|
Қысқа мерзімді жоспар |
||||||
|
Пән: Қазақ тілі Т2 |
Бөлім: 8. Менің тәуелсіз Қазақстаным |
|||||
|
Күні : 06.02.2025 |
Педагогтің аты-жөні: Ильясова Х.Н. |
|||||
|
Сынып: 5 Б |
Қатысқан оқушылар: Қатыспаған оқушылар : |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы: 13. Тәуелсіз елдің Астанасы |
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары |
5.2.6.1.тірек сөздерді дұрыс қолданып иллюстрацияларды сипаттау. |
|||||
|
Сабақтың мақсаты : |
Барлық оқушылар: тірек сөздерді дұрыс қолданып иллюстрацияларды сипаттайды. |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі/уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы |
«Психологиялық жағымды ахуал қалыптастыру: «Шеңбер бойындағы доп» ойыны.Мақсаты; шыдамсыз,импульсивті балаларды өзін –өзі устауға үйрету. Педагогтың белгісі бойынша балалар допты шеңбер бойынша бір –біріне береді. «Тоқта»деген белгі берілген кезде тоқтатылады.Допты түсіріп алған немесе уақытында тоқтай алмаған балалар ойыннан шығарылады. Үй жұмысын тексеру «Стикердегі диалог» Қызығушылықты ояту |
«Смайликтер» |
|
|||
|
Сабақтың ортасы |
1.Сөздікпен жұмыс. Жаңа сөздермен таныстырады, оқушыларға қайталатады, жаңа тақырыпқа байланысты сөздіктермен жұмыс. Айтылым тапсырма Жеке жұмыс Жазылым 1-тапсырма Жеке жұмыс Айтылым 2- тапсырма Жеке жұмыс ЕББҚ оқушыға тапсырма: Жазылым 7-тапсырма Жеке жұмыс Айтылым 4- тапсырма Жұптық жұмыс 6-тапсырма Айтылым |
Тыңдалым,айтылым. Елорда-столица Қонақүй-гостиница Тамашалау-любоваться,смотреть Естелік-воспоминание Айтайық «Ойтүрткі» 1.Қазақстан қандай мемлекет? 2. 1-желтоқсан қандай мереке? 3. Астана қай өзеннің бойында орналасқан? 4. Тудың авторы кім? 5. ҚР Туында не бейнеленген? 6. Шаңырақ ненің білдіреді? 7. Гимннің сөзін жазған кім? 8.Қыран ды қандай құс деп есептеген. Жазылым Суреттерден өзіңе ұнайтын көлікті таңда. Сол көлікпен қайда саяхат жасағың келетіні туралы мәтін құрап жаз. «Қос жазба» күнделігін толтыр. Түсіндір.
Айтылым «Астана» диаграмма.
Жазылым Көп нүктенің орнына қажетті сөздерді қойып, мақал- мәтелдерді аяқта. *Сусыз өмір жоқ *Судың да сұрауы бар. Айтылым Парталас досыңмен жұптасып, сұрақтарға жауап беріңдер. Айтылым Диалогты аяқтаңдар. |
«Шапалақ» Дескриптор
-Сипаттайды -Әңгімелейді. «Түрлі түсті стикерлер» Дескриптор 4 балл -Түсіндіреді -Талқылайды -Жарысады «Екі жұлдыз, бір тілек» Дескриптор 3 балл -Толықтырады -Сұхбат құрады «Бас бармақ» |
Оқулық сөздік Оқулық Оқулық Кесте Таратпалар |
||
|
Сабақтың соңы 5 минут |
Үй тапсырмасын беру : 5-тапсырма, 35-бет |
|
||||
|
Кері байланыс |
Өз деңгейлерін анықтайды. «Табыс сатысы» |
|
||||
|
Бағалау |
Мұғалім формативті бағалауы бойынша қорытынды балын қояды. Смайликтер арқылы формативті бағалау жүргізіледі. |
|||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Сабақ жоспары: Тәуелсіз елдің Астанасы 5 орыс сыныбы
Сабақ жоспары: Тәуелсіз елдің Астанасы 5 орыс сыныбы
|
Қысқа мерзімді жоспар |
||||||
|
Пән: Қазақ тілі Т2 |
Бөлім: 8. Менің тәуелсіз Қазақстаным |
|||||
|
Күні : 06.02.2025 |
Педагогтің аты-жөні: Ильясова Х.Н. |
|||||
|
Сынып: 5 Б |
Қатысқан оқушылар: Қатыспаған оқушылар : |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы: 13. Тәуелсіз елдің Астанасы |
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары |
5.2.6.1.тірек сөздерді дұрыс қолданып иллюстрацияларды сипаттау. |
|||||
|
Сабақтың мақсаты : |
Барлық оқушылар: тірек сөздерді дұрыс қолданып иллюстрацияларды сипаттайды. |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі/уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы |
«Психологиялық жағымды ахуал қалыптастыру: «Шеңбер бойындағы доп» ойыны.Мақсаты; шыдамсыз,импульсивті балаларды өзін –өзі устауға үйрету. Педагогтың белгісі бойынша балалар допты шеңбер бойынша бір –біріне береді. «Тоқта»деген белгі берілген кезде тоқтатылады.Допты түсіріп алған немесе уақытында тоқтай алмаған балалар ойыннан шығарылады. Үй жұмысын тексеру «Стикердегі диалог» Қызығушылықты ояту |
«Смайликтер» |
|
|||
|
Сабақтың ортасы |
1.Сөздікпен жұмыс. Жаңа сөздермен таныстырады, оқушыларға қайталатады, жаңа тақырыпқа байланысты сөздіктермен жұмыс. Айтылым тапсырма Жеке жұмыс Жазылым 1-тапсырма Жеке жұмыс Айтылым 2- тапсырма Жеке жұмыс ЕББҚ оқушыға тапсырма: Жазылым 7-тапсырма Жеке жұмыс Айтылым 4- тапсырма Жұптық жұмыс 6-тапсырма Айтылым |
Тыңдалым,айтылым. Елорда-столица Қонақүй-гостиница Тамашалау-любоваться,смотреть Естелік-воспоминание Айтайық «Ойтүрткі» 1.Қазақстан қандай мемлекет? 2. 1-желтоқсан қандай мереке? 3. Астана қай өзеннің бойында орналасқан? 4. Тудың авторы кім? 5. ҚР Туында не бейнеленген? 6. Шаңырақ ненің білдіреді? 7. Гимннің сөзін жазған кім? 8.Қыран ды қандай құс деп есептеген. Жазылым Суреттерден өзіңе ұнайтын көлікті таңда. Сол көлікпен қайда саяхат жасағың келетіні туралы мәтін құрап жаз. «Қос жазба» күнделігін толтыр. Түсіндір.
Айтылым «Астана» диаграмма.
Жазылым Көп нүктенің орнына қажетті сөздерді қойып, мақал- мәтелдерді аяқта. *Сусыз өмір жоқ *Судың да сұрауы бар. Айтылым Парталас досыңмен жұптасып, сұрақтарға жауап беріңдер. Айтылым Диалогты аяқтаңдар. |
«Шапалақ» Дескриптор
-Сипаттайды -Әңгімелейді. «Түрлі түсті стикерлер» Дескриптор 4 балл -Түсіндіреді -Талқылайды -Жарысады «Екі жұлдыз, бір тілек» Дескриптор 3 балл -Толықтырады -Сұхбат құрады «Бас бармақ» |
Оқулық сөздік Оқулық Оқулық Кесте Таратпалар |
||
|
Сабақтың соңы 5 минут |
Үй тапсырмасын беру : 5-тапсырма, 35-бет |
|
||||
|
Кері байланыс |
Өз деңгейлерін анықтайды. «Табыс сатысы» |
|
||||
|
Бағалау |
Мұғалім формативті бағалауы бойынша қорытынды балын қояды. Смайликтер арқылы формативті бағалау жүргізіледі. |
|||||
шағым қалдыра аласыз















