|
Бөлім атауы |
Наурыз және әлем халықтарының оны қарсы алу ерекшеліктері. |
||||
|
Педагогтың Т.А.Ә. |
Ильясова Х.Н. |
||||
|
Күні |
20.03.2024 |
||||
|
Сынып: 8 Б |
Қатысқан оқушылар саны: Қатыспағандар: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Нәтиже сабақ. Мен не үйрендім? |
||||
|
Осы сабақ арқылы жүзеге асатын оқу мақсаттары |
8.4.2.1 эссе құрылымы мен дамуын сақтап, тақырыпқа байланысты берілген мәселенің оңтайлы шешілу жолдарын ұсыну. |
||||
|
Сабақтың мақсаттары |
эссе құрылымы мен дамуын сақтап, тақырыпқа байланысты берілген мәселенің оңтайлы шешілу жолдарын ұсынады. |
||||
|
Жоспар |
|||||
|
Жоспарланатын уақыт |
Педагогтың іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Дереккөздер |
|
|
Сабақтың басы |
Ұйымдастыру. Сәлемдесу. Оқушылар берілген сурет бойынша сабақтың тақырыбын болжау. Оқу мақсатымен танысады. |
Оқушылар сәлемдеседі. |
|
|
|
|
Сабақтың ортасы |
1 тапсырма. Мәтіндегі қай шумаққа қай сөйлем сәйкес келеді?
Дескриптор:
2 тапсырма. Үлгіге қара. Мәтіндегі көркемдеуіш сөздерді теріп жаз. Олардың автордың ойын берудегі рөлін айт. Үлгі: Көкте ай толғанда, ай Қараңғы солғанда. Дескриптор:
көркемдеуіш сөздерді теріп жазады.
3-тапсырма. «Уыз айы мен Наурыздың байланысы» тақырыбында өлең мазмұны бойынша диалог құрыңдар. Мейрам атауына қатысты өз пікірлеріңді полилог түрінде бөлісіңдер. Дескриптор:
4-тапсырма. Мәтінді оқы. Түсінгеніңді айт.
Дескриптор:
5-тапсырма. Төменде берілген сөздердің қайсысы мәтіндегі қою қаріппен жазылған сөздерге синоним болатынын анықтап жаз.
|
Қай шумақ мәтінге сәйкес келетінін айтады. Мәтіндегі көркемдеуіш сөздерді теріп жазады. Олардың автордың ойын берудегі рөлін айтады. «Уыз айы мен Наурыздың байланысы» тақырыбында өлең мазмұны бойынша диалог құрайды. Мейрам атауына қатысты өз пікірлеріңді полилог түрінде бөліседі. Мәтінді оқиды. Түсінгеніңді айтады. |
ҚБ:
ҚБ:
ҚБ:
ҚБ:
ҚБ:
|
Оқулық
Оқулық
Оқулық
Оқулық |
|
|
Сабақтың соңы |
Рефлексия «Бес саусақ» тәсілі арқылы сұрақтарға жауап жаз. Бас бармак басты мәселе. Бүгінгі сабақта ең құнды мәселе не болды? Балан үйрек бірлесу. Мен топта жұпта қалай жұмыс жасадым? Кімге көмек бердім? Ортан терек ойлану. Мен бүгін қандай білім мен тәжірибе алдым? Шылдыр шүмек шынайылық. Сабақ маған ұнады ма? Неліктен? Кішкентай бөбек көңіл күй ахуалы. Мен өзімді сабақта қалай сезіндім? Үй тапсырмасы: |
«Бес саусақ» тәсілі арқылы сұрақтарға жауап жазады. |
|
«Бес саусақ» тәсілі |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Сабақ жоспары: Нәтиже сабақ. Мен не үйрендім? 8 орыс сыныбы
Сабақ жоспары: Нәтиже сабақ. Мен не үйрендім? 8 орыс сыныбы
|
Бөлім атауы |
Наурыз және әлем халықтарының оны қарсы алу ерекшеліктері. |
||||
|
Педагогтың Т.А.Ә. |
Ильясова Х.Н. |
||||
|
Күні |
20.03.2024 |
||||
|
Сынып: 8 Б |
Қатысқан оқушылар саны: Қатыспағандар: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Нәтиже сабақ. Мен не үйрендім? |
||||
|
Осы сабақ арқылы жүзеге асатын оқу мақсаттары |
8.4.2.1 эссе құрылымы мен дамуын сақтап, тақырыпқа байланысты берілген мәселенің оңтайлы шешілу жолдарын ұсыну. |
||||
|
Сабақтың мақсаттары |
эссе құрылымы мен дамуын сақтап, тақырыпқа байланысты берілген мәселенің оңтайлы шешілу жолдарын ұсынады. |
||||
|
Жоспар |
|||||
|
Жоспарланатын уақыт |
Педагогтың іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Дереккөздер |
|
|
Сабақтың басы |
Ұйымдастыру. Сәлемдесу. Оқушылар берілген сурет бойынша сабақтың тақырыбын болжау. Оқу мақсатымен танысады. |
Оқушылар сәлемдеседі. |
|
|
|
|
Сабақтың ортасы |
1 тапсырма. Мәтіндегі қай шумаққа қай сөйлем сәйкес келеді?
Дескриптор:
2 тапсырма. Үлгіге қара. Мәтіндегі көркемдеуіш сөздерді теріп жаз. Олардың автордың ойын берудегі рөлін айт. Үлгі: Көкте ай толғанда, ай Қараңғы солғанда. Дескриптор:
көркемдеуіш сөздерді теріп жазады.
3-тапсырма. «Уыз айы мен Наурыздың байланысы» тақырыбында өлең мазмұны бойынша диалог құрыңдар. Мейрам атауына қатысты өз пікірлеріңді полилог түрінде бөлісіңдер. Дескриптор:
4-тапсырма. Мәтінді оқы. Түсінгеніңді айт.
Дескриптор:
5-тапсырма. Төменде берілген сөздердің қайсысы мәтіндегі қою қаріппен жазылған сөздерге синоним болатынын анықтап жаз.
|
Қай шумақ мәтінге сәйкес келетінін айтады. Мәтіндегі көркемдеуіш сөздерді теріп жазады. Олардың автордың ойын берудегі рөлін айтады. «Уыз айы мен Наурыздың байланысы» тақырыбында өлең мазмұны бойынша диалог құрайды. Мейрам атауына қатысты өз пікірлеріңді полилог түрінде бөліседі. Мәтінді оқиды. Түсінгеніңді айтады. |
ҚБ:
ҚБ:
ҚБ:
ҚБ:
ҚБ:
|
Оқулық
Оқулық
Оқулық
Оқулық |
|
|
Сабақтың соңы |
Рефлексия «Бес саусақ» тәсілі арқылы сұрақтарға жауап жаз. Бас бармак басты мәселе. Бүгінгі сабақта ең құнды мәселе не болды? Балан үйрек бірлесу. Мен топта жұпта қалай жұмыс жасадым? Кімге көмек бердім? Ортан терек ойлану. Мен бүгін қандай білім мен тәжірибе алдым? Шылдыр шүмек шынайылық. Сабақ маған ұнады ма? Неліктен? Кішкентай бөбек көңіл күй ахуалы. Мен өзімді сабақта қалай сезіндім? Үй тапсырмасы: |
«Бес саусақ» тәсілі арқылы сұрақтарға жауап жазады. |
|
«Бес саусақ» тәсілі |
|
шағым қалдыра аласыз

















