|
Қысқа мерзімді жоспар №38 |
|||||||||
|
Пән: Қазақ тілі Т2 Күні: Сынып: 11 |
Бөлім:IІІ. Тіл .Өнер. Әдебиет. Ілияс Жансүгіров «Күй»поэмасы.. Педагогтің аты-жөні: Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
||||||||
|
Сабақ тақырыбы |
Шешендік сөз өнері. |
||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары |
11.4.6.1 мәтін деңгейінде тыныс белгілерін қолдана білу 11.5.1.2 сын есім сөздердің синонимдік қатарын стильдік ерекшеліктеріне сәйкес қолдану. |
||||||||
|
Сабақ мақсаттары |
Барлық оқушылар: мәтін деңгейінде тыныс белгілерін қолдана біледі, сын есім сөздердің синонимдік қатарын стильдік ерекшеліктеріне сәйкес қолдана алады; |
||||||||
|
Тілдік мақсаттар |
Ойшыл, шешен, шешендік, бедерле, зерле, даулы, сөз бостандығы |
||||||||
|
Сабақтың барысы |
|||||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||
|
Сабақтың басы 7 минут
|
(Ұ). Ұйымдастыру кезеңі: 1.Оқушылармен амандасу, түгендеу. Сынып реттілігін қадағалау. 2.Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру Мақсаты: Оқушылар бір-біріне тілек білдіреді, тыңдау дағдыларын дамытуға бағытталады, сондай-ақ барлық оқушылардың қатыстырылуы арқылы сабаққа белсенділігі артады. Тиімділігі: Оқушылар бір-біріне тілек айту арқылы жақындасады, көңіл-күйін көтереді және бауырмалдығын оятады. |
Оқулық, жұмыс дәптерлері. |
|||||||
|
Сабақтың ортасы 30 минут
|
8-тапсырма Жұптық жұмыс. Мәтіннен ақын әрі шешен Абай туралы жазылған үзіндіні тауып оқыңдар. Үзінді бойынша бірнеше сұрақ құрастырып, басқа топтан жауап алыңдар. |
Оқылым.Айтылым Оқушылар берілген мәтін бойынша бірнеше сұрақ құрастырып, жауап алады; |
Дескриптор: -сұрақ құрастырады, жауап береді; |
Оқулық 72- бет
|
|||||
|
9-тапсырма Мәтінді оқып, Борт журналын толтыр |
Оқылым.Жазылым Оқушылар мәтінді оқиды, журналды толтырады; |
Дескриптор: -Борт журналын толтырады; |
Оқулық 73 бет
|
||||||
|
10-тапсырма. Мәтінге жоспар құр.Жоспар бойынша мазмұнын айт. |
Жазылым.Айтылым Оқушылар мәтінге жоспар құрады, жоспар бойынша мазмұнын айтады; |
|
Оқулық 73 бет
|
||||||
|
«Бір ауыз сөз» әдісі. Мұғалім сабақты қорытындылау мақсатында оқушылардың сабаққа деген көзқарасын, рефлексиясын тыңдайды. Мақсаты:Оқушы алған білімін саралай білуге дағдыланады. Тиімділігі:Тақырып бойынша оқушылардың пікірін анықтайды. Жинақталған деректердің құнды болуын қадағалайды. |
Ж Айтылым Бір оқушы тақтаға шығып, орындыққа отырып өз пікірін айтады,қалған оқушылар сұрақ қояды . |
Мұғалім оқушылардың сабаққа қатысқан белсенілігіне қарай 1-10 баллдық жүйе бойынша әр оқушының өзіне тиісті баллын қойып бағалайды. Сонымен қатар, оқушыларды ынталандыру үшін «Қошеметтеу» әдісі арқылы бағалайды.
|
|||||||
|
|
Үй тапсырмасы: «Қазақ халқының шешендік өнеріндегі тұлғалар» тақырыбында шағын эссе жазу Бағалау.Мұғалім формативті бағалауы бойынша қорытынды балын қояды. |
||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Сабақ жоспары: Ілияс Жансүгіров «Күй»поэмасы..
Сабақ жоспары: Ілияс Жансүгіров «Күй»поэмасы..
|
Қысқа мерзімді жоспар №38 |
|||||||||
|
Пән: Қазақ тілі Т2 Күні: Сынып: 11 |
Бөлім:IІІ. Тіл .Өнер. Әдебиет. Ілияс Жансүгіров «Күй»поэмасы.. Педагогтің аты-жөні: Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
||||||||
|
Сабақ тақырыбы |
Шешендік сөз өнері. |
||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары |
11.4.6.1 мәтін деңгейінде тыныс белгілерін қолдана білу 11.5.1.2 сын есім сөздердің синонимдік қатарын стильдік ерекшеліктеріне сәйкес қолдану. |
||||||||
|
Сабақ мақсаттары |
Барлық оқушылар: мәтін деңгейінде тыныс белгілерін қолдана біледі, сын есім сөздердің синонимдік қатарын стильдік ерекшеліктеріне сәйкес қолдана алады; |
||||||||
|
Тілдік мақсаттар |
Ойшыл, шешен, шешендік, бедерле, зерле, даулы, сөз бостандығы |
||||||||
|
Сабақтың барысы |
|||||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||
|
Сабақтың басы 7 минут
|
(Ұ). Ұйымдастыру кезеңі: 1.Оқушылармен амандасу, түгендеу. Сынып реттілігін қадағалау. 2.Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру Мақсаты: Оқушылар бір-біріне тілек білдіреді, тыңдау дағдыларын дамытуға бағытталады, сондай-ақ барлық оқушылардың қатыстырылуы арқылы сабаққа белсенділігі артады. Тиімділігі: Оқушылар бір-біріне тілек айту арқылы жақындасады, көңіл-күйін көтереді және бауырмалдығын оятады. |
Оқулық, жұмыс дәптерлері. |
|||||||
|
Сабақтың ортасы 30 минут
|
8-тапсырма Жұптық жұмыс. Мәтіннен ақын әрі шешен Абай туралы жазылған үзіндіні тауып оқыңдар. Үзінді бойынша бірнеше сұрақ құрастырып, басқа топтан жауап алыңдар. |
Оқылым.Айтылым Оқушылар берілген мәтін бойынша бірнеше сұрақ құрастырып, жауап алады; |
Дескриптор: -сұрақ құрастырады, жауап береді; |
Оқулық 72- бет
|
|||||
|
9-тапсырма Мәтінді оқып, Борт журналын толтыр |
Оқылым.Жазылым Оқушылар мәтінді оқиды, журналды толтырады; |
Дескриптор: -Борт журналын толтырады; |
Оқулық 73 бет
|
||||||
|
10-тапсырма. Мәтінге жоспар құр.Жоспар бойынша мазмұнын айт. |
Жазылым.Айтылым Оқушылар мәтінге жоспар құрады, жоспар бойынша мазмұнын айтады; |
|
Оқулық 73 бет
|
||||||
|
«Бір ауыз сөз» әдісі. Мұғалім сабақты қорытындылау мақсатында оқушылардың сабаққа деген көзқарасын, рефлексиясын тыңдайды. Мақсаты:Оқушы алған білімін саралай білуге дағдыланады. Тиімділігі:Тақырып бойынша оқушылардың пікірін анықтайды. Жинақталған деректердің құнды болуын қадағалайды. |
Ж Айтылым Бір оқушы тақтаға шығып, орындыққа отырып өз пікірін айтады,қалған оқушылар сұрақ қояды . |
Мұғалім оқушылардың сабаққа қатысқан белсенілігіне қарай 1-10 баллдық жүйе бойынша әр оқушының өзіне тиісті баллын қойып бағалайды. Сонымен қатар, оқушыларды ынталандыру үшін «Қошеметтеу» әдісі арқылы бағалайды.
|
|||||||
|
|
Үй тапсырмасы: «Қазақ халқының шешендік өнеріндегі тұлғалар» тақырыбында шағын эссе жазу Бағалау.Мұғалім формативті бағалауы бойынша қорытынды балын қояды. |
||||||||
шағым қалдыра аласыз


еке
жұмыс:












