|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||||||||||||||||||||||
|
Пәні: |
|
|||||||||||||||||||||||||
|
Бөлім: |
|
|||||||||||||||||||||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||||||||||||||||||||||
|
Күні: |
|
|||||||||||||||||||||||||
|
Сынып: |
Қатысқандардың саны |
Қатыспағандардың саны: |
||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Сандар тізбегі |
|||||||||||||||||||||||||
|
Оқу жоспарына сай оқу мақсаты: |
2.4.3.1 100-ге дейінгі сандар /1000-ға дейінгі жүздіктер тізбектерінің заңдылығын анықтау |
|||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Берілген заңдылықтар бойынша тізбек құруды және тізбектегі заңдылықтың бұзылуын табуды үйренеді; |
|||||||||||||||||||||||||
|
Құндылықтар және оның мақсаты: |
ӘДІЛДІК ЖӘНЕ ЖАУАПКЕРШІЛІК Басқалар үшін маңызды тапсырмаларды орындаудың қажеттілігі мен маңыздылығын түсіну |
|||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||||||||||||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткен сабақты пысықтау 5 минут Сабақтың ортасы 20 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 8мин Кері байланыс 5 минут |
Амандасады (психологиялық ахуал) Сәттілік тілеймін саған, Сәттілік тілеймін өзіме, Сәттілік тілеймін бәріңізге!!! Үй тапсырмасын пысықтау: «Математикалық боулинг» ойыны
Жарайсыңдар! Балалар, қане, сандар тізбегін толықтырып, жылдам есептеп көрейік: https://wordwall.net/play/81050/222/998
Тамаша!
Сабақтың мақсаты: Балалар, бүгін біз берілген заңдылықтар бойынша тізбек құруды және тізбектегі заңдылықтың бұзылуын табуды үйренеміз;
2 – тапсырма (жұптық жұмыс) «Планшет» әдісі А) Қалып қойған жүздіктерді ата
Жауабы: 100,200,300,400,500,600,700,800,900,1000 Ә) Қандай заңдылық бойынша жазылғанын тап және жазуды жалғастыр: 900,700.... Жауабы: 900,700,500,300,100 (- 200 алынып отырған) Б) Заңдылықты анықта: 100,300,500,600,700,1000 1000,800,600,500,100 Жауабы: 100,300,500,700,900 1000,800,600,400,200
Заңдылық қай жерде бұзылған? Қатесін түзетіп,тізбектерді жазыңдар; 3 – тапсырма Функционалдық сауаттылыққа берілген тапсырма Саралау - диалог ЗЕРТТЕ (дәптермен,тақтамен жұмыс)
Жауабы: 9,17,25,33,41 – 8 – ге арттыр; 6,11,16,21,26 – 5 – ке арттыр; 8,16,24,32,40 – 8 – ге арттыр; 7,15,23,31,39 – 8 – ге арттыр;
СЕРГІТУ СӘТІ; (оюлар биі)
4 – тапсырма «Кім тапқыр?» (топтық жұмыс) Балалар, енді қазір біз топ болып ойындар ойнап көрейік;
https://wordwall.net/play/79673/846/674
1) Бір жылда неше ай бар? (12) 2) Бір тәулікте неше сағат бар? (24) 3) Бір ғасырда неше жыл бар? (100) 4) Аптада неше күн бар? (7) 5) 2 ондық 7 бірлік (27) 6) Қандай саннан 6 ны азайтқанда 20 шығады? (26) 7) Ең кіші екі таңбалы сан? (10) 8) Ең кіші бір таңбалы сан? (1) 9) Ең үлкен екі таңбалы сан? (99)
«Кім жылдам» https://www.educaplay.com/learning-resources/20735336-learning_resource.html
1) 82 – 36= 46 2) 55+12= 67 3) 45+52=97 4) 72 – 50=22 5) 12 + 21=33 6) 41 + 10 = 51 7) 55 – 44 = 11 8) 23 + 5 = 28 9) 21 – 18=3 10) 30 – 15= 15 11) 12 +18 = 30 12) 16 + 19= 35 5 – тапсырма Көрсетілген өлшем бірліктеріне түрлендіріңдер:
3 м 5 дм= 35 дм 45 см = 4 дм 5 см 8 м = 80 дм 6 дм = 60 см
Үйге: 83 бет 9 есеп
«Асықтар» әдісі Арқылы кері байланыс береді |
Амандасады
Психологиялық ахуалға қатысады
Математикалық боуллинг Берілген естерді дұрыс шығарып, әр допты өз жауабымен сәйкестендіреді
Сандар тізбегін толықтырады
Сабақтың мақсатымен танысады
Қалып қойған жүздіктерді атайды
Қандай заңдылық бойынша жазылғанын табады
Қатесін түзетіп тізбектерді дұрыс жазады
Қай сандар қатары артық? Осы тізбек бойынша өзің басқа сұрақтар қойыңдар;
Сергіту сәтіне қатысады
Сұрақтарға жылдам жауап береді
Қосу және азайту амалдарын жылдам орындайды
Көрсетілген өлшем бірліктерін түрлендіреді
Үйге тапсырма алады Кері байланыс береді
|
Оқушылар алған ұпайларын өзін – өзі бағалау парағына жазады
Дескриптор: Есептерді дұрыс шығарады;
ҚБ:
Дескриптор: Ондықтар мен жүздіктерді дұрыс көрсетеді – 1 б
ҚБ:
Дескриптор:
Қалып қойған жүздіктерді дұрыс көрсетеді – 1 б Қандай заңдылық бойынша жазылғанын табады – 1 б Заңдылық қай жерде бұзылғанын табады – 1 б
Жалпы: 3 б
ҚБ:
Дескриптор: Қай сандар қатары артық екенін табады – 1 б Осы тізбек бойынша басқа сұрақтар қояды – 1 б Жалпы – 2 б
ҚБ:
Дескриптор: Логикалық сұрақтарға дұрыс жауап береді -1 б Алу, қосу амалдарын дұрыс шығарады – 1 б Жалпы – 2 б
ҚБ:
Дескриптор: Көрсетілген өлшем бірліктеріне дұрыс түрлендіреді – 1 б Есептерді қатесіз шығарады - 1 б Жалпы - 2 б
ҚБ:
|
Слайд
https://wordwall.net/play/81050/222/998
Кесте
Музыка
https://wordwall.net/play/79673/846/674
https://www.educaplay.com/learning-resources/20735336-learning_resource.html
Дәптер
|
||||||||||||||||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Сандар тізбегі 2 сынып ашық сабақ
Сандар тізбегі 2 сынып ашық сабақ
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||||||||||||||||||||||
|
Пәні: |
|
|||||||||||||||||||||||||
|
Бөлім: |
|
|||||||||||||||||||||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||||||||||||||||||||||
|
Күні: |
|
|||||||||||||||||||||||||
|
Сынып: |
Қатысқандардың саны |
Қатыспағандардың саны: |
||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Сандар тізбегі |
|||||||||||||||||||||||||
|
Оқу жоспарына сай оқу мақсаты: |
2.4.3.1 100-ге дейінгі сандар /1000-ға дейінгі жүздіктер тізбектерінің заңдылығын анықтау |
|||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Берілген заңдылықтар бойынша тізбек құруды және тізбектегі заңдылықтың бұзылуын табуды үйренеді; |
|||||||||||||||||||||||||
|
Құндылықтар және оның мақсаты: |
ӘДІЛДІК ЖӘНЕ ЖАУАПКЕРШІЛІК Басқалар үшін маңызды тапсырмаларды орындаудың қажеттілігі мен маңыздылығын түсіну |
|||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||||||||||||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткен сабақты пысықтау 5 минут Сабақтың ортасы 20 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 8мин Кері байланыс 5 минут |
Амандасады (психологиялық ахуал) Сәттілік тілеймін саған, Сәттілік тілеймін өзіме, Сәттілік тілеймін бәріңізге!!! Үй тапсырмасын пысықтау: «Математикалық боулинг» ойыны
Жарайсыңдар! Балалар, қане, сандар тізбегін толықтырып, жылдам есептеп көрейік: https://wordwall.net/play/81050/222/998
Тамаша!
Сабақтың мақсаты: Балалар, бүгін біз берілген заңдылықтар бойынша тізбек құруды және тізбектегі заңдылықтың бұзылуын табуды үйренеміз;
2 – тапсырма (жұптық жұмыс) «Планшет» әдісі А) Қалып қойған жүздіктерді ата
Жауабы: 100,200,300,400,500,600,700,800,900,1000 Ә) Қандай заңдылық бойынша жазылғанын тап және жазуды жалғастыр: 900,700.... Жауабы: 900,700,500,300,100 (- 200 алынып отырған) Б) Заңдылықты анықта: 100,300,500,600,700,1000 1000,800,600,500,100 Жауабы: 100,300,500,700,900 1000,800,600,400,200
Заңдылық қай жерде бұзылған? Қатесін түзетіп,тізбектерді жазыңдар; 3 – тапсырма Функционалдық сауаттылыққа берілген тапсырма Саралау - диалог ЗЕРТТЕ (дәптермен,тақтамен жұмыс)
Жауабы: 9,17,25,33,41 – 8 – ге арттыр; 6,11,16,21,26 – 5 – ке арттыр; 8,16,24,32,40 – 8 – ге арттыр; 7,15,23,31,39 – 8 – ге арттыр;
СЕРГІТУ СӘТІ; (оюлар биі)
4 – тапсырма «Кім тапқыр?» (топтық жұмыс) Балалар, енді қазір біз топ болып ойындар ойнап көрейік;
https://wordwall.net/play/79673/846/674
1) Бір жылда неше ай бар? (12) 2) Бір тәулікте неше сағат бар? (24) 3) Бір ғасырда неше жыл бар? (100) 4) Аптада неше күн бар? (7) 5) 2 ондық 7 бірлік (27) 6) Қандай саннан 6 ны азайтқанда 20 шығады? (26) 7) Ең кіші екі таңбалы сан? (10) 8) Ең кіші бір таңбалы сан? (1) 9) Ең үлкен екі таңбалы сан? (99)
«Кім жылдам» https://www.educaplay.com/learning-resources/20735336-learning_resource.html
1) 82 – 36= 46 2) 55+12= 67 3) 45+52=97 4) 72 – 50=22 5) 12 + 21=33 6) 41 + 10 = 51 7) 55 – 44 = 11 8) 23 + 5 = 28 9) 21 – 18=3 10) 30 – 15= 15 11) 12 +18 = 30 12) 16 + 19= 35 5 – тапсырма Көрсетілген өлшем бірліктеріне түрлендіріңдер:
3 м 5 дм= 35 дм 45 см = 4 дм 5 см 8 м = 80 дм 6 дм = 60 см
Үйге: 83 бет 9 есеп
«Асықтар» әдісі Арқылы кері байланыс береді |
Амандасады
Психологиялық ахуалға қатысады
Математикалық боуллинг Берілген естерді дұрыс шығарып, әр допты өз жауабымен сәйкестендіреді
Сандар тізбегін толықтырады
Сабақтың мақсатымен танысады
Қалып қойған жүздіктерді атайды
Қандай заңдылық бойынша жазылғанын табады
Қатесін түзетіп тізбектерді дұрыс жазады
Қай сандар қатары артық? Осы тізбек бойынша өзің басқа сұрақтар қойыңдар;
Сергіту сәтіне қатысады
Сұрақтарға жылдам жауап береді
Қосу және азайту амалдарын жылдам орындайды
Көрсетілген өлшем бірліктерін түрлендіреді
Үйге тапсырма алады Кері байланыс береді
|
Оқушылар алған ұпайларын өзін – өзі бағалау парағына жазады
Дескриптор: Есептерді дұрыс шығарады;
ҚБ:
Дескриптор: Ондықтар мен жүздіктерді дұрыс көрсетеді – 1 б
ҚБ:
Дескриптор:
Қалып қойған жүздіктерді дұрыс көрсетеді – 1 б Қандай заңдылық бойынша жазылғанын табады – 1 б Заңдылық қай жерде бұзылғанын табады – 1 б
Жалпы: 3 б
ҚБ:
Дескриптор: Қай сандар қатары артық екенін табады – 1 б Осы тізбек бойынша басқа сұрақтар қояды – 1 б Жалпы – 2 б
ҚБ:
Дескриптор: Логикалық сұрақтарға дұрыс жауап береді -1 б Алу, қосу амалдарын дұрыс шығарады – 1 б Жалпы – 2 б
ҚБ:
Дескриптор: Көрсетілген өлшем бірліктеріне дұрыс түрлендіреді – 1 б Есептерді қатесіз шығарады - 1 б Жалпы - 2 б
ҚБ:
|
Слайд
https://wordwall.net/play/81050/222/998
Кесте
Музыка
https://wordwall.net/play/79673/846/674
https://www.educaplay.com/learning-resources/20735336-learning_resource.html
Дәптер
|
||||||||||||||||||||||
шағым қалдыра аласыз


















