Сабақтың тақырыбы: § 4.4 HTML ТІЛІНДЕ КЕСТЕ ҚҰРУ
|
Бөлім |
Веб-жобалау |
|
Педагогтың аты-жөні |
Тұрсынбай Әлихан Сансызбайұлы |
|
Күні |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сынып |
10 |
|
Сабақтың тақырыбы |
§ 4.6 HTML тілінде практикалық жұмыстарды орындау |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
10.4.2.1 web (веб)-парақшаларды әзірлеуде HTML (аш ти эм эл)-тегтерін қолдану |
|
Сабақтың мақсаты |
HTML тілінде практикалық жұмыс орындау алгоритмін біледі Веб парақшаларды әзірлеу атрибуттарын анықтайды HTML тегтерін қолданудың қажеттілігін тұжырымдайды |
|
Бағалау критерий |
HTML тілінде практикалық жұмыс орындай отырып, Веб парақшаларды әзірлеу атрибуттарын және қолдану қажеттіліктерін тұжырымдайды |
|
Ойлау дағдыларының деңгейі |
қолдану |
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
1.Ұйымдастыру 5 минут 2. Өткен тақырыпты еске түсіру\ қайталау\ 8 минут 3. Жаңа сабақты меңгерту
6 минут 6 минут 10 минут 4. Бекіту 5 минут |
Ұйымдастыру: Сәлемдесу, түгендеу Шаттық шеңбері: «Жүректен - жүрекке» Оқушылар бір-біріне үш тілде сәлемдеседі, бір-бірінің сөзін қайталамай Qazmath.net қосымшасы арқылы топқа бөліп аламыз Өткен сабақты пысықтау:«Квест » әдісі Мұнда оқушылар https://joyteka.com/ru/100158454 , сайтына кіріп өткен сабаққа байланысты тапсырмаларды табады, солардың шешімін орындайды. Бармақ арқылы бағалау «Миға шабуыл» әдісі classromscreen дегі суреттерді сәйкестендіріп сөйлем құрап жазып тақырыпты толық ашып аламыз Видео арқылы «Ойлан, жұптас, бөліс» әдісі
Classroomscreen қосымшасындағы кездейсоқ түскен адамға сұрақтар қойып, тақырыпты пысықтаймыз. Қол шапалақтау арқылы мадақтау Практикалық тапсырма Wordwall қосымшасында кездейсоқ барабанды айналдыру арқылы беріледі, топпен жұмыс жасайды 1-тапсырма. - Блокнот файлынан HTML-де көпсатылы тізім жасау, Веб-бетке айналдыру. Дескриптор: Блокнот файлында код жаза алады.(2бал) Көп сатылы тізім жасай алады.(6бал) Веб бетке айналдыра алады.(2бал) 2-тапсырма. Блокнот файлынан HTML-де кесте құру. Веб бетке айналдыру. Дескриптор: Блокнот файлында код жаза алады.(2бал) Кесте құра алады.(6бал) Веб бетке айналдыра алады.(2бал) 3-тапсырма. Блокнот файлына Мәтін енгізу . Веб бетке айналдыру. Дескриптор: Блокнот файлында код жаза алады.(2бал) HTML тілінде құжатқа мәтін енгізеді.(6бал) Веб бетке айналдыра алады.(2бал) Кері байланыс: «Бутерброд» әдісі Оқушылардың бір тобы тақырып туралы жағымды пікір, екінші тобы сын, үшінші тобы тағы да жағымды пікір айтады. Рефлексия: Classroomscreen қосымшасындағы түстерді таңдау арқылы, сабақтың қалай анықтаймын Бағалау Үй тапсырмасы 119 бет, Пифагор кестесі |
1.Бір-бірімен Сәлем! Привет! Hello! деп сәлемдесу Топқа бөліну https://joyteka.com/ru/100158454 сайтындағы жасырынған тапсырмаларды тауып, орындайды.
2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. 3.Сабақтың мақсаттарымен танысады Мұғалімді тыңдайды Жазылған сөздерді оқып, тақырып бойынша өз ойларын айтады Видеоны тамашалау арқылы,оқушылар қойылған сұрақтарға жауап береді Оқушылар топпен ұйымдасып, тапсырманы топ басшысы блокнотта орындап жауап береді. Пікір айтады Интерактивті тақтадағы түстерді басу арқылы рефлексия жасайды |
Күнделік.кз https://docs.google.com/spreadsheets/ Жеке жұмыс Оқушылар өздерінің берген жауаптарына қарай өз-өзін бағалайды Жеке жұмыс Топтық жұмыс |
Ютуб канал
Kundelik.kz |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Сабақ жоспары HTML- тілінде практикалық жұмыстар 10 сынып
Сабақ жоспары HTML- тілінде практикалық жұмыстар 10 сынып
Сабақтың тақырыбы: § 4.4 HTML ТІЛІНДЕ КЕСТЕ ҚҰРУ
|
Бөлім |
Веб-жобалау |
|
Педагогтың аты-жөні |
Тұрсынбай Әлихан Сансызбайұлы |
|
Күні |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сынып |
10 |
|
Сабақтың тақырыбы |
§ 4.6 HTML тілінде практикалық жұмыстарды орындау |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
10.4.2.1 web (веб)-парақшаларды әзірлеуде HTML (аш ти эм эл)-тегтерін қолдану |
|
Сабақтың мақсаты |
HTML тілінде практикалық жұмыс орындау алгоритмін біледі Веб парақшаларды әзірлеу атрибуттарын анықтайды HTML тегтерін қолданудың қажеттілігін тұжырымдайды |
|
Бағалау критерий |
HTML тілінде практикалық жұмыс орындай отырып, Веб парақшаларды әзірлеу атрибуттарын және қолдану қажеттіліктерін тұжырымдайды |
|
Ойлау дағдыларының деңгейі |
қолдану |
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
1.Ұйымдастыру 5 минут 2. Өткен тақырыпты еске түсіру\ қайталау\ 8 минут 3. Жаңа сабақты меңгерту
6 минут 6 минут 10 минут 4. Бекіту 5 минут |
Ұйымдастыру: Сәлемдесу, түгендеу Шаттық шеңбері: «Жүректен - жүрекке» Оқушылар бір-біріне үш тілде сәлемдеседі, бір-бірінің сөзін қайталамай Qazmath.net қосымшасы арқылы топқа бөліп аламыз Өткен сабақты пысықтау:«Квест » әдісі Мұнда оқушылар https://joyteka.com/ru/100158454 , сайтына кіріп өткен сабаққа байланысты тапсырмаларды табады, солардың шешімін орындайды. Бармақ арқылы бағалау «Миға шабуыл» әдісі classromscreen дегі суреттерді сәйкестендіріп сөйлем құрап жазып тақырыпты толық ашып аламыз Видео арқылы «Ойлан, жұптас, бөліс» әдісі
Classroomscreen қосымшасындағы кездейсоқ түскен адамға сұрақтар қойып, тақырыпты пысықтаймыз. Қол шапалақтау арқылы мадақтау Практикалық тапсырма Wordwall қосымшасында кездейсоқ барабанды айналдыру арқылы беріледі, топпен жұмыс жасайды 1-тапсырма. - Блокнот файлынан HTML-де көпсатылы тізім жасау, Веб-бетке айналдыру. Дескриптор: Блокнот файлында код жаза алады.(2бал) Көп сатылы тізім жасай алады.(6бал) Веб бетке айналдыра алады.(2бал) 2-тапсырма. Блокнот файлынан HTML-де кесте құру. Веб бетке айналдыру. Дескриптор: Блокнот файлында код жаза алады.(2бал) Кесте құра алады.(6бал) Веб бетке айналдыра алады.(2бал) 3-тапсырма. Блокнот файлына Мәтін енгізу . Веб бетке айналдыру. Дескриптор: Блокнот файлында код жаза алады.(2бал) HTML тілінде құжатқа мәтін енгізеді.(6бал) Веб бетке айналдыра алады.(2бал) Кері байланыс: «Бутерброд» әдісі Оқушылардың бір тобы тақырып туралы жағымды пікір, екінші тобы сын, үшінші тобы тағы да жағымды пікір айтады. Рефлексия: Classroomscreen қосымшасындағы түстерді таңдау арқылы, сабақтың қалай анықтаймын Бағалау Үй тапсырмасы 119 бет, Пифагор кестесі |
1.Бір-бірімен Сәлем! Привет! Hello! деп сәлемдесу Топқа бөліну https://joyteka.com/ru/100158454 сайтындағы жасырынған тапсырмаларды тауып, орындайды.
2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. 3.Сабақтың мақсаттарымен танысады Мұғалімді тыңдайды Жазылған сөздерді оқып, тақырып бойынша өз ойларын айтады Видеоны тамашалау арқылы,оқушылар қойылған сұрақтарға жауап береді Оқушылар топпен ұйымдасып, тапсырманы топ басшысы блокнотта орындап жауап береді. Пікір айтады Интерактивті тақтадағы түстерді басу арқылы рефлексия жасайды |
Күнделік.кз https://docs.google.com/spreadsheets/ Жеке жұмыс Оқушылар өздерінің берген жауаптарына қарай өз-өзін бағалайды Жеке жұмыс Топтық жұмыс |
Ютуб канал
Kundelik.kz |
шағым қалдыра аласыз



















