|
Бөлім |
«Атақты тұлғалар» 23 сабақ |
||||
|
Пәні: |
Бейнелеу өнері |
||||
|
Күні: |
|
||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|||||
|
Сынып: 3 |
Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Сәндік- қолданбалы өнер. Зергерлік бұйымдар |
||||
|
Оқу бағдарламасы на сәйкес оқыту мақсаттары |
3.3.5.1 Бейнелер мен пішіндерді зерттеу кезінде олардың айырмашылықтары мен ұқсастықтарының себептерін түсіне отырып, қоршаған әлемнің ерекшеліктерін түсіндіру және сәндік-қолданбалы өнер құралдары арқылы таныс бейнелер мен пішіндерді білдіру. |
||||
|
Сабақтың мақсаты |
Зергерлік бұйымның нобайын салуды үйренеді. |
||||
|
Құндылық |
Жақсылыққа, игілікке бой түзеуге,абыройлы болуға,ар-ұждан,намыс,жауапкершілік,мейірімділік,қамқорлық, пен әділдік қасиеттерін жоғары ұстауға баулу және құқықтық мәдениетін қалыптастыру. Жасампаздық пен жаңашылдық.Өнерлі бала өрге жүзер |
||||
|
Сабақ барысы |
|||||
|
Сабақтың кезеңі/уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы (2 мин) |
Ұйымдастыру кезеңі: Психологиялық ахуал орнату.
|
Оқушылар сабаққа назар аударады. Жабырқауды білмейміз, Жалқаулықты сүймейміз. Біз талантты жас ұлан, Үлгі аламыз жақсыдан |
|
|
|
|
Сабақтың ортасы (3 мин) 11 мин |
«Ой қозғау» әдісі Зергер дегеніміз кім? Үйлеріңде зергерлік бұйымдардың қандай түрлері бар?
1-тапсырма Ұжымдық жұмыс «Суреттер сөйлейді» әдісі Суреттердегі зергерлік бұйымдарды ата. Олардың қандай материалдардан жасалғанын анықта ЕББҚ Тапсырманы орындауда қолдау көрсету Талқылау сұрақтары: Зергер дегеніміз кім?
|
Сұрақтарға жауап береді
Зергерлік бұйымдарды атайды.
Сұраққа жауап береді |
Мадақтау Дескриптор: -зергерлік бұйымдардың ұғымын меңгереді -қандай материалдардан жасалатынын анықтайды |
|
|
|
20 мин Сергіту сәті 2 минут |
2- тапсырма Жеке жұмыс «Менің шеберханам» әдісі Зергерлік бұйымның нобайын мұғалімнің көмегін орында.
ЕББҚ Тапсырманы орындауда қолдау көрсету Талқылау сұрақтары: Тапсырмадан не үйрендің? (https://arqau.kz ). Дәулеткерейдің «Қосалқа» күйі ойнап тұрады |
Зергерлік бұйымның нобайын салады. Сергіту сәтін жасайды |
«Комментарий» арқылы Дескриптор: -нобайын сызуды меңгереді -гуашьпен бояуды меңгереді -құралдарды дұрыс қолданады «Басбармақ» арқылы |
Қажетті құрал- жабдықтар Альбом қарындаш
https://youtu.be/xyS4W WbtttM?si=tmcNar- jGEVLfSGg Қауіпсіздік ережесі жазылған слайд |
|
|
Сабақтың соңы Рефлек сия 7 мин |
«НЕГЕ? НЕЛІКТЕН? НЕ ҮШІН? сұрақтарына жауап береді. Зергерлік бұйымның қандай түрлері мен жасалу тәсілдерін білдің? Зергерлік өнердің басқа өнер түрінен ерекшелігі неде? |
Сұрақтарға жауап береді |
Мадақтау Жарайсың!, Керемет! Жақсы! Талпын! |
|
|
|
|
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Сәндік- қолданбалы өнер. Зергерлік бұйымдар ҚМЖ 23 сабақ 3 сынып бейнелеу
Сәндік- қолданбалы өнер. Зергерлік бұйымдар ҚМЖ 23 сабақ 3 сынып бейнелеу
|
Бөлім |
«Атақты тұлғалар» 23 сабақ |
||||
|
Пәні: |
Бейнелеу өнері |
||||
|
Күні: |
|
||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|||||
|
Сынып: 3 |
Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Сәндік- қолданбалы өнер. Зергерлік бұйымдар |
||||
|
Оқу бағдарламасы на сәйкес оқыту мақсаттары |
3.3.5.1 Бейнелер мен пішіндерді зерттеу кезінде олардың айырмашылықтары мен ұқсастықтарының себептерін түсіне отырып, қоршаған әлемнің ерекшеліктерін түсіндіру және сәндік-қолданбалы өнер құралдары арқылы таныс бейнелер мен пішіндерді білдіру. |
||||
|
Сабақтың мақсаты |
Зергерлік бұйымның нобайын салуды үйренеді. |
||||
|
Құндылық |
Жақсылыққа, игілікке бой түзеуге,абыройлы болуға,ар-ұждан,намыс,жауапкершілік,мейірімділік,қамқорлық, пен әділдік қасиеттерін жоғары ұстауға баулу және құқықтық мәдениетін қалыптастыру. Жасампаздық пен жаңашылдық.Өнерлі бала өрге жүзер |
||||
|
Сабақ барысы |
|||||
|
Сабақтың кезеңі/уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы (2 мин) |
Ұйымдастыру кезеңі: Психологиялық ахуал орнату.
|
Оқушылар сабаққа назар аударады. Жабырқауды білмейміз, Жалқаулықты сүймейміз. Біз талантты жас ұлан, Үлгі аламыз жақсыдан |
|
|
|
|
Сабақтың ортасы (3 мин) 11 мин |
«Ой қозғау» әдісі Зергер дегеніміз кім? Үйлеріңде зергерлік бұйымдардың қандай түрлері бар?
1-тапсырма Ұжымдық жұмыс «Суреттер сөйлейді» әдісі Суреттердегі зергерлік бұйымдарды ата. Олардың қандай материалдардан жасалғанын анықта ЕББҚ Тапсырманы орындауда қолдау көрсету Талқылау сұрақтары: Зергер дегеніміз кім?
|
Сұрақтарға жауап береді
Зергерлік бұйымдарды атайды.
Сұраққа жауап береді |
Мадақтау Дескриптор: -зергерлік бұйымдардың ұғымын меңгереді -қандай материалдардан жасалатынын анықтайды |
|
|
|
20 мин Сергіту сәті 2 минут |
2- тапсырма Жеке жұмыс «Менің шеберханам» әдісі Зергерлік бұйымның нобайын мұғалімнің көмегін орында.
ЕББҚ Тапсырманы орындауда қолдау көрсету Талқылау сұрақтары: Тапсырмадан не үйрендің? (https://arqau.kz ). Дәулеткерейдің «Қосалқа» күйі ойнап тұрады |
Зергерлік бұйымның нобайын салады. Сергіту сәтін жасайды |
«Комментарий» арқылы Дескриптор: -нобайын сызуды меңгереді -гуашьпен бояуды меңгереді -құралдарды дұрыс қолданады «Басбармақ» арқылы |
Қажетті құрал- жабдықтар Альбом қарындаш
https://youtu.be/xyS4W WbtttM?si=tmcNar- jGEVLfSGg Қауіпсіздік ережесі жазылған слайд |
|
|
Сабақтың соңы Рефлек сия 7 мин |
«НЕГЕ? НЕЛІКТЕН? НЕ ҮШІН? сұрақтарына жауап береді. Зергерлік бұйымның қандай түрлері мен жасалу тәсілдерін білдің? Зергерлік өнердің басқа өнер түрінен ерекшелігі неде? |
Сұрақтарға жауап береді |
Мадақтау Жарайсың!, Керемет! Жақсы! Талпын! |
|
|
|
|
|
|
шағым қалдыра аласыз
















