|
Бөлім тақырыбы: Театр өнері мен мәдениеті |
Мектеп: |
|||||||
|
Күні: |
Мұғалімніңаты -жөні: |
|||||||
|
Сынып: 8 |
Қатысқаны: Қатыспағаны: |
|||||||
|
Сабақтыңтақырыбы |
Театр қайраткерлері |
|||||||
|
Оқубағдарламасынасәйкесоқытумақсаттары |
8.1.3.1 - тыңдалған мәтіннің мазмұнын түсіну, ұсынылған ақпараттан астарлы ойды анықтау. 8.4.4.4 –жай сөйлемдерді айтылу мақсаты мен құрылымдық ерекшелігіне сай қолдану |
|||||||
|
Сабақ мақсаттары |
Тыңдалған мәтіннің мазмұнын түсіну, ұсынылған ақпараттан астарлы ойды анықтау, жай сөйлемдерді айтылу мақсаты мен құрылымдық ерекшелігіне сай қолдану. |
|||||||
|
Сабақтың барысы |
||||||||
|
Сабақтыңкезеңі/ уақыт |
Педагогтіңәрекеті |
Оқушыныңәрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||
|
Сабақтыңбасы |
Ұйымдастыру кезеңі. Жағымды психологиялық ахуал. Оқушылар төмендегі сұрақтарға жауап беріп, «Театрға бару мәдениеті» туралы жұбымен әңгімелеседі.
ТЫҢДАЛЫМ АЛДЫ
Сабақтың тақырыбы мен мақсаты анықталады. |
Оқушылар төмендегі сұрақтарға жауап беріп, «Театрға бару мәдениеті» туралы жұбымен әңгімелеседі. Сабақтың тақырыбы мен мақсаты анықталады. |
ҚБ
«Жүрек» |
Тақырыпқа қажетті сұрақтар 8-сынып қазақ тілі |
||||
|
Сабақ ортасы |
ТЫҢДАЛЫМ ТАПСЫРМАСЫ. 3-тапсырма.Оқушылар Ғ. Мүсірепов атындағы балалар мен жасөспірімдер театры туралы мәтінмен танысып, мәтіндегі негізгі ойды айқындайтын тірек сөздерді жазады. Тірек сөздерді басшылыққа алып, «Театр мәдениетін қалай сақтауға болады?» тақырыбында әңгімелеседі.https://www.youtube.com/watch?v=FDiLKykCC08 Дескриптор:
ҚБ ТЫҢДАЛЫМНАН КЕЙІН. ӘТН
Тапсырма.
Дескриптор:
ҚБ |
Оқушылар Ғ. Мүсірепов атындағы балалар мен жасөспірімдер театры туралы мәтінмен танысып, мәтіндегі негізгі ойды айқындайтын тірек сөздерді жазады. Тірек сөздерді басшылыққа алып, «Театр мәдениетін қалай сақтауға болады?» тақырыбында әңгімелеседі. Грамматикалық тақырыпты меңгереді. Театр туралы пікірді оқып, театрдың адамзат өміріндегі орны Туралы «6 неліктен?» әдісімен диалог жазады. Өздерің жазған диалогте жақты, жақсыз сөйлемдерді қолданады. |
ҚБ
«Жүрек» ҚБ
«Жүрек» |
https://www.youtube.com/watch?v=FDiLKykCC08 |
||||
|
Сабақтың соңы |
Рефлексиялық эссе Оқушылар төмендегі сөз оралымдарын қолданып, сабақтатуындағанойларынтұжырымдайды:
Қысқасын айтқанда, .................деген шешімге келдік. |
|
||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Сабақтыңтақырыбы Театр қайраткерлері
Сабақтыңтақырыбы Театр қайраткерлері
|
Бөлім тақырыбы: Театр өнері мен мәдениеті |
Мектеп: |
|||||||
|
Күні: |
Мұғалімніңаты -жөні: |
|||||||
|
Сынып: 8 |
Қатысқаны: Қатыспағаны: |
|||||||
|
Сабақтыңтақырыбы |
Театр қайраткерлері |
|||||||
|
Оқубағдарламасынасәйкесоқытумақсаттары |
8.1.3.1 - тыңдалған мәтіннің мазмұнын түсіну, ұсынылған ақпараттан астарлы ойды анықтау. 8.4.4.4 –жай сөйлемдерді айтылу мақсаты мен құрылымдық ерекшелігіне сай қолдану |
|||||||
|
Сабақ мақсаттары |
Тыңдалған мәтіннің мазмұнын түсіну, ұсынылған ақпараттан астарлы ойды анықтау, жай сөйлемдерді айтылу мақсаты мен құрылымдық ерекшелігіне сай қолдану. |
|||||||
|
Сабақтың барысы |
||||||||
|
Сабақтыңкезеңі/ уақыт |
Педагогтіңәрекеті |
Оқушыныңәрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||
|
Сабақтыңбасы |
Ұйымдастыру кезеңі. Жағымды психологиялық ахуал. Оқушылар төмендегі сұрақтарға жауап беріп, «Театрға бару мәдениеті» туралы жұбымен әңгімелеседі.
ТЫҢДАЛЫМ АЛДЫ
Сабақтың тақырыбы мен мақсаты анықталады. |
Оқушылар төмендегі сұрақтарға жауап беріп, «Театрға бару мәдениеті» туралы жұбымен әңгімелеседі. Сабақтың тақырыбы мен мақсаты анықталады. |
ҚБ
«Жүрек» |
Тақырыпқа қажетті сұрақтар 8-сынып қазақ тілі |
||||
|
Сабақ ортасы |
ТЫҢДАЛЫМ ТАПСЫРМАСЫ. 3-тапсырма.Оқушылар Ғ. Мүсірепов атындағы балалар мен жасөспірімдер театры туралы мәтінмен танысып, мәтіндегі негізгі ойды айқындайтын тірек сөздерді жазады. Тірек сөздерді басшылыққа алып, «Театр мәдениетін қалай сақтауға болады?» тақырыбында әңгімелеседі.https://www.youtube.com/watch?v=FDiLKykCC08 Дескриптор:
ҚБ ТЫҢДАЛЫМНАН КЕЙІН. ӘТН
Тапсырма.
Дескриптор:
ҚБ |
Оқушылар Ғ. Мүсірепов атындағы балалар мен жасөспірімдер театры туралы мәтінмен танысып, мәтіндегі негізгі ойды айқындайтын тірек сөздерді жазады. Тірек сөздерді басшылыққа алып, «Театр мәдениетін қалай сақтауға болады?» тақырыбында әңгімелеседі. Грамматикалық тақырыпты меңгереді. Театр туралы пікірді оқып, театрдың адамзат өміріндегі орны Туралы «6 неліктен?» әдісімен диалог жазады. Өздерің жазған диалогте жақты, жақсыз сөйлемдерді қолданады. |
ҚБ
«Жүрек» ҚБ
«Жүрек» |
https://www.youtube.com/watch?v=FDiLKykCC08 |
||||
|
Сабақтың соңы |
Рефлексиялық эссе Оқушылар төмендегі сөз оралымдарын қолданып, сабақтатуындағанойларынтұжырымдайды:
Қысқасын айтқанда, .................деген шешімге келдік. |
|
||||||
шағым қалдыра аласыз


















