Қысқа мерзімді жоспар
|
Бөлім: |
7. Көлік және жол белгілері. Морфология |
|
|
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты : |
|
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: 5 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Жол белгілерін білеміз бе? |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
5. 1. 3. 1 тыңдалған мәтіннің мазмұнын түсіну, негізгі және
қосымша ақпаратты анықтау; |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Тыңдалған мәтіннің мазмұнын түсініп, негізгі және қосымша ақпаратты анықтай алады. Сюжетті суреттердің (фотосуреттер) желісі бойынша әңгіме құрастыра алады. |
|
|
Сабақтың барысы |
||
|
сабақтың кезеңі |
Арнайы педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||
|
Сабақтың басы (5 мин) |
- Психологиялық ахуал
қалыптастыру. “Жол
сапары” жаттығуын жасату (көлік
түрлерін атау, жолға қатысты сөздерді айту). Топқа бөлу https://www.classtools.net/random-group-generator/ Сабақтың тақырыбы мен мақсатын түсіндіретін видео көрсету |
- Психологиялық жаттығуға
қатысады. Топқа бөлінеді Сабақтың мақсатын түсінеді. |
10 балдық жүйе бойынша оқушылардың сабаққа қатысу белсенділігі бағаланады. Сабақтың өн бойынша алған балдарын бағалау парақшасына белгілеп отырады |
Көлік түрлерінің суреттері, жол белгілерінің суреттері https://www.classtools.net/random-group-generator/
|
||||||
|
Сабақтың ортасы (25 мин) |
1. Тыңдалым (10
мин): Мәтінді тыңдағаннан кейін негізгі және қосымша ақпаратты анықтауды тапсыру Мәтіннен 2 негізгі және 2 қосымша ақпаратты анықта. 1.Өлеңде не туралы айтылады? 2.Өлеңге қандай тақырып қояр едің? Неге? 3.Автор қай шумақта жол белгілеріне ерекше тоқталып тұр? . 4. Қандай жол белгілері туралы айтылды? Олар не үшін қажет? 5. Қауіпсіздік ережелері қандай?
- ЖИ мүмкіндігі: Әңгіме құрастыруға көмектесу үшін OpenAI Chatbot қолдану (оқушы мәтіннің бастапқы бөлігін жазады, ЖИ аяқтауына көмектеседі).
|
- Мәтінді тыңдайды. Сұақтарға жауп береді-1 Тыңдалған мәтіннің мазмұнын
түсінеді-1 қосымша ақпаратты
анықтайды-1
Суреттерде көрсетілген белгілерді ажырата алады-1 Сұрақтаға жауап береді-1
|
Мәтінді түсіну деңгейіне, ақпаратты анықтауына, әңгіме құрастыру шеберлігіне, ойындарға қатысу белсенділігіне қарай бағалау |
Мәтін, аудио жазба, жол белгілері бейнеленген суреттер, компьютер
OpenAI Chatbot
|
||||||
|
Сабақтың соңы (5 мин) |
- Сабақты қорытындылау. https://wordwall.net/resource/55216887
|
- Сабақты қорытындылайды. |
Оқушының жетістіктерін атап өту. |
https://wordwall.net/resource/55216887
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Сабақтың тақырыбы: Жол белгілерін білеміз бе?
Сабақтың тақырыбы: Жол белгілерін білеміз бе?
Қысқа мерзімді жоспар
|
Бөлім: |
7. Көлік және жол белгілері. Морфология |
|
|
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты : |
|
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: 5 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Жол белгілерін білеміз бе? |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
5. 1. 3. 1 тыңдалған мәтіннің мазмұнын түсіну, негізгі және
қосымша ақпаратты анықтау; |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Тыңдалған мәтіннің мазмұнын түсініп, негізгі және қосымша ақпаратты анықтай алады. Сюжетті суреттердің (фотосуреттер) желісі бойынша әңгіме құрастыра алады. |
|
|
Сабақтың барысы |
||
|
сабақтың кезеңі |
Арнайы педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||
|
Сабақтың басы (5 мин) |
- Психологиялық ахуал
қалыптастыру. “Жол
сапары” жаттығуын жасату (көлік
түрлерін атау, жолға қатысты сөздерді айту). Топқа бөлу https://www.classtools.net/random-group-generator/ Сабақтың тақырыбы мен мақсатын түсіндіретін видео көрсету |
- Психологиялық жаттығуға
қатысады. Топқа бөлінеді Сабақтың мақсатын түсінеді. |
10 балдық жүйе бойынша оқушылардың сабаққа қатысу белсенділігі бағаланады. Сабақтың өн бойынша алған балдарын бағалау парақшасына белгілеп отырады |
Көлік түрлерінің суреттері, жол белгілерінің суреттері https://www.classtools.net/random-group-generator/
|
||||||
|
Сабақтың ортасы (25 мин) |
1. Тыңдалым (10
мин): Мәтінді тыңдағаннан кейін негізгі және қосымша ақпаратты анықтауды тапсыру Мәтіннен 2 негізгі және 2 қосымша ақпаратты анықта. 1.Өлеңде не туралы айтылады? 2.Өлеңге қандай тақырып қояр едің? Неге? 3.Автор қай шумақта жол белгілеріне ерекше тоқталып тұр? . 4. Қандай жол белгілері туралы айтылды? Олар не үшін қажет? 5. Қауіпсіздік ережелері қандай?
- ЖИ мүмкіндігі: Әңгіме құрастыруға көмектесу үшін OpenAI Chatbot қолдану (оқушы мәтіннің бастапқы бөлігін жазады, ЖИ аяқтауына көмектеседі).
|
- Мәтінді тыңдайды. Сұақтарға жауп береді-1 Тыңдалған мәтіннің мазмұнын
түсінеді-1 қосымша ақпаратты
анықтайды-1
Суреттерде көрсетілген белгілерді ажырата алады-1 Сұрақтаға жауап береді-1
|
Мәтінді түсіну деңгейіне, ақпаратты анықтауына, әңгіме құрастыру шеберлігіне, ойындарға қатысу белсенділігіне қарай бағалау |
Мәтін, аудио жазба, жол белгілері бейнеленген суреттер, компьютер
OpenAI Chatbot
|
||||||
|
Сабақтың соңы (5 мин) |
- Сабақты қорытындылау. https://wordwall.net/resource/55216887
|
- Сабақты қорытындылайды. |
Оқушының жетістіктерін атап өту. |
https://wordwall.net/resource/55216887
|
шағым қалдыра аласыз

















