|
Күні: Сынып: 1 Мұғалім: |
Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
||
|
Сабақтың тақырыбы |
Сағат |
||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
Сағат — уақыттың өлшем бірлігі деген түсінікті қалыптастыру: іс-әрекеттер арқылы сағаттың ұзақ тығын, яғни 1 сағат ішінде не орындауға болатынын түсінуге жағдай жасау. |
||
|
Жетістік критерийлері |
уақытты бағдарлайды: минут, сағат, күн, апта, ай; тиісті уақыт өлшем бірліктерін қолданады; олардың арасындағы өзара байланысты түсінеді. |
||
|
Құндылықтарды дарыту |
Оқушыларды бір-біріне деген құрмет көрсетуіне тәрбиелеу. |
||
|
Пәнаралық байланыс |
Сурет салу |
||
|
АКТ қолдану дағдылары |
|
||
|
Тілдік құзыреттілік |
Сағат-часы-clock |
||
|
Сабақ барысы |
|||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру 2 минут |
Қуан ,шаттан алақай, Қуанатын күн келді. Күліп шықты күн бүгін, Қайырлы күн, балақай! – Балалар, бір-біріміздің қолымыздан ұстап, алақан арқылы жүректің жылуын сезініп үйренген қандай тамаша, қандай қуаныш! «Қар кесегі» әдісі
|
Шаттық шеңбері |
|
|
Сабақтың ортасы 10 минут |
Уақытты арнайы құралдың көмегімен минутпен, сағатпен өлшеуге болады. Осы құралды (сағатты) көрсету.
Сағаттағы уақыт 3-ті, 11-ді, 8-ді, 1-ді, 7-ні, 4-ті көрсетіп тұр |
Таныстырылым, оқулықпен жұмыс |
|
|
Сергіту сәті 1 минут |
Тербеледі ағаштар Алдымыздан жел есіп Кіп-кішкентай балалар Үп-үлкен болыпөседі |
Сергіту сәтіне арналған жинақ |
|
|
Қызықты тапсырма 9 минут Аяқталуы 16 минут |
Сағат тілдерін қозғалта отырып таңертең оянатын уақытты, бірінші сабақ пен сүйікті телебағдарламасының уақытын көрсету. Жауабы:Маржан — 60 минут; Айжан — 50 минут. Шығарып көр. Оқушылар сағат модельдері бойынша әр қыздың үй тапсырмасын неше минутта орындағанын анықтайды. Дәптермен жұмыс. Дәптердегі тапсырмаларды орындайды Жұмыс дәптеріндегі “Жетістік баспалдағы” бойынша өз-өзін бағалау — Бүгін сен немен таныстың? — Сағат дегеніміз не? — Сағат не үшін қажет? — Сағаттың қандай пайдасы бар? — 1 сағатта не істеуге болады? — Сендер қалай ойлайсыңдар, 1 сағат ішінде не істеп үлгеруге болады? — 1 сағатта неше минут бар? — 1 сағаттың жартысы неше минутқа тең? |
Оқулық, дәптерлер. «Бас бармақ» әдісі арқылы «Шапалақ» әдісі |
|
|
Сабақтың соңы 2 минут |
Рефлексия
|
Кеменің суреттері |
|
|
|
Бағалау – оқушылардың материалды меңгеру деңгейін тексеру. |
|
|
|
|
|
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Сағат 1 сынып
|
Күні: Сынып: 1 Мұғалім: |
Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
||
|
Сабақтың тақырыбы |
Сағат |
||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
Сағат — уақыттың өлшем бірлігі деген түсінікті қалыптастыру: іс-әрекеттер арқылы сағаттың ұзақ тығын, яғни 1 сағат ішінде не орындауға болатынын түсінуге жағдай жасау. |
||
|
Жетістік критерийлері |
уақытты бағдарлайды: минут, сағат, күн, апта, ай; тиісті уақыт өлшем бірліктерін қолданады; олардың арасындағы өзара байланысты түсінеді. |
||
|
Құндылықтарды дарыту |
Оқушыларды бір-біріне деген құрмет көрсетуіне тәрбиелеу. |
||
|
Пәнаралық байланыс |
Сурет салу |
||
|
АКТ қолдану дағдылары |
|
||
|
Тілдік құзыреттілік |
Сағат-часы-clock |
||
|
Сабақ барысы |
|||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру 2 минут |
Қуан ,шаттан алақай, Қуанатын күн келді. Күліп шықты күн бүгін, Қайырлы күн, балақай! – Балалар, бір-біріміздің қолымыздан ұстап, алақан арқылы жүректің жылуын сезініп үйренген қандай тамаша, қандай қуаныш! «Қар кесегі» әдісі
|
Шаттық шеңбері |
|
|
Сабақтың ортасы 10 минут |
Уақытты арнайы құралдың көмегімен минутпен, сағатпен өлшеуге болады. Осы құралды (сағатты) көрсету.
Сағаттағы уақыт 3-ті, 11-ді, 8-ді, 1-ді, 7-ні, 4-ті көрсетіп тұр |
Таныстырылым, оқулықпен жұмыс |
|
|
Сергіту сәті 1 минут |
Тербеледі ағаштар Алдымыздан жел есіп Кіп-кішкентай балалар Үп-үлкен болыпөседі |
Сергіту сәтіне арналған жинақ |
|
|
Қызықты тапсырма 9 минут Аяқталуы 16 минут |
Сағат тілдерін қозғалта отырып таңертең оянатын уақытты, бірінші сабақ пен сүйікті телебағдарламасының уақытын көрсету. Жауабы:Маржан — 60 минут; Айжан — 50 минут. Шығарып көр. Оқушылар сағат модельдері бойынша әр қыздың үй тапсырмасын неше минутта орындағанын анықтайды. Дәптермен жұмыс. Дәптердегі тапсырмаларды орындайды Жұмыс дәптеріндегі “Жетістік баспалдағы” бойынша өз-өзін бағалау — Бүгін сен немен таныстың? — Сағат дегеніміз не? — Сағат не үшін қажет? — Сағаттың қандай пайдасы бар? — 1 сағатта не істеуге болады? — Сендер қалай ойлайсыңдар, 1 сағат ішінде не істеп үлгеруге болады? — 1 сағатта неше минут бар? — 1 сағаттың жартысы неше минутқа тең? |
Оқулық, дәптерлер. «Бас бармақ» әдісі арқылы «Шапалақ» әдісі |
|
|
Сабақтың соңы 2 минут |
Рефлексия
|
Кеменің суреттері |
|
|
|
Бағалау – оқушылардың материалды меңгеру деңгейін тексеру. |
|
|
|
|
|
|
|
шағым қалдыра аласыз






