Сыныбы: 9
Пәні:Ағылшын тілі.
Тақырыбы: “Dream vacation”
Мақсаты: Ағылшын тілінде сұрақ қоюға дағдыландыру. Сыни ойлау дағдыларын қалыптастыру.
Міндеттері: жаңа сөздермен танысу және оларды сөйлем ішінде қолдана білуге үйрету; Grammar: Gerunds.
Нәтиже:Оқушылар жұппен, топпен жұмыс жасайды. Пәнаралық байланыс орнайды. “Dream vacation”
туралы ағылшын тілінде ойын айта алады, дұрыс сөйлеу жазу қабілеттері дамиды.
Бағалау: Формативті бағалау. Өзін- өзі бағалау.
Модульдер: Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер. СТО. Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау.Жас ерекшеліктеріне қарай оқыту және оқу .Оқытуды басқару және көшбасшылық. Диалогтік оқыту әдісі. Кері байланыс.
|
Сабақ кезеңі |
Мұғалімнің іс әрекеті |
Оқушының іс әрекеті |
Уақыты |
Ресурстар |
||||||||
|
Ұйымдастыру |
-Оқушыларға саяхат түрлері бейнеленген стикерлер таратады. -Ынтымақтастық атмосферасын құрады. Бағалау парақшасын береді. |
-Оқушылар стикерлердегі суретке қарай топқа бөлінеді. -Оқушылар өз ойларымен бөліседі. -Оқушылар бір -бірлеріне тілек айтады. -Топбасшысын сайлайды. |
3 мин |
Стикерлер Бағалау парақшасы |
||||||||
|
Үй тапсырмасы “Ассоциация” әдісі |
-Тапсырмаларды тексереді. -Постерге тапсырма береді. |
-Оқушылар жауап береді, салыстырады. -Тапсырманы топпен орындап қоғайды. |
7 мин |
Маркер постер |
||||||||
|
Warm up. |
What is the meaning of the proverbs “East or West home is best? |
S: choose a. There’s nothing like home. b. There’s nothing like travelling. c . Visiting countries is the best thing. |
|
|
||||||||
|
Жаңа сабақ Оқулықпен жұмыс |
-Оқушыларға саяхат бейнеленген суреттер береді. -Оқушыларды ынталандырады. Ex.1 think of your vacation: what kind of places will you visit? Ex.2 read the text then correct the sentences T or F. Ex4 Answer questions. Grammar: Gerunds. Ex.9 complete the sentences with suitable gerunds. |
-Оқушылар әңгіме құрады. -Оқушылар орындайды. Work with the group. Work in pairs. Ask and answer. Топтық жұмыс: Постерге өз идеяларын түсіруге бағыт беру, көмектесу. |
15 мин |
Суреттер Интербелсенді тақта Оқулық |
||||||||
|
Сергіту сәті |
Ауа- райы құбылысын сипаттайтын жаттығу көрсетеді. |
-Оқушылар тұрып бірге орындайды. |
2 мин |
|
||||||||
|
Пысықтау “Шебер қолдар” әдісі |
-Оқушыларға ақ, түрлі түсті парақшалар таратып саяхат туралы бейнелеу тапсырмасын береді. |
-Оқушылар топпен жұмыс жасайды. |
5 мин |
Түрлі түсті қағаздар желім |
||||||||
|
Бекіту |
-Тест тапсырма береді. |
-Оқушылар жеке орындайды. |
3 мин |
Карточкалар тапсырмалар |
||||||||
|
Кері байланыс |
Постер,стикер арқылы кері байланыс жасау. «Кері байланыс» Сабақта тақырыптың ашылуын бағалау, кестелерді тарату.
|
Стикерге: «Бүгін мен не ұйрендім?» «Маған не ұнады?» «Жаңа сабақ бойынша сұрақтары немесе пікірлері» туралы жазады |
2 мин |
Карточкалар |
||||||||
|
Қорытынды |
-Тақтада сұрақтар береді. |
Оқушылар жауап береді. |
4 мин |
Интербелсенді тақта Оқулық |
||||||||
|
Үй тапсырмасын беру Бағалау |
-Түсіндіреді. ( ex.8,11 ) -Бағалау парақшасын алып салыстыра бағалайды. |
-Түртіп алады. |
2 мин 2 мин |
Бағалау парақшалары |
||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Сабақ жоспары “Dream vacation” 9-сынып
Сыныбы: 9
Пәні:Ағылшын тілі.
Тақырыбы: “Dream vacation”
Мақсаты: Ағылшын тілінде сұрақ қоюға дағдыландыру. Сыни ойлау дағдыларын қалыптастыру.
Міндеттері: жаңа сөздермен танысу және оларды сөйлем ішінде қолдана білуге үйрету; Grammar: Gerunds.
Нәтиже:Оқушылар жұппен, топпен жұмыс жасайды. Пәнаралық байланыс орнайды. “Dream vacation”
туралы ағылшын тілінде ойын айта алады, дұрыс сөйлеу жазу қабілеттері дамиды.
Бағалау: Формативті бағалау. Өзін- өзі бағалау.
Модульдер: Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер. СТО. Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау.Жас ерекшеліктеріне қарай оқыту және оқу .Оқытуды басқару және көшбасшылық. Диалогтік оқыту әдісі. Кері байланыс.
|
Сабақ кезеңі |
Мұғалімнің іс әрекеті |
Оқушының іс әрекеті |
Уақыты |
Ресурстар |
||||||||
|
Ұйымдастыру |
-Оқушыларға саяхат түрлері бейнеленген стикерлер таратады. -Ынтымақтастық атмосферасын құрады. Бағалау парақшасын береді. |
-Оқушылар стикерлердегі суретке қарай топқа бөлінеді. -Оқушылар өз ойларымен бөліседі. -Оқушылар бір -бірлеріне тілек айтады. -Топбасшысын сайлайды. |
3 мин |
Стикерлер Бағалау парақшасы |
||||||||
|
Үй тапсырмасы “Ассоциация” әдісі |
-Тапсырмаларды тексереді. -Постерге тапсырма береді. |
-Оқушылар жауап береді, салыстырады. -Тапсырманы топпен орындап қоғайды. |
7 мин |
Маркер постер |
||||||||
|
Warm up. |
What is the meaning of the proverbs “East or West home is best? |
S: choose a. There’s nothing like home. b. There’s nothing like travelling. c . Visiting countries is the best thing. |
|
|
||||||||
|
Жаңа сабақ Оқулықпен жұмыс |
-Оқушыларға саяхат бейнеленген суреттер береді. -Оқушыларды ынталандырады. Ex.1 think of your vacation: what kind of places will you visit? Ex.2 read the text then correct the sentences T or F. Ex4 Answer questions. Grammar: Gerunds. Ex.9 complete the sentences with suitable gerunds. |
-Оқушылар әңгіме құрады. -Оқушылар орындайды. Work with the group. Work in pairs. Ask and answer. Топтық жұмыс: Постерге өз идеяларын түсіруге бағыт беру, көмектесу. |
15 мин |
Суреттер Интербелсенді тақта Оқулық |
||||||||
|
Сергіту сәті |
Ауа- райы құбылысын сипаттайтын жаттығу көрсетеді. |
-Оқушылар тұрып бірге орындайды. |
2 мин |
|
||||||||
|
Пысықтау “Шебер қолдар” әдісі |
-Оқушыларға ақ, түрлі түсті парақшалар таратып саяхат туралы бейнелеу тапсырмасын береді. |
-Оқушылар топпен жұмыс жасайды. |
5 мин |
Түрлі түсті қағаздар желім |
||||||||
|
Бекіту |
-Тест тапсырма береді. |
-Оқушылар жеке орындайды. |
3 мин |
Карточкалар тапсырмалар |
||||||||
|
Кері байланыс |
Постер,стикер арқылы кері байланыс жасау. «Кері байланыс» Сабақта тақырыптың ашылуын бағалау, кестелерді тарату.
|
Стикерге: «Бүгін мен не ұйрендім?» «Маған не ұнады?» «Жаңа сабақ бойынша сұрақтары немесе пікірлері» туралы жазады |
2 мин |
Карточкалар |
||||||||
|
Қорытынды |
-Тақтада сұрақтар береді. |
Оқушылар жауап береді. |
4 мин |
Интербелсенді тақта Оқулық |
||||||||
|
Үй тапсырмасын беру Бағалау |
-Түсіндіреді. ( ex.8,11 ) -Бағалау парақшасын алып салыстыра бағалайды. |
-Түртіп алады. |
2 мин 2 мин |
Бағалау парақшалары |
||||||||
шағым қалдыра аласыз


