|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
Веб-жобалау |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
|
|||
|
Күні |
|
|||
|
Сынып 10 |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Скрипттер пайдалану |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
10.4.2.3 web (веб)-беттерді әзірлеу кезінде дайын скрипттерді пайдалану |
|||
|
Сабақтың мақсаты |
web (веб)-беттерді әзірлеу кезінде дайын скрипттерді пайдаланады |
|||
|
Жасампаздық пен жаңашылдық құндылығы |
• Әлемнің қазіргі ғылыми бейнесі, ғылым мен техниканың жетістіктері туралы білу • Ғылымның қоғам өміріндегі маңыздылығын дәлелдеу • Себеп-салдарлық және құрылымдық-функционалдық талдау элементтерін қолдана білу, неғұрлым күрделі нақты байланыстар мен олардың тәуелділіктерін зерттеу |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 10 мин |
1 Сәлемдесу, оқушыларды түгелдеу. 2.Психалогиялық ахуалл. Оқушылар шаттық шеңбер құрып, бір-біріне тілек тілейді 3. «Мозайка құрастыру» арқылы топқа бөлінеді
Өткен сабақты пысықтау «Иә, жоқ» әдісі Әр топқа сұрақтар қойылады. Оқушылар «иә, жоқ» деп жылдам жауап береді. |
1.Мұғаліммен амандасады. 2. шаттық шеңбер арқылы тілек айтады. 3. мозайка құрасытру арқылы 3 топқа бөлінеді 4.«Ия, жоқ » әдісі бойынша үй тапсырмасының дұрыс, қателегін айтады |
Дескриптор: -Үй тапсырмасына жауап береді 2балл |
Оқулық «Арман ПВ» Мозайка, суреттер |
|
Сабақтың ортасы
|
Жаңа сабақ
Топтық жұмыс
«Ойлан, бірік, бөліс!»
Жұптық жұмыс 2-тапсырма «Ойлан. Жұптас.Бөліс» әдісі арқылы жұптарымен берілген тапсырманы орындайды Керекті мәліметті дәптерге жазады
Жеке жұмыс. Компьютермен жұмыс 3-тапсырма «Миға шабуыл» әдісі арқылы оқушылар компьютермен жұмыс жасайды
Сергіту сәті: «Әріптер мен сандар» Мұғалім сандар мен әріптерден тұратын фишкалар береді Қатысушыларға мұғалім қалаған әріп не сан айтады. Қай топ 10 санағанша, әртүрлі тәсілмен бірінші құрастырып болса, солар жеңімпаз. EБҚЕ бар балалар үшін тапсырма Скрипт деген не? Сабақты бекіту 4- тапсырма «Wordwall» платформасы бойынша сұрақтарға жауап береді |
1-тапсырманы орындайды 2-тапсырманы орындайды 3- тасырманы орындайды Сергіту сәтін орындайды Сұраққа жауап береді 4- тасырманы орындайды |
Дескриптор - Неліктен web-бетке скрипт қосу маңызды болып табылатынын айтады - Web –бетке JavaScript файлдарды қосудың қажеттілігі неде екенін айтады 2 балл Дескриптор: CSS пен JavaScript мүмкіндіктерін салыстырады 2 балл Дескриптор: -Еркін тақырыптахабарлама жасайды - Web беттегі деректер берілген талаптар бойынша жұмыс жасайды 2 балл Дескриптор: Сұраққа жауап береді Дескриптор: Онлайн платформада сұрақтарға жауап береді 2 балл |
Оқулық, компьтер Дәптер, оқулық, компьютер Компьютер, оқулық Сандар мен әріптерден тұратын фишкалар https://wordwall.net/resource/73715705 |
|
Сабақтың соңы 5 мин Бағалау Үй тапсырмасы |
«Рефлексия «Шеринг»
Сабақ 10 балдық жүйемен бағаланады &49-50оқу. 176-181бет |
|
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Скрипттер пайдалану. 10-сынып. Қысқа мерзімді сабақ жоспары.
Скрипттер пайдалану. 10-сынып. Қысқа мерзімді сабақ жоспары.
|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
Веб-жобалау |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
|
|||
|
Күні |
|
|||
|
Сынып 10 |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Скрипттер пайдалану |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
10.4.2.3 web (веб)-беттерді әзірлеу кезінде дайын скрипттерді пайдалану |
|||
|
Сабақтың мақсаты |
web (веб)-беттерді әзірлеу кезінде дайын скрипттерді пайдаланады |
|||
|
Жасампаздық пен жаңашылдық құндылығы |
• Әлемнің қазіргі ғылыми бейнесі, ғылым мен техниканың жетістіктері туралы білу • Ғылымның қоғам өміріндегі маңыздылығын дәлелдеу • Себеп-салдарлық және құрылымдық-функционалдық талдау элементтерін қолдана білу, неғұрлым күрделі нақты байланыстар мен олардың тәуелділіктерін зерттеу |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 10 мин |
1 Сәлемдесу, оқушыларды түгелдеу. 2.Психалогиялық ахуалл. Оқушылар шаттық шеңбер құрып, бір-біріне тілек тілейді 3. «Мозайка құрастыру» арқылы топқа бөлінеді
Өткен сабақты пысықтау «Иә, жоқ» әдісі Әр топқа сұрақтар қойылады. Оқушылар «иә, жоқ» деп жылдам жауап береді. |
1.Мұғаліммен амандасады. 2. шаттық шеңбер арқылы тілек айтады. 3. мозайка құрасытру арқылы 3 топқа бөлінеді 4.«Ия, жоқ » әдісі бойынша үй тапсырмасының дұрыс, қателегін айтады |
Дескриптор: -Үй тапсырмасына жауап береді 2балл |
Оқулық «Арман ПВ» Мозайка, суреттер |
|
Сабақтың ортасы
|
Жаңа сабақ
Топтық жұмыс
«Ойлан, бірік, бөліс!»
Жұптық жұмыс 2-тапсырма «Ойлан. Жұптас.Бөліс» әдісі арқылы жұптарымен берілген тапсырманы орындайды Керекті мәліметті дәптерге жазады
Жеке жұмыс. Компьютермен жұмыс 3-тапсырма «Миға шабуыл» әдісі арқылы оқушылар компьютермен жұмыс жасайды
Сергіту сәті: «Әріптер мен сандар» Мұғалім сандар мен әріптерден тұратын фишкалар береді Қатысушыларға мұғалім қалаған әріп не сан айтады. Қай топ 10 санағанша, әртүрлі тәсілмен бірінші құрастырып болса, солар жеңімпаз. EБҚЕ бар балалар үшін тапсырма Скрипт деген не? Сабақты бекіту 4- тапсырма «Wordwall» платформасы бойынша сұрақтарға жауап береді |
1-тапсырманы орындайды 2-тапсырманы орындайды 3- тасырманы орындайды Сергіту сәтін орындайды Сұраққа жауап береді 4- тасырманы орындайды |
Дескриптор - Неліктен web-бетке скрипт қосу маңызды болып табылатынын айтады - Web –бетке JavaScript файлдарды қосудың қажеттілігі неде екенін айтады 2 балл Дескриптор: CSS пен JavaScript мүмкіндіктерін салыстырады 2 балл Дескриптор: -Еркін тақырыптахабарлама жасайды - Web беттегі деректер берілген талаптар бойынша жұмыс жасайды 2 балл Дескриптор: Сұраққа жауап береді Дескриптор: Онлайн платформада сұрақтарға жауап береді 2 балл |
Оқулық, компьтер Дәптер, оқулық, компьютер Компьютер, оқулық Сандар мен әріптерден тұратын фишкалар https://wordwall.net/resource/73715705 |
|
Сабақтың соңы 5 мин Бағалау Үй тапсырмасы |
«Рефлексия «Шеринг»
Сабақ 10 балдық жүйемен бағаланады &49-50оқу. 176-181бет |
|
|
|
шағым қалдыра аласыз
























