|
Пән/Сынып: |
қазақ тілі, 6-сынып |
||||
|
Қай аптаның нешінші сабағы |
3-тоқсан, №20-сабақ |
||||
|
Тарау немесе бөлім атауы: |
7-бөлім. Спорт. Белгілі спорт жұлдыздары. Морфология. |
||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
||||
|
Күні: |
19.02.24ж. |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Қазақстандық кәсіби велошабандоз. Ортақ етіс. |
||||
|
Оқу мақсаты: |
6.1.3.1. тыңдалған мәтіннің мазмұнын түсіну,детальді ақпаратты анықтау; 6.2.1.1.Мәтіннен негізгі және қосымша, детальді ақпаратты анықтау, түсіндіру; ӘТН4. Етістіктің етіс түрлері мен салт, сабақты етістіктердің тіркесімдік мүмкіндігін ауызша және жазбаша тілдесім барысында қолдану. |
||||
|
Сабақ мақсаты: |
-тыңдалған мәтіннің мазмұнын түсінеді; тыңдалған мәтіннен детальді ақпаратты анықтайды; - мәтіннен негізгі және қосымша, детальді ақпаратты анықтап , түсіндіре алады. - етістіктің етіс түрлерін ауызша, жазбаша тілдесім барысында қолданады; салт, сабақты етістіктердің тіркесімдік мүмкіндігін ауызша және жазбаша тілдесім барысында қолданады.
|
||||
|
Сабақ барысы |
|||||
|
Уақыты |
Кезеңдері |
Оқушы әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
5 минут 2 минут 3 минут 13 минут 5 минут 5 минут 5 минут 3 минут 2 минут 2 минут
|
Ұйымдастыру Миға шабуыл 147-бет 4- тапсырма «Ойлан, жұптас, бөліс» әдісі. ЖЖ Грамматика Жазылым тапсырмасы Бекіту Бағалау Рефлексия |
«Көңіл-күй аффирмациясы» әдісі арқылы есімдері жазылған 4 түрлі лентаны тағып, ондағы жазылған сөздерді өздері оқиды. 4 түсті бағалау парағы бойынша топтарға бөлінеді. Сұрақтарға жауап береді. Жұмбақты шешу арқылы сабақтың тақырыбын ашады. Сабақ тақырыбы мен мақсатымен танысады. Оқушылар бейнероликтегі керекті ақпаратты дәптерлеріне түртіп отырады. Мәтін мазмұнымен танысады. Әр топ өздеріне берілген тапсырма бойынша, постер қорғайды. Кестені толтырады. Сағат тілінің бағытында тапсырмалардың дұрыс бұрыстығын тексереді. Топта жұмыстарын бір-біріне алмастырып тексереді. Ортаға шығып, екіге бөлініп, бір-біріне етіс туралы түсіндіреді. Әр топтан бір оқушы шығып, сөйлем ішінен орақ етісті етістіктерді тауып, тұлғасына қарай талдайды. Жүгірісті,әңгімелесті, кірістік етістіктерді тұлғасына талдаап ортақ етістерді табады. Платформадағы тапсырмаларды сәйкестендіреді. Топ басшылары бағалау парағындағы балдарды есептеп қорытындылайды «ҚҚҚ»әдісі арқылы әр топ рефлексия жасайды Білім алушылар қандай тапсырма қиын, құнды, қызық болғандарын ортаға салады. |
Мадақтама сөздер
Дескриптор: -негізгі ақпаратты анықтайды, - қосымша ақпаратты анықтайды, -детальді ақпаратты анықтайды, -себебін дәлелдейді. 3 балл Дескриптор: -мәтін мазмұнын түсінеді: -ақпараттардың дұрыс бұрысын анықтайды 7-8 сұраққа жауап берсе-3 балл, 6 сұраққа жауап берсе-2 балл 4-5 сұраққа жауап берсе -1 балл Дескриптор:
Дескриптор: -ортақ етістерді табады - тұлғасына қарай талдайды 3 балл Дескриптор: - етіс пен анықтамаларын ақпарат пен ережелерге сәйкестендіреді - 1 балл .
|
https://spinthewheel.io/wheels/JwgO3lqjHLm59M77CNMUcz0xJmU9MQ
стикерлер https://youtu.be/pJA5CP5RyZ4?si=kL-VXn9jCvCBk6SK стикер стикер https://wordwall.net/ru/resource/67957740
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Сабақ жоспары :Қазақстандық кәсіби велошабандоз. Ортақ етіс. 6 сынып
Сабақ жоспары :Қазақстандық кәсіби велошабандоз. Ортақ етіс. 6 сынып
|
Пән/Сынып: |
қазақ тілі, 6-сынып |
||||
|
Қай аптаның нешінші сабағы |
3-тоқсан, №20-сабақ |
||||
|
Тарау немесе бөлім атауы: |
7-бөлім. Спорт. Белгілі спорт жұлдыздары. Морфология. |
||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
||||
|
Күні: |
19.02.24ж. |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Қазақстандық кәсіби велошабандоз. Ортақ етіс. |
||||
|
Оқу мақсаты: |
6.1.3.1. тыңдалған мәтіннің мазмұнын түсіну,детальді ақпаратты анықтау; 6.2.1.1.Мәтіннен негізгі және қосымша, детальді ақпаратты анықтау, түсіндіру; ӘТН4. Етістіктің етіс түрлері мен салт, сабақты етістіктердің тіркесімдік мүмкіндігін ауызша және жазбаша тілдесім барысында қолдану. |
||||
|
Сабақ мақсаты: |
-тыңдалған мәтіннің мазмұнын түсінеді; тыңдалған мәтіннен детальді ақпаратты анықтайды; - мәтіннен негізгі және қосымша, детальді ақпаратты анықтап , түсіндіре алады. - етістіктің етіс түрлерін ауызша, жазбаша тілдесім барысында қолданады; салт, сабақты етістіктердің тіркесімдік мүмкіндігін ауызша және жазбаша тілдесім барысында қолданады.
|
||||
|
Сабақ барысы |
|||||
|
Уақыты |
Кезеңдері |
Оқушы әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
5 минут 2 минут 3 минут 13 минут 5 минут 5 минут 5 минут 3 минут 2 минут 2 минут
|
Ұйымдастыру Миға шабуыл 147-бет 4- тапсырма «Ойлан, жұптас, бөліс» әдісі. ЖЖ Грамматика Жазылым тапсырмасы Бекіту Бағалау Рефлексия |
«Көңіл-күй аффирмациясы» әдісі арқылы есімдері жазылған 4 түрлі лентаны тағып, ондағы жазылған сөздерді өздері оқиды. 4 түсті бағалау парағы бойынша топтарға бөлінеді. Сұрақтарға жауап береді. Жұмбақты шешу арқылы сабақтың тақырыбын ашады. Сабақ тақырыбы мен мақсатымен танысады. Оқушылар бейнероликтегі керекті ақпаратты дәптерлеріне түртіп отырады. Мәтін мазмұнымен танысады. Әр топ өздеріне берілген тапсырма бойынша, постер қорғайды. Кестені толтырады. Сағат тілінің бағытында тапсырмалардың дұрыс бұрыстығын тексереді. Топта жұмыстарын бір-біріне алмастырып тексереді. Ортаға шығып, екіге бөлініп, бір-біріне етіс туралы түсіндіреді. Әр топтан бір оқушы шығып, сөйлем ішінен орақ етісті етістіктерді тауып, тұлғасына қарай талдайды. Жүгірісті,әңгімелесті, кірістік етістіктерді тұлғасына талдаап ортақ етістерді табады. Платформадағы тапсырмаларды сәйкестендіреді. Топ басшылары бағалау парағындағы балдарды есептеп қорытындылайды «ҚҚҚ»әдісі арқылы әр топ рефлексия жасайды Білім алушылар қандай тапсырма қиын, құнды, қызық болғандарын ортаға салады. |
Мадақтама сөздер
Дескриптор: -негізгі ақпаратты анықтайды, - қосымша ақпаратты анықтайды, -детальді ақпаратты анықтайды, -себебін дәлелдейді. 3 балл Дескриптор: -мәтін мазмұнын түсінеді: -ақпараттардың дұрыс бұрысын анықтайды 7-8 сұраққа жауап берсе-3 балл, 6 сұраққа жауап берсе-2 балл 4-5 сұраққа жауап берсе -1 балл Дескриптор:
Дескриптор: -ортақ етістерді табады - тұлғасына қарай талдайды 3 балл Дескриптор: - етіс пен анықтамаларын ақпарат пен ережелерге сәйкестендіреді - 1 балл .
|
https://spinthewheel.io/wheels/JwgO3lqjHLm59M77CNMUcz0xJmU9MQ
стикерлер https://youtu.be/pJA5CP5RyZ4?si=kL-VXn9jCvCBk6SK стикер стикер https://wordwall.net/ru/resource/67957740
|
|
шағым қалдыра аласыз













