БҚО Орал қаласы №44 мектеп –гимназиясы
Курманбаева Балауса Умбеткалиевна
І санатты педагог кадрларының ІІІ деңгей бағдарламасы
бойынша сертификатталған технология пәні мұғалімі
|
Бекітемін |
|||||||||||||||||
|
Сыныбы: 4 |
|
||||||||||||||||
|
Тақырыбы |
Ұлттық киімдер |
||||||||||||||||
|
Мақсаты |
Ұлттық киім түрлері мен ерекшеліктері туралы білім қалыптастыру. |
||||||||||||||||
|
Күтілетін нәтиже |
А.Ұлттық киім туралы толық ақпарат алады. |
||||||||||||||||
|
В.Ұлттық киімдерді салыстырып, ерекшелігін ажыратады |
|||||||||||||||||
|
С.Өз бетімен киім композиция құрастырады. |
|||||||||||||||||
|
Дереккөздер, құрал- жабдықтар |
АКТ :Таныстырылым, білімланд сайтының ресурстары. Қағаз желім ,кайшы, мата. таспа, бағалау парағы А4 парағы. |
||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
Уақыт |
Мұғалім әрекеті |
Оқушы әрекеті |
||||||||||||||
|
Кіріспе |
|
1.Тренинг «Көңіл күй» 2.Топқа бөлу. |
1 ойын сергіту.. 2.үш топқа бөлу. |
||||||||||||||
|
Тұсаукесер: |
|
Өткенге шолу. «Cәулет өнері» https://imektep.kz/ ойын Өткен материалды есте сақтау қабілетін анықтау. І топ Дұрыс –бұрыс ІІ топ Бос орынды толтыру. ІІІ топ Тест тапсырмасы Оқушылар өз білімдерін өзін-өзі бағалау, өзара бағалау әдісімен бағалайды. «Ой қозғау» Ағаш көркі - жапырақ, адам көркі – шүберек» Жаңа сабақ тақырыбымен ұштастыру.Жаңа сабақ тақырыбымен таныстыру. https://bilmLand.kz сайтынан https://imektep.kz/ арқылы Бейнежазба көрсету. |
Өткен тақырып бойынша ойларын жинақтан тест тапсырмаларын орындайды. Бағалау парағына тапсырма нәтижесін белгілейді Оқушылар өз ойларымен бөліседі. Жаңа ақпаратпен танысады. |
||||||||||||||
|
Негізгі бөлім |
|
Шығармашылық жұмыс Маршруттық карта ,киім үлгілерінің шабломы беріледі. Жеке жұмыс. І топ Қазақтың ұлттық киімі ІІ топ Орыс халының ұлттық киімі ІІІ топ Украйн халқының ұлттық киімі Табыс критерийлері *Ұлттық киім түрлерін біледі. *Үлгі бойынша пішіндерді дайындау ерекшелігін түсінеді. *Теориялық білімін іс-тәжірибеде қолданады. Бағалау парағы
Өз біліміңді тексер І топ Суретті таңда ІІ топ Дұрыс бұрыс ІІІ топ Бос орынды толықтыр |
Үлгі бойынша киім бөлшектерін дайындап жұмыстанады. Өзін-өзі бағалау,өзара бағалау. Оқушылар жеке жұмыстанады . және қарама –қарсы оқушымен жұмыстарын ауыстырып критерийлер бойынша бағалайды. |
||||||||||||||
|
Қорытынды. |
5-мин |
Рефлексия Көзбен көру арқылы не білдік? Құлақпен есту арқылы не түсіндік? Қолмен жұмыстанып не үйрендік? Оқушылардың сабаққа қатысы шығармашылық жұмыс нәтижесін қорытынды бағалау және анализ жасау. |
Өз білімдерін қорытындылайды. |
||||||||||||||
Бағалау парағы
|
Тапсырма Тоқылған бұйымдардан композиция құрастыру |
|||
|
Сіз алдыңыздағы материалдарды қолдана отырып , бір жұмыстың нобайын жоспарлап құрастыруыңыз қажет. |
|||
|
Әр өлшем 1-5 ке дейінгі баға қойылады. |
|||
|
Р/с |
Сізден не күтіледі.? |
Өзін-өзі бағалау |
Өзара бағалау. |
|
1 |
Шығармашылығы |
|
|
|
2 |
Жұмыс сапасы |
|
|
|
Ұсыныс |
|||
|
|
Қорытынды баға (мұғалім) |
|
|
|
|
|
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Сабақ жоспары "Ұлттық киімдер" 4 сынып
БҚО Орал қаласы №44 мектеп –гимназиясы
Курманбаева Балауса Умбеткалиевна
І санатты педагог кадрларының ІІІ деңгей бағдарламасы
бойынша сертификатталған технология пәні мұғалімі
|
Бекітемін |
|||||||||||||||||
|
Сыныбы: 4 |
|
||||||||||||||||
|
Тақырыбы |
Ұлттық киімдер |
||||||||||||||||
|
Мақсаты |
Ұлттық киім түрлері мен ерекшеліктері туралы білім қалыптастыру. |
||||||||||||||||
|
Күтілетін нәтиже |
А.Ұлттық киім туралы толық ақпарат алады. |
||||||||||||||||
|
В.Ұлттық киімдерді салыстырып, ерекшелігін ажыратады |
|||||||||||||||||
|
С.Өз бетімен киім композиция құрастырады. |
|||||||||||||||||
|
Дереккөздер, құрал- жабдықтар |
АКТ :Таныстырылым, білімланд сайтының ресурстары. Қағаз желім ,кайшы, мата. таспа, бағалау парағы А4 парағы. |
||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
Уақыт |
Мұғалім әрекеті |
Оқушы әрекеті |
||||||||||||||
|
Кіріспе |
|
1.Тренинг «Көңіл күй» 2.Топқа бөлу. |
1 ойын сергіту.. 2.үш топқа бөлу. |
||||||||||||||
|
Тұсаукесер: |
|
Өткенге шолу. «Cәулет өнері» https://imektep.kz/ ойын Өткен материалды есте сақтау қабілетін анықтау. І топ Дұрыс –бұрыс ІІ топ Бос орынды толтыру. ІІІ топ Тест тапсырмасы Оқушылар өз білімдерін өзін-өзі бағалау, өзара бағалау әдісімен бағалайды. «Ой қозғау» Ағаш көркі - жапырақ, адам көркі – шүберек» Жаңа сабақ тақырыбымен ұштастыру.Жаңа сабақ тақырыбымен таныстыру. https://bilmLand.kz сайтынан https://imektep.kz/ арқылы Бейнежазба көрсету. |
Өткен тақырып бойынша ойларын жинақтан тест тапсырмаларын орындайды. Бағалау парағына тапсырма нәтижесін белгілейді Оқушылар өз ойларымен бөліседі. Жаңа ақпаратпен танысады. |
||||||||||||||
|
Негізгі бөлім |
|
Шығармашылық жұмыс Маршруттық карта ,киім үлгілерінің шабломы беріледі. Жеке жұмыс. І топ Қазақтың ұлттық киімі ІІ топ Орыс халының ұлттық киімі ІІІ топ Украйн халқының ұлттық киімі Табыс критерийлері *Ұлттық киім түрлерін біледі. *Үлгі бойынша пішіндерді дайындау ерекшелігін түсінеді. *Теориялық білімін іс-тәжірибеде қолданады. Бағалау парағы
Өз біліміңді тексер І топ Суретті таңда ІІ топ Дұрыс бұрыс ІІІ топ Бос орынды толықтыр |
Үлгі бойынша киім бөлшектерін дайындап жұмыстанады. Өзін-өзі бағалау,өзара бағалау. Оқушылар жеке жұмыстанады . және қарама –қарсы оқушымен жұмыстарын ауыстырып критерийлер бойынша бағалайды. |
||||||||||||||
|
Қорытынды. |
5-мин |
Рефлексия Көзбен көру арқылы не білдік? Құлақпен есту арқылы не түсіндік? Қолмен жұмыстанып не үйрендік? Оқушылардың сабаққа қатысы шығармашылық жұмыс нәтижесін қорытынды бағалау және анализ жасау. |
Өз білімдерін қорытындылайды. |
||||||||||||||
Бағалау парағы
|
Тапсырма Тоқылған бұйымдардан композиция құрастыру |
|||
|
Сіз алдыңыздағы материалдарды қолдана отырып , бір жұмыстың нобайын жоспарлап құрастыруыңыз қажет. |
|||
|
Әр өлшем 1-5 ке дейінгі баға қойылады. |
|||
|
Р/с |
Сізден не күтіледі.? |
Өзін-өзі бағалау |
Өзара бағалау. |
|
1 |
Шығармашылығы |
|
|
|
2 |
Жұмыс сапасы |
|
|
|
Ұсыныс |
|||
|
|
Қорытынды баға (мұғалім) |
|
|
|
|
|
|
|
шағым қалдыра аласыз


