Қысқа мерзімді сабақ жоспары
|
Бөлімі |
Мәтіндік құжатпен жұмыс |
|
Педагогтің аты-жөні |
Кусайнова Д.С |
|
Күні |
5.04.2023 |
|
Сынып 6 «Ғ» |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Сілтемелер |
|
Оқу бағдарламасына сəйкес оқу мақсаты |
6.2.2.1 Сілтемелерді ұйымдастыру |
|
Сабақтың мақсаты |
Барлық оқушылар: Құжатқа сілтемелер (сноски) қоюдың қажеттілігін түсінеді. Көптеген оқушылар: Мәтіндік редакторда сілтемелер(сносканы) қалай ұйымдастыруға болатынын біледі. Кейбір оқушылар: Мәтінге сілтеме ұйымдастыру жолдарын үйренеді. |
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
Ерекше білімді қажет ететін оқушы тапсырмасы |
|
Сабақтың басы |
Сәлемдесу, оқушыларды түгендеу Сабақтың тақырыбын жариялау. Сабақтың мақсаттарымен таныстыру. |
1.Мұғаліммен амандасады. 2. Сабақтың тақырыбымен танысады. 3.Сабақтың мақсаттарымен танысады. |
Ауызша мадақтаулар |
Оқулық Жұмыс дәптерлері, интерактивті тақта |
|
|
|
«Психологиялық ахуал тудыру. «Бір-бірімізді тыңдаймыз десек, 1 рет қол шапалақтаймыз! Ұйымшыл боламыз десек, 2 рет. Белсенділік танытамыз десек, 3 рет шапалақтаймыз!» Ой қозғау. «Миға шабуыл» әдісі. өткен тақырыппен жаңа сабақты байланыстыру мақсатында ой қозғау сұрақтарын ақиқат жалған таңдау тәсілімен сыныпқа жалпылама төмендегі сұрақтар беріледі. Әр оқушы өз оймен бөліседі.
|
Оқушылар сандарды таңдау арқылы сұрақтарға өз ойларын айтып, жауап береді. |
Қалыптастырушы бағалау: Өз ойын дұрыс мағынада білдіріп, талқылауға белсенділікпен қатысқан оқушыға «Жарайсың!» деген мадақтау сөзімен ынталандыру. |
|
|
|
Сабақтың ортасы Түсіну |
Сілтеме қандай да бір обьектіге арналған нұсқағыш Жеке практикалық тапсырмалар.
Файл – Сохранить как... (Қалай сақтау керек...) командаларын орындаңдар. Пайда болған сақтау терезесінің жолағына файлға «Сілтеме» атауын беріп, оны сақтаңдар. Сергіту сәті |
Дескриптор Microsoft Word программасында мәтін тереді
|
Қалыптастырушы бағалау Мұғалім оқушыларды сабаққа қатысу белсенділігі мен сұраққа жауап беру деңгейіне қарай бағалайды Дискриптор Жалпы - 5балл.Сілтемені орындап тапсырманы дәлелдейді
Дискриптор Жалпы - 5балл.Сілтемені орындап тапсырманы дәлелдейді |
Оқулық Жұмыс дәптерлер компьютер |
|
|
Сабақтың соңы
Сабақты бекіту. Рефлексия |
Рефлексия Бағдаршам әдісі арқылы жаңа сабақты бекіту Learning apps бағдарламасында сәйкестендіру |
Оқушылар сәкестендіре отырып сабақ барысында түсініп – білгендерін талқылайды |
Смайликтер арқылы бағалау мадақтау |
|
|
|
|
Үй тапсырмасы: 126бет. Сілтемелер батырмаларының қызметін жазып келу.
|
Оқушылар үй тапсырмасын жазып алады |
|
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Сілтемелер
Сілтемелер
Қысқа мерзімді сабақ жоспары
|
Бөлімі |
Мәтіндік құжатпен жұмыс |
|
Педагогтің аты-жөні |
Кусайнова Д.С |
|
Күні |
5.04.2023 |
|
Сынып 6 «Ғ» |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Сілтемелер |
|
Оқу бағдарламасына сəйкес оқу мақсаты |
6.2.2.1 Сілтемелерді ұйымдастыру |
|
Сабақтың мақсаты |
Барлық оқушылар: Құжатқа сілтемелер (сноски) қоюдың қажеттілігін түсінеді. Көптеген оқушылар: Мәтіндік редакторда сілтемелер(сносканы) қалай ұйымдастыруға болатынын біледі. Кейбір оқушылар: Мәтінге сілтеме ұйымдастыру жолдарын үйренеді. |
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
Ерекше білімді қажет ететін оқушы тапсырмасы |
|
Сабақтың басы |
Сәлемдесу, оқушыларды түгендеу Сабақтың тақырыбын жариялау. Сабақтың мақсаттарымен таныстыру. |
1.Мұғаліммен амандасады. 2. Сабақтың тақырыбымен танысады. 3.Сабақтың мақсаттарымен танысады. |
Ауызша мадақтаулар |
Оқулық Жұмыс дәптерлері, интерактивті тақта |
|
|
|
«Психологиялық ахуал тудыру. «Бір-бірімізді тыңдаймыз десек, 1 рет қол шапалақтаймыз! Ұйымшыл боламыз десек, 2 рет. Белсенділік танытамыз десек, 3 рет шапалақтаймыз!» Ой қозғау. «Миға шабуыл» әдісі. өткен тақырыппен жаңа сабақты байланыстыру мақсатында ой қозғау сұрақтарын ақиқат жалған таңдау тәсілімен сыныпқа жалпылама төмендегі сұрақтар беріледі. Әр оқушы өз оймен бөліседі.
|
Оқушылар сандарды таңдау арқылы сұрақтарға өз ойларын айтып, жауап береді. |
Қалыптастырушы бағалау: Өз ойын дұрыс мағынада білдіріп, талқылауға белсенділікпен қатысқан оқушыға «Жарайсың!» деген мадақтау сөзімен ынталандыру. |
|
|
|
Сабақтың ортасы Түсіну |
Сілтеме қандай да бір обьектіге арналған нұсқағыш Жеке практикалық тапсырмалар.
Файл – Сохранить как... (Қалай сақтау керек...) командаларын орындаңдар. Пайда болған сақтау терезесінің жолағына файлға «Сілтеме» атауын беріп, оны сақтаңдар. Сергіту сәті |
Дескриптор Microsoft Word программасында мәтін тереді
|
Қалыптастырушы бағалау Мұғалім оқушыларды сабаққа қатысу белсенділігі мен сұраққа жауап беру деңгейіне қарай бағалайды Дискриптор Жалпы - 5балл.Сілтемені орындап тапсырманы дәлелдейді
Дискриптор Жалпы - 5балл.Сілтемені орындап тапсырманы дәлелдейді |
Оқулық Жұмыс дәптерлер компьютер |
|
|
Сабақтың соңы
Сабақты бекіту. Рефлексия |
Рефлексия Бағдаршам әдісі арқылы жаңа сабақты бекіту Learning apps бағдарламасында сәйкестендіру |
Оқушылар сәкестендіре отырып сабақ барысында түсініп – білгендерін талқылайды |
Смайликтер арқылы бағалау мадақтау |
|
|
|
|
Үй тапсырмасы: 126бет. Сілтемелер батырмаларының қызметін жазып келу.
|
Оқушылар үй тапсырмасын жазып алады |
|
|
|
шағым қалдыра аласыз















