«Қостанай облысы әкімдігінің
білім басқармасы» ММ
«Н.Құлжанова атындағы Торғай
гуманитарлық колледжі» КМҚК
Келісілді
Бекітемін
Директордың оқу-әдістемелік
Директордың оқу-ісі жөніндегі
жұмысы жөніндегі орынбасары
орынбасары
_______________ Едресова К.Г.
____________ Мамбетов Р.Е.
«____» ___________2023ж «____»
___________2023ж
Ашық сабақтың
әзірлемесі
Тақырыбы: Эрнест
Хемингуэй «Шал мен теңіз» повесі
Модуль: пән
атауы: Қазақ
әдебиеті
Оқытушы: Абжанов
А.Ж.
««Жалпы білім беретін және
әлеуметтік-экономикалық пәндердің» әдістемелік
бірлестігі отырысында
қаралды.
Хаттама № ____ « ___» _____
2023 ж
ПӘК төрайымы ___________
Ақылбекова Л.Б.
Арқалық,
2023
1.Сабақтың
тақырыбы: Эрнест
Хемингуэй «Шал мен теңіз» повесі
Модуль /пән атауы:
Қазақ әдебиеті
Дайындағын
педагог:Абжанов
А.Ж.
Күні:
04.04. 2024
-
Жалпы
мәліметтер
Курс, топ І курс,
БМ-12
Сабақ типі: Жаңа материалмен танысу
сабағы
2. Мақсаты,
міндеттері: Көркем шығармалардан алған
үзінділерді ғаламдық тақырыптағы өзекті мәселелермен байланыстырып,
шығармашылық жұмыстарда қолдану.
Шығармадан алған үзінділерді ғаламдық тақырыптағы
мәселелермен байланыстыру, шығармашылық жұмыстарда
қолдану.
3. Оқыту
нәтижелері: Барлығы: жұмыс барысында
өз ойын ашық айтуға үйренеді Басым көпшілігі орындай алады: Басқа
шығармалармен салыстыра алады. Кейбірі орындай алады:Тарихи және
көркемдік құндылығына баға бере
алады.
4. Сабақты
жабдықтау: слайд, үлестірмелер,
сызба-кесте
Құндылықтарды
дарыту
Құрмет пен ынтымақтастық
•
Еңбек
және шығармашылық
•
Ашықтық
•
Әлемдік
азаматтық
Пәнаралық
байланыстар Адам, қоғам,
құқық
I.Ұйымдастыру
кезеңі амандасу, назарын сабаққа
аудару. Сабақ тақырыбы, ОМ, СМ, БК таныстырылады.
2.Негізгі
материал:
Сабақ
барысы
|
Сабақтың жоспарланған
кезеңдері
|
Сабақтағы жоспарланған
іс-әрекет
|
Ресурстар
|
Сабақтың
ортасы
|
1-тапсырма. «Шеңбер»
әдісі
Студенттер шеңбер құрып
отырады, кезектесіп шығарманың қызықты жерлерін әңгімелейді, келесі
студент жалғастырады, ұмытып қалған жағдайда келесі оқушыға кезек
береді.
2-тапсырма. «Екі жақты
күнделік» әдісі
Шығармадан үзінді келтіріп,
көтерілген мәселе бойынша өз көзқарасын
білдіреді.
Шығармадан
үзінді
|
Сіздің
көзқарасыңыз
|
|
|
ФБ
Студенттер өз жұмыстарын таныстарғаннан кейін бір-бірін «+»
«-» бойынша бағалайды.
3 -тапсырма. «Пирамида» әдісі.
Романдағы
кейіпкерлерді «Пирамида» әдісі бойынша орналастырыңыз. Ұнаған
кейіпкеріңізге тілек немесе өтініш айтыңыз.
|
|
Сабақтың
соңы
|
Кері байланыс «Мадақтау
сэндвичі»
|
|
Сабақ бойынша
рефлексия
Сабақ мақсаттары/оқу мақсаттары дұрыс қойылған ба?
Оқушылардың барлығы ОМ қол жеткізді ме?
Жеткізбесе, неліктен?
Сабақта саралау дұрыс жүргізілді
ме?
Сабақтың уақыттық кезеңдері сақталды
ма?
Сабақ жоспарынан қандай ауытқулар болды,
неліктен?
|
Бұл бөлімді сабақ туралы өз пікіріңізді білдіру үшін
пайдаланыңыз. Өз сабағыңыз туралы сол жақ бағанда берілген
сұрақтарға жауап беріңіз.
|
|