|
Қысқа мерзімді жоспар |
||||||||||||
|
Пән: Қазақ тілі Т2 Күні: 18.03.2024 Сынып: 8 Б |
Бөлім: 10 – бөлім. Наурыз және әлем халықтарының оны қарсы алу ерекшеліктері. Б.Ж.Бопайұлы «Қазақы наурызнама» (үзінді). Педагогтің аты-жөні: Ильясова Х.Н. Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
|||||||||||
|
Сабақ тақырыбы |
Тоқсандық жиынтық бағалау №3 |
|||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары |
8.1.4.1, 8.3.4.1, 8.4.2.1, 8.2.5.1. |
|||||||||||
|
Сабақ мақсаттары |
8.1.4.1, 8.3.4.1, 8.4.2.1, 8.2.5.1. |
|||||||||||
|
Сабақтың барысы |
||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||
|
Сабақтың басы 5 минут |
Ұйымдастыру кезеңі. Амандасу.Көтерiңкi көңiл-күй oрнaту үшiн «Достық шеңбері» жылулық шеңбері орындалады. Балалар шеңберге жиналады.Педагог ортаға орындық қойп,кез келген балаға отыруды ұсынады (ұялшақ,өзіне сенімсіз,жасқаншақ баланы шақырғаны жөн).Педагог «Күлгін көзілдірікті» киіп «күн сәулесін қорғайтын әйнегі күлгін түсті көзілдірік жарайды),ол арқылы адамның ең жақсы қасиеттерін көруге болатынын айтады да,ортада отырған баланың жақсы қасиеттерін айтады.Балалар қалаулары бойынша көзілдірікті кезекпен киіп,ортадағы баланы мадақтайды. |
слайд
Суреттер |
||||||||||
|
Сабақтың ортасы 35 минут
|
Мәтінді тыңдап, мәтіннің тақырыбын ашатын тірек сөздерді жазыңыздар. |
Оқушылар тыңдалым, оқылым тапсырмасын орындайды. |
|
парақша
|
||||||||
|
Жазылым Берілген тақырыптың бірін таңдап, эссе құрылымы мен дамуын (негізгі бөлім, қорытынды бөлім) сақтап, эссе жазыңыз. Тақырып бойынша сөйлем ішінде қойылатын тыныс белгілерді орынды қолданыңыз.
|
Оқушылар жазылым тапысрмасын орындайды. |
|
||||||||||
|
Айтылым Бір тақырыпқа таңдау жасап, сол тақырып бойынша жұбыңызбен диалог құрастырыңыз. Жұбыңызбен өзара сұрақтармен алмасып, оларға сенімді, дәлелді жауап беріңіз.
|
Оқушылар айтылым тапсырмасын орындайды. |
|
|
|||||||||
|
Сабақтың соңы 5 минут |
Рефлексия. «Ой-пікір» әдісі: Кері байланыс Оқушылар сабақтан алған әсерлерін Ой-пікірлері арқылы жеткізеді. |
|
||||||||||
|
|
Үй тапсырмасы: қайталау Бағалау.Мұғалім формативті бағалауы бойынша қорытынды балын қояды. |
|||||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Сабақ жоспары: Тоқсандық жиынтық бағалау №3 8 орыс сыныбы
Сабақ жоспары: Тоқсандық жиынтық бағалау №3 8 орыс сыныбы
|
Қысқа мерзімді жоспар |
||||||||||||
|
Пән: Қазақ тілі Т2 Күні: 18.03.2024 Сынып: 8 Б |
Бөлім: 10 – бөлім. Наурыз және әлем халықтарының оны қарсы алу ерекшеліктері. Б.Ж.Бопайұлы «Қазақы наурызнама» (үзінді). Педагогтің аты-жөні: Ильясова Х.Н. Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
|||||||||||
|
Сабақ тақырыбы |
Тоқсандық жиынтық бағалау №3 |
|||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары |
8.1.4.1, 8.3.4.1, 8.4.2.1, 8.2.5.1. |
|||||||||||
|
Сабақ мақсаттары |
8.1.4.1, 8.3.4.1, 8.4.2.1, 8.2.5.1. |
|||||||||||
|
Сабақтың барысы |
||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||
|
Сабақтың басы 5 минут |
Ұйымдастыру кезеңі. Амандасу.Көтерiңкi көңiл-күй oрнaту үшiн «Достық шеңбері» жылулық шеңбері орындалады. Балалар шеңберге жиналады.Педагог ортаға орындық қойп,кез келген балаға отыруды ұсынады (ұялшақ,өзіне сенімсіз,жасқаншақ баланы шақырғаны жөн).Педагог «Күлгін көзілдірікті» киіп «күн сәулесін қорғайтын әйнегі күлгін түсті көзілдірік жарайды),ол арқылы адамның ең жақсы қасиеттерін көруге болатынын айтады да,ортада отырған баланың жақсы қасиеттерін айтады.Балалар қалаулары бойынша көзілдірікті кезекпен киіп,ортадағы баланы мадақтайды. |
слайд
Суреттер |
||||||||||
|
Сабақтың ортасы 35 минут
|
Мәтінді тыңдап, мәтіннің тақырыбын ашатын тірек сөздерді жазыңыздар. |
Оқушылар тыңдалым, оқылым тапсырмасын орындайды. |
|
парақша
|
||||||||
|
Жазылым Берілген тақырыптың бірін таңдап, эссе құрылымы мен дамуын (негізгі бөлім, қорытынды бөлім) сақтап, эссе жазыңыз. Тақырып бойынша сөйлем ішінде қойылатын тыныс белгілерді орынды қолданыңыз.
|
Оқушылар жазылым тапысрмасын орындайды. |
|
||||||||||
|
Айтылым Бір тақырыпқа таңдау жасап, сол тақырып бойынша жұбыңызбен диалог құрастырыңыз. Жұбыңызбен өзара сұрақтармен алмасып, оларға сенімді, дәлелді жауап беріңіз.
|
Оқушылар айтылым тапсырмасын орындайды. |
|
|
|||||||||
|
Сабақтың соңы 5 минут |
Рефлексия. «Ой-пікір» әдісі: Кері байланыс Оқушылар сабақтан алған әсерлерін Ой-пікірлері арқылы жеткізеді. |
|
||||||||||
|
|
Үй тапсырмасы: қайталау Бағалау.Мұғалім формативті бағалауы бойынша қорытынды балын қояды. |
|||||||||||
шағым қалдыра аласыз














