|
Бөлім: |
Технология және дизайн |
||||||||||||||||||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Медетбекова Бахтыгуль Кабдиловна |
||||||||||||||||||||||
|
Күні: 13.11. 2024ж. |
|
||||||||||||||||||||||
|
Сынып: 5 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Құрақ түрлері |
||||||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
|
||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Құрақ түрлерін анықтау, құрастыру жолдарын білу және құрақ құрастыру арқылы шығармашылық қабілеттерін дамытады. |
||||||||||||||||||||||
|
Құндылықтарды дарыту: |
Құрмет, жауапкершілік |
||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
|||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы 5 минут |
- Жыл мезгілдері мен ауа райы туралы кіріспе береді және Оқушылардв топтарға бөледі.
|
Оқушылар флешка карталарын таңдап, топқа бөлінеді. |
«+1 медаль»
әдісі |
|
|||||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы 35 минут
|
1. Талдау тапсырмасы.
2.Сәйкестендіру.
3. Проблемалық сұрақ: Құрақ құрастырудың тарихы қандай және қазіргі кезде қай салаларда қолданылады? Жауабы: Құрақ құрастырудың тарихы қазақ халқының көнеден келе жатқан қолөнер түрлерінің бірі болып табылады. Қазіргі кезде құрақ құрастыру үй жиһаздары, көрмелер және сәндік өнерде кеңінен қолданылады.
4. Термин сөздерді аяқта. 1. Құрақ құрастыру үшін … қажет. 2. Құрақ түрлерінің бірі … . 3. Құрақ құрастырудың артықшылықтары … . 4. Құрақ құрастырудың негізгі қадамдары … . 5. Құрақ құрастырудың тарихы … .
|
Оқушылар берілген талдау тапсырмасын жасайды.
БҰҰ
Сәйкестендіру кестесін дұрыс толтырады.
Берілген тапсырманы орындайды.
Аяқталмаған сөйлемдерді дұрыс аяқтайды.
|
Дескриптор: Сұрақтарға жауап береді.
«медаль» әдісі арқылы бағаланады.
Дескриптор: Сәйкестендіру кестесін дұрыс толтырады.
«медаль» әдісі арқылы бағаланады.
Дескриптор:
Тапсырманы сілтеме арқылы орындайды.
«медаль» әдісі арқылы бағаланады. Дескриптор:
Аяқталмаған сөйлемдерді дұрыс аяқтайды.
«медаль» әдісі арқылы бағаланады.
|
Топпен жұмыс
Дәптермен жұмыс
Аяқталмаған сөйлемдер жазылған парақтар. |
|||||||||||||||||||
|
Сабақтың соңы 5 минут |
Рефлексия: Оқушылар «Гамбургер» әдісі арқылы бүгінгі сабаққа кері байланыс парақшасын толтырады. |
Рефлексия жасайды.
|
Кері байланыс парағын толтырады. |
|
|||||||||||||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Сабақ жоспары "Құрақ түрлері" 5 сынып
Сабақ жоспары "Құрақ түрлері" 5 сынып
|
Бөлім: |
Технология және дизайн |
||||||||||||||||||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Медетбекова Бахтыгуль Кабдиловна |
||||||||||||||||||||||
|
Күні: 13.11. 2024ж. |
|
||||||||||||||||||||||
|
Сынып: 5 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Құрақ түрлері |
||||||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
|
||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Құрақ түрлерін анықтау, құрастыру жолдарын білу және құрақ құрастыру арқылы шығармашылық қабілеттерін дамытады. |
||||||||||||||||||||||
|
Құндылықтарды дарыту: |
Құрмет, жауапкершілік |
||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
|||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы 5 минут |
- Жыл мезгілдері мен ауа райы туралы кіріспе береді және Оқушылардв топтарға бөледі.
|
Оқушылар флешка карталарын таңдап, топқа бөлінеді. |
«+1 медаль»
әдісі |
|
|||||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы 35 минут
|
1. Талдау тапсырмасы.
2.Сәйкестендіру.
3. Проблемалық сұрақ: Құрақ құрастырудың тарихы қандай және қазіргі кезде қай салаларда қолданылады? Жауабы: Құрақ құрастырудың тарихы қазақ халқының көнеден келе жатқан қолөнер түрлерінің бірі болып табылады. Қазіргі кезде құрақ құрастыру үй жиһаздары, көрмелер және сәндік өнерде кеңінен қолданылады.
4. Термин сөздерді аяқта. 1. Құрақ құрастыру үшін … қажет. 2. Құрақ түрлерінің бірі … . 3. Құрақ құрастырудың артықшылықтары … . 4. Құрақ құрастырудың негізгі қадамдары … . 5. Құрақ құрастырудың тарихы … .
|
Оқушылар берілген талдау тапсырмасын жасайды.
БҰҰ
Сәйкестендіру кестесін дұрыс толтырады.
Берілген тапсырманы орындайды.
Аяқталмаған сөйлемдерді дұрыс аяқтайды.
|
Дескриптор: Сұрақтарға жауап береді.
«медаль» әдісі арқылы бағаланады.
Дескриптор: Сәйкестендіру кестесін дұрыс толтырады.
«медаль» әдісі арқылы бағаланады.
Дескриптор:
Тапсырманы сілтеме арқылы орындайды.
«медаль» әдісі арқылы бағаланады. Дескриптор:
Аяқталмаған сөйлемдерді дұрыс аяқтайды.
«медаль» әдісі арқылы бағаланады.
|
Топпен жұмыс
Дәптермен жұмыс
Аяқталмаған сөйлемдер жазылған парақтар. |
|||||||||||||||||||
|
Сабақтың соңы 5 минут |
Рефлексия: Оқушылар «Гамбургер» әдісі арқылы бүгінгі сабаққа кері байланыс парақшасын толтырады. |
Рефлексия жасайды.
|
Кері байланыс парағын толтырады. |
|
|||||||||||||||||||
шағым қалдыра аласыз
«Флешка»әдісі арқылы 4-қа
бөлу.

















