|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
Презентациялар |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
Биргебаева Ж.Ж |
|||
|
Күні |
|
|||
|
Сынып: 4 «В» |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Презентациядағы дыбыстар. |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
4.2.4.2 белгілі бір тақырыпта фотосуреттер, дыбыстар және бейнелерді пайдалану; 4.2.3.3 презентацияға дыбыс пен бейнені кірістіру; |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
Барлық оқушылар: |
|||
|
Power Point программасын іске қосады; |
||||
|
Көптеген оқушылар: |
||||
|
презентацияға дыбыс кірістіру командаларын қолданады. |
||||
|
Кейбір оқушылар: |
||||
|
тақырыпқа байланысты атауларды жазады, мағынасын анықтайды |
||||
|
Бағалау критерийлері |
-Power Point программасын іске қосады; - презентацияға дыбыс кірістіру командаларын қолданады. - тақырыпқа байланысты атауларды жазады, мағынасын анықтайды |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
1.Оқушылармен амандасу. 2.Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен таныстыру. 3.Сергіту сәті. бейнеролик 4.Үй тапсырмасын тексеру. Жұмыс дәптері ҚБ: «Басбармақ әдісі» |
1.Мұғаліммен амандасады. 2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. 3.Сабақтың мақсаттарымен танысады. 4.Бейнеролик көреді 5.Үй жұмысын көрсетеді |
|
Бейнеролик Жұмыс дәптері |
|
Сабақтың ортасы |
Жаңа тақырыпты түсіндіру. Презентацияда слайд-шоу жасаған кезде, фондық режимде ойнайтындай етіп музыка қосуға болады. Егер сен Интернеттегі музыканы пайдаланғың келсе, әдеттегідей оны компьютерге жүктеп аламыз. Көрсетілім. Презентацияны көрсету кезінде музыканы ойнату. Кірістіру → Дыбыс Ойнату → Бастау → Барлық слайдтар үшін Автоматты түрде батырмасы- барлық слайдтар үшін слайд-шоу кезінде дыбыстық файлды автоматты түрде ойнатуға мүмкіндік береді. Анимация → Анимация аймағы Аудиофайлдарды жазу және тыңдау үшін компьютерде дыбыстық карта, микрофон және колонка болуы керек. Жеке жұмыс.Тапсырма. «Қоршаған орта және дыбыстар» тақырыбына 4-5 сладйтан тұратын презентация жаса. Дескриптор: - Power Point программасын іске қосады; -берілген тақырып бойынша Интернеттен ақпарат жүктейді; -жүктелген ақпараттпен презентация жасайды; -презентацияға дыбыс кірістіру командаларын қолданады. ҚБ: «Стикер» әдісі Жұптық жұмыс. 2-тапсырма. Оқулық, 100-бет «Ой бөлісейік» тапсырмасы. Дескриптор: -берілген кестеден тақырыпқа байланысты атауларды табады. -үлгіге қарап , мағынасын анықтайды. ҚБ: «Стикер» әдісі |
Мұғалімді тыңдайды Жұмыс дәптерге командаларды жазады 1-тапсырманы орындайды 2-тапсырманы орындайды |
Стикер Стикер |
Интербелсенді тақта Презентация Жұымс дәптері Компьютер Оқулық |
|
Сабақтың соңы |
1.Оқушыларға өзін-өзі бағалауды ұйымдастырады. 2.Кері байланыс: «Күншуақ» тәсілі Маған бәрі түсінікті
«Әңгіме» тәсілі
|
Өзін-өзі бағалау. |
|
Плакат слайд |
|
Үй тапсырмасы |
§ 23, жұмыс дәптері 39-40-бет |
|
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Сабақ жоспары Презентациядағы дыбыстар
Сабақ жоспары Презентациядағы дыбыстар
|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
Презентациялар |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
Биргебаева Ж.Ж |
|||
|
Күні |
|
|||
|
Сынып: 4 «В» |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Презентациядағы дыбыстар. |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
4.2.4.2 белгілі бір тақырыпта фотосуреттер, дыбыстар және бейнелерді пайдалану; 4.2.3.3 презентацияға дыбыс пен бейнені кірістіру; |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
Барлық оқушылар: |
|||
|
Power Point программасын іске қосады; |
||||
|
Көптеген оқушылар: |
||||
|
презентацияға дыбыс кірістіру командаларын қолданады. |
||||
|
Кейбір оқушылар: |
||||
|
тақырыпқа байланысты атауларды жазады, мағынасын анықтайды |
||||
|
Бағалау критерийлері |
-Power Point программасын іске қосады; - презентацияға дыбыс кірістіру командаларын қолданады. - тақырыпқа байланысты атауларды жазады, мағынасын анықтайды |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
1.Оқушылармен амандасу. 2.Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен таныстыру. 3.Сергіту сәті. бейнеролик 4.Үй тапсырмасын тексеру. Жұмыс дәптері ҚБ: «Басбармақ әдісі» |
1.Мұғаліммен амандасады. 2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. 3.Сабақтың мақсаттарымен танысады. 4.Бейнеролик көреді 5.Үй жұмысын көрсетеді |
|
Бейнеролик Жұмыс дәптері |
|
Сабақтың ортасы |
Жаңа тақырыпты түсіндіру. Презентацияда слайд-шоу жасаған кезде, фондық режимде ойнайтындай етіп музыка қосуға болады. Егер сен Интернеттегі музыканы пайдаланғың келсе, әдеттегідей оны компьютерге жүктеп аламыз. Көрсетілім. Презентацияны көрсету кезінде музыканы ойнату. Кірістіру → Дыбыс Ойнату → Бастау → Барлық слайдтар үшін Автоматты түрде батырмасы- барлық слайдтар үшін слайд-шоу кезінде дыбыстық файлды автоматты түрде ойнатуға мүмкіндік береді. Анимация → Анимация аймағы Аудиофайлдарды жазу және тыңдау үшін компьютерде дыбыстық карта, микрофон және колонка болуы керек. Жеке жұмыс.Тапсырма. «Қоршаған орта және дыбыстар» тақырыбына 4-5 сладйтан тұратын презентация жаса. Дескриптор: - Power Point программасын іске қосады; -берілген тақырып бойынша Интернеттен ақпарат жүктейді; -жүктелген ақпараттпен презентация жасайды; -презентацияға дыбыс кірістіру командаларын қолданады. ҚБ: «Стикер» әдісі Жұптық жұмыс. 2-тапсырма. Оқулық, 100-бет «Ой бөлісейік» тапсырмасы. Дескриптор: -берілген кестеден тақырыпқа байланысты атауларды табады. -үлгіге қарап , мағынасын анықтайды. ҚБ: «Стикер» әдісі |
Мұғалімді тыңдайды Жұмыс дәптерге командаларды жазады 1-тапсырманы орындайды 2-тапсырманы орындайды |
Стикер Стикер |
Интербелсенді тақта Презентация Жұымс дәптері Компьютер Оқулық |
|
Сабақтың соңы |
1.Оқушыларға өзін-өзі бағалауды ұйымдастырады. 2.Кері байланыс: «Күншуақ» тәсілі Маған бәрі түсінікті
«Әңгіме» тәсілі
|
Өзін-өзі бағалау. |
|
Плакат слайд |
|
Үй тапсырмасы |
§ 23, жұмыс дәптері 39-40-бет |
|
|
|
шағым қалдыра аласыз














