Информатика пәні мұғалімі
Сыныбы: 8
Мерзімі:
Уақыты:
Пәні: информатика
Тақырыбы: Практикалық жұмыс
Мақсаты: Санау жүйелеріне берілген тапсырмаларды оқушыларға орындату.
|
Уақыты |
Мұғалімнің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Ресурстар |
|
3 минут
|
1. Кіріспе.2.Ұйымдастыру кезеңі. Оқушылармен сәлемдесу. Оқушыларды түгелдеу. Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру.
|
Мұғаліммен сәлемдесу.Бір оқушы жүргізуші болады. Капитан бұйрығын естігенде қолдарын капитандарша көтеріп жүру,ал боцман бұйрығын естігенде екі оқушы бір-бірімен қол ұстасады, ал түскі ас 3 оқушы дегенде, 3 оқушы қол ұстасып бірігуі қажет… |
|
|
3 минут |
Үй тапсырмасын пысықтау.«Түрткі сұрақтарын» қою. 1. Екілік арифметика қолданылатын қандай амалдар бар? 2. «+» және «-« амалдарындағы негізгі айырмашылықты ата? |
Берілген сұрақтарға оқушылар өз ойларын айтады, келесі оқушылар жауаптарды толықтырып отырады |
Слайд |
|
32 минут |
2.3- тапсырмадағы №1 және №2 жаттығуларды орындауға нұсқау беру. |
Оқушылар берілген практикалық жұмысты жұмыс дәптерлерінде орындайды. |
Тақта, жұмыс дәптерлері
|
|
2 минут |
Сергіту сәті. |
Оқушылар «Қара жорға» биіне билейді |
Видеоролик |
|
3 минут
2 минут
|
Қорытынды.«Серпілген сауал» әдісі арқылы оқушыларға сұрақ қою арқылы сабақты қорытындылау.
Бір-бірін бағалауға нұсқау беру.
«Екі жұлдыз, бір тілек» әдісі арқылы рефлексия жазуларын сұраймын.
Үйге тапсырма: Қайталау
Жиынтық бағаны өзім қоямын. |
Мұғалімнің қойған сұрағына оқушылардың жауаптарына қарай, сұрақтың ауқымын кеңейтіп, келесі оқушылардан сұрау, ойын білу. Өзара бірін-бірі бағалау.
Стикерге рефлексия жазады
Үйге берілген тапсырманы оқып келеді.
|
Стикер.
Стикер
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Санау жүйелері.Есептер шығару.
Санау жүйелері.Есептер шығару.
Информатика пәні мұғалімі
Сыныбы: 8
Мерзімі:
Уақыты:
Пәні: информатика
Тақырыбы: Практикалық жұмыс
Мақсаты: Санау жүйелеріне берілген тапсырмаларды оқушыларға орындату.
|
Уақыты |
Мұғалімнің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Ресурстар |
|
3 минут
|
1. Кіріспе.2.Ұйымдастыру кезеңі. Оқушылармен сәлемдесу. Оқушыларды түгелдеу. Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру.
|
Мұғаліммен сәлемдесу.Бір оқушы жүргізуші болады. Капитан бұйрығын естігенде қолдарын капитандарша көтеріп жүру,ал боцман бұйрығын естігенде екі оқушы бір-бірімен қол ұстасады, ал түскі ас 3 оқушы дегенде, 3 оқушы қол ұстасып бірігуі қажет… |
|
|
3 минут |
Үй тапсырмасын пысықтау.«Түрткі сұрақтарын» қою. 1. Екілік арифметика қолданылатын қандай амалдар бар? 2. «+» және «-« амалдарындағы негізгі айырмашылықты ата? |
Берілген сұрақтарға оқушылар өз ойларын айтады, келесі оқушылар жауаптарды толықтырып отырады |
Слайд |
|
32 минут |
2.3- тапсырмадағы №1 және №2 жаттығуларды орындауға нұсқау беру. |
Оқушылар берілген практикалық жұмысты жұмыс дәптерлерінде орындайды. |
Тақта, жұмыс дәптерлері
|
|
2 минут |
Сергіту сәті. |
Оқушылар «Қара жорға» биіне билейді |
Видеоролик |
|
3 минут
2 минут
|
Қорытынды.«Серпілген сауал» әдісі арқылы оқушыларға сұрақ қою арқылы сабақты қорытындылау.
Бір-бірін бағалауға нұсқау беру.
«Екі жұлдыз, бір тілек» әдісі арқылы рефлексия жазуларын сұраймын.
Үйге тапсырма: Қайталау
Жиынтық бағаны өзім қоямын. |
Мұғалімнің қойған сұрағына оқушылардың жауаптарына қарай, сұрақтың ауқымын кеңейтіп, келесі оқушылардан сұрау, ойын білу. Өзара бірін-бірі бағалау.
Стикерге рефлексия жазады
Үйге берілген тапсырманы оқып келеді.
|
Стикер.
Стикер
|
шағым қалдыра аласыз













