Қазақстан Республикасының Оқу-ағарту министрлігі
«--------------------- орта мектебі КММ
Қысқа мерзімді жоспар
Математика 47-сабақ
|
Бөлім: |
Менің мектебім. 2В ШАМАЛАР ЖӘНЕ ОЛАРДЫҢ ӨЛШЕМ БІРЛІКТЕР |
|
|
Мұғалімнің аты-жөні |
|
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: 2 в |
Қатысқандар: |
Қатыспағандар: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Сандарды рим цифрларымен жазу |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
2.1.1.3.**12-ге дейін рим сандарын оқу, жазу және қолдану. 2.1.3.4.Ұзындық (см, дм, м)/ масса (кг, ц)/ уақыт (сағ, мин, тәул., ай, жыл) өлшем бірліктерін олардың арақатысына сүйеніп түрлендіру |
|
|
Сабақтың мақсаты |
|
|
|
Тәрбие құндылықтары |
Әділдік және жауапкершілік:
|
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 7 мин |
Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру: Амансыз ба, ұстазым? Амансың ба, досым? Бүгінгі күн сенде, Сәттілікке толсын! Өткен сабаққа шолу, жаңа сабаққа кіріспе: А)Үй тапсырмасын тексеру. Ә) «Алақан» әдісі: -Балалар, саусақта жазылған екі таңбалы санды алақанда жазылған санмен қосындысын/ айырмасын есептеңдер. - Жарайсыңдар, ал бүгінгі сабағымызда құрама есептерді шығаруды жалғастыратын боламыз. Оқу мақсаты жарияланады. |
Өлең оқиды. Тапсырманы орындайды. |
«Бағдаршам» әдісі. Жауабын толықтыру, тиімді кері байланыс жасау. |
Алақан, саусақта жазылған
сандар
|
|
Сабақтың ортасы 13 мин 2 мин 10 мин 10 мин |
(Ұ, Д) «Ауызша жаттығу» әдісі.
Сергіту сәтінде «Орамал тастамақ» ойыны ойналады. (Ж) 2- тапсырма «Ойлан, жұптас, талқыла» әдісі.
5) Теңдеуді шешіңдер. х+33=87 с-24=37 х=87-33 с=37+24 х=54 с=61 54+33=87 61-24=37 87=87 37=37 3- тапсырма «Өздік жұмыс» әдісі.
Ш: 1,2,3,4,5,6. 1+2+3+4+5+6=21 Ж: 6 жасқа толғанда 6 ойыншық алады. 6 жылда барлығы 21 ойыншық алады. Саралау тәсілі «Тапсырма» арқылы жүзеге асады. Кейбір оқушыға: -Осындай тапсырма құрастырып көр. |
Тапсырма орындайды Ойынға қатысады. Тапсырма орындайды Тапсырма орындайды
|
Дескриптор: Аталған сандарды жазады -1балл. Сандарды рим цирымен жазады -1балл. Апта күндерінің ретін араб, рим цифрларымен жазады -1балл. Өрнектердің мәнін тауып, рим цифрымен жазады -1балл. Теңдеулерді шешеді-2балл. Теңдік тура болатындай 1 таяқшаны ауыстырады-2балл. Логикалық тапсырманы орындайды-2балл. |
Матема-тика 2-сынып 1-бөлім 100-101-бет |
|
Сабақтың соңы 3мин |
Кері байланыс «Жетістік баспалдағы» әдісі бойынша өтеді. Үй тапсырмасы: 101-бет №6. |
Өз ойын айтады. |
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Сандарды рим цифрларымен жазу
Сандарды рим цифрларымен жазу
Қазақстан Республикасының Оқу-ағарту министрлігі
«--------------------- орта мектебі КММ
Қысқа мерзімді жоспар
Математика 47-сабақ
|
Бөлім: |
Менің мектебім. 2В ШАМАЛАР ЖӘНЕ ОЛАРДЫҢ ӨЛШЕМ БІРЛІКТЕР |
|
|
Мұғалімнің аты-жөні |
|
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: 2 в |
Қатысқандар: |
Қатыспағандар: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Сандарды рим цифрларымен жазу |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
2.1.1.3.**12-ге дейін рим сандарын оқу, жазу және қолдану. 2.1.3.4.Ұзындық (см, дм, м)/ масса (кг, ц)/ уақыт (сағ, мин, тәул., ай, жыл) өлшем бірліктерін олардың арақатысына сүйеніп түрлендіру |
|
|
Сабақтың мақсаты |
|
|
|
Тәрбие құндылықтары |
Әділдік және жауапкершілік:
|
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 7 мин |
Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру: Амансыз ба, ұстазым? Амансың ба, досым? Бүгінгі күн сенде, Сәттілікке толсын! Өткен сабаққа шолу, жаңа сабаққа кіріспе: А)Үй тапсырмасын тексеру. Ә) «Алақан» әдісі: -Балалар, саусақта жазылған екі таңбалы санды алақанда жазылған санмен қосындысын/ айырмасын есептеңдер. - Жарайсыңдар, ал бүгінгі сабағымызда құрама есептерді шығаруды жалғастыратын боламыз. Оқу мақсаты жарияланады. |
Өлең оқиды. Тапсырманы орындайды. |
«Бағдаршам» әдісі. Жауабын толықтыру, тиімді кері байланыс жасау. |
Алақан, саусақта жазылған
сандар
|
|
Сабақтың ортасы 13 мин 2 мин 10 мин 10 мин |
(Ұ, Д) «Ауызша жаттығу» әдісі.
Сергіту сәтінде «Орамал тастамақ» ойыны ойналады. (Ж) 2- тапсырма «Ойлан, жұптас, талқыла» әдісі.
5) Теңдеуді шешіңдер. х+33=87 с-24=37 х=87-33 с=37+24 х=54 с=61 54+33=87 61-24=37 87=87 37=37 3- тапсырма «Өздік жұмыс» әдісі.
Ш: 1,2,3,4,5,6. 1+2+3+4+5+6=21 Ж: 6 жасқа толғанда 6 ойыншық алады. 6 жылда барлығы 21 ойыншық алады. Саралау тәсілі «Тапсырма» арқылы жүзеге асады. Кейбір оқушыға: -Осындай тапсырма құрастырып көр. |
Тапсырма орындайды Ойынға қатысады. Тапсырма орындайды Тапсырма орындайды
|
Дескриптор: Аталған сандарды жазады -1балл. Сандарды рим цирымен жазады -1балл. Апта күндерінің ретін араб, рим цифрларымен жазады -1балл. Өрнектердің мәнін тауып, рим цифрымен жазады -1балл. Теңдеулерді шешеді-2балл. Теңдік тура болатындай 1 таяқшаны ауыстырады-2балл. Логикалық тапсырманы орындайды-2балл. |
Матема-тика 2-сынып 1-бөлім 100-101-бет |
|
Сабақтың соңы 3мин |
Кері байланыс «Жетістік баспалдағы» әдісі бойынша өтеді. Үй тапсырмасы: 101-бет №6. |
Өз ойын айтады. |
|
|
шағым қалдыра аласыз


















