
Дуйсенбекова Бердігул Рзаханқызы
Ақшұқыр мектеп-лицейінің
жоғары санатты математика пәнінің мұғалімі
Қысқа мерзімді жоспар
|
5-сынып |
Математика |
13.04.2015ж. |
Дуйсенбекова Бердігул Рзаханқызы |
||||||
|
Тақырыбы |
6.5.Сандардың жуық мәндері. Сандарды дөңгелектеу. |
||||||||
|
Мақсаты |
Сандардың жуық мәндері білу. Сандарды дөңгелектеп үйрену. |
||||||||
|
Түйінді идея |
|
||||||||
|
Күтілетін нәтиже |
Сандардың жуық мәндерін біледі. Сандарды дөңгелектей алады. |
||||||||
|
Модульдер |
Оқытудағы жаңа тәсілдер (диалогтық оқыту), АКТ, Сыни тұрғыдан ойлау |
Қолданылатын әдіс- тәсілдер |
Топтық,жұптық жұмыс, Венн диаграммасы, инсерт,
|
||||||
|
Сабақ кезеңдері
|
|||||||||
|
Білім |
тапсырма |
Мұғалімнің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
модуль |
ресурс |
||||
|
Білу (7мин) |
Қатені тап ойыны |
Сәлемдеседі, Назарларын сабаққа аударады Оқушыларды геометриялық фигуралар арқылы топқа бөледі. Бағалау парақта-рын таратады. |
Сәлемдесіп, оқу құралдарын дайындайды, топқа бөлінеді. Берілген сұраққа жауап береді, есептерді шығарады. |
Оқу мен оқытудағы жаңа әдіс-тәсілдер |
Слайдтар, 5-сынып математика оқулығы, Т.А.АлдамұратоваЕ.С.Байшоланова Сайт материалдары, Геометриялық фигуралар
|
||||
|
Түсіну (13мин) |
2 -тапсырма Мәтінмен танысу. Осы жерде ассоциация жүргізіледі. |
Тапсырмаларды береді және оқушыларды бақылайды. |
Топтық жұмыс жасайды, топпен талқылайды, топтан біреуі шығып, постер қорғайды. |
Оқу мен оқытудағы жаңа әдіс-тәсілдер |
Слайдтан тапсырмалар, флипчарт, түрлі-түсті маркерлер, |
||||
|
Қолдану (18 мин) |
3- тапсырма ауызша есептеулер № есеп 4 тапсырма № 5 тапсырма шығармашылық есеп, слайдқа қарап есеп шығарады |
Тапсырма береді, бақылайды, көмектеседі 4 топқа бөлініп беріледі Интерактивті тақтадан №есептерді слайдтан көрсетеді |
Топтық жұмыс дәптерлеріне есептерін шығарады |
Сыни тұрғыдан ойлау |
ББҮ кесте бетшелері, Топ ережесі |
||||
|
Талдау (5 мин) |
Венн диаграммасы ондық бөлшекті натурал санға көбейту, ондық бөлшектерді көбейту |
Сұраққа жауап алады |
Жауап береді, дәптерге жазады, тақтаға шығады |
Сыни тұрғыдан ойлау |
Интерактивті тақта |
||||
|
Жинақтау (1 мин) |
Сабақ туралы өз ойларын жаздыру |
Рефлекция жаздырады |
Рефлекция жазады, мұғалімге береді |
Жаңа әдіс-тәсілдер |
Стикерлер, түрлі-түсті маркерлер |
||||
|
Бағалау (1 мин) |
Өзін- өзі бағалау |
Оқушылардың бағалауларын жинайды, қорытынды бағасын қояды |
Бағалау бетшелерін тапсырады |
Жаңа әдіс-тәсілдер |
Бағалау бетшелері, смайликтер |
||||
|
Кейінгі тапсырма |
§ 6.5 Сандардың жуық мәндері.сандарды дөңгелектеу. . № 1187,1192 |
||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Сандарды дөңгелектеу
Сандарды дөңгелектеу

Дуйсенбекова Бердігул Рзаханқызы
Ақшұқыр мектеп-лицейінің
жоғары санатты математика пәнінің мұғалімі
Қысқа мерзімді жоспар
|
5-сынып |
Математика |
13.04.2015ж. |
Дуйсенбекова Бердігул Рзаханқызы |
||||||
|
Тақырыбы |
6.5.Сандардың жуық мәндері. Сандарды дөңгелектеу. |
||||||||
|
Мақсаты |
Сандардың жуық мәндері білу. Сандарды дөңгелектеп үйрену. |
||||||||
|
Түйінді идея |
|
||||||||
|
Күтілетін нәтиже |
Сандардың жуық мәндерін біледі. Сандарды дөңгелектей алады. |
||||||||
|
Модульдер |
Оқытудағы жаңа тәсілдер (диалогтық оқыту), АКТ, Сыни тұрғыдан ойлау |
Қолданылатын әдіс- тәсілдер |
Топтық,жұптық жұмыс, Венн диаграммасы, инсерт,
|
||||||
|
Сабақ кезеңдері
|
|||||||||
|
Білім |
тапсырма |
Мұғалімнің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
модуль |
ресурс |
||||
|
Білу (7мин) |
Қатені тап ойыны |
Сәлемдеседі, Назарларын сабаққа аударады Оқушыларды геометриялық фигуралар арқылы топқа бөледі. Бағалау парақта-рын таратады. |
Сәлемдесіп, оқу құралдарын дайындайды, топқа бөлінеді. Берілген сұраққа жауап береді, есептерді шығарады. |
Оқу мен оқытудағы жаңа әдіс-тәсілдер |
Слайдтар, 5-сынып математика оқулығы, Т.А.АлдамұратоваЕ.С.Байшоланова Сайт материалдары, Геометриялық фигуралар
|
||||
|
Түсіну (13мин) |
2 -тапсырма Мәтінмен танысу. Осы жерде ассоциация жүргізіледі. |
Тапсырмаларды береді және оқушыларды бақылайды. |
Топтық жұмыс жасайды, топпен талқылайды, топтан біреуі шығып, постер қорғайды. |
Оқу мен оқытудағы жаңа әдіс-тәсілдер |
Слайдтан тапсырмалар, флипчарт, түрлі-түсті маркерлер, |
||||
|
Қолдану (18 мин) |
3- тапсырма ауызша есептеулер № есеп 4 тапсырма № 5 тапсырма шығармашылық есеп, слайдқа қарап есеп шығарады |
Тапсырма береді, бақылайды, көмектеседі 4 топқа бөлініп беріледі Интерактивті тақтадан №есептерді слайдтан көрсетеді |
Топтық жұмыс дәптерлеріне есептерін шығарады |
Сыни тұрғыдан ойлау |
ББҮ кесте бетшелері, Топ ережесі |
||||
|
Талдау (5 мин) |
Венн диаграммасы ондық бөлшекті натурал санға көбейту, ондық бөлшектерді көбейту |
Сұраққа жауап алады |
Жауап береді, дәптерге жазады, тақтаға шығады |
Сыни тұрғыдан ойлау |
Интерактивті тақта |
||||
|
Жинақтау (1 мин) |
Сабақ туралы өз ойларын жаздыру |
Рефлекция жаздырады |
Рефлекция жазады, мұғалімге береді |
Жаңа әдіс-тәсілдер |
Стикерлер, түрлі-түсті маркерлер |
||||
|
Бағалау (1 мин) |
Өзін- өзі бағалау |
Оқушылардың бағалауларын жинайды, қорытынды бағасын қояды |
Бағалау бетшелерін тапсырады |
Жаңа әдіс-тәсілдер |
Бағалау бетшелері, смайликтер |
||||
|
Кейінгі тапсырма |
§ 6.5 Сандардың жуық мәндері.сандарды дөңгелектеу. . № 1187,1192 |
||||||||
шағым қалдыра аласыз













