қимылы
Оқушылар өз ойларын ауызша жеткізеді.
Музыкалық бейнені анықтау
Тыңдаған музыкадағы ойыншықтардың атауын торкөздерден табу.
Шапалақпен, аспаппен санау
Әнді шулы аспаппен сүйемелдеу
|
Қол қимылымен бағалау. Соль-тамаша Ми-жақсы До-талаптан |
Оқулық.15-бет
Фонохрестоматия. 2сынып
Асатаяқ,
даңғыра,қоңырау, мүйіз |
|||||||||||||||||||||||||||
шағым қалдыра аласыз
















