___________________________________________
(білім беру ұйымының атауы)
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
Скрипттер пайдалану (1 сабақ)
(сабақтың тақырыбы)
|
Бөлім: |
Веб-жобалау |
|
|
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) |
|
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Скрипттер пайдалану (1 сабақ) |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
10.4.2.3 web (веб)-беттерді әзірлеу кезінде дайын скрипттерді пайдалану |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Веб -бетте мультимедиа нысандарын енгізу үшін дайын скрипттерді қолдану |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
Ұйымдастыру кезеңі. Сәлемдесу, оқушылардың сабаққа қатысуын түгендеу. Сыныпта психологиялық атмосфераның қалыптасуы. "Көтеріңкі көңіл-күй" тренингі. Оқушылар әр партада отырған көршісіне, бір-біріне жақсы тілектер айтады. Үй тапсырмасын тексеру Өткен тақырыпты қайталау. Өткен сабақта алған білімдерін еске түсіру үшін "Ыстық орындық" ойынын қолдану. Оқушылар орындықта отырған оқушыға сұрақтар қояды. Оқушы қойылған сұрақтарға тез жауап беруі керек, әйтпесе ол күйіп кетеді. |
Балалар сабаққа дайындалады. Психологиялық тұрғыдан қолайлы атмосфера құру Сұрақтарға жауап береді |
Мақтау |
Интер белсенді тақта, презентация |
|
Сабақтың ортасы |
Жаңа материалды меңгеру Оқулықпен жұмыс. Мұғалім оқушыларды жаңа ақпаратпен таныстырады, бірге талқылайды (бейнежазба, презентация, флипчарт қолдануға болады). Білімді бекіту
Сергіту сәті.
|
Оқушылар оқулықтағы жаңа білім бөлімімен танысады Тапсырманы орындайды Дескрипторлар: - жауабын жазады - сәйкестікті белгілейді - жауабын жазады Көз жаттығуларын орындайды - интерактивті тапсырманы орындайды - тәжірибелік жұмысты орындайды |
ФБ |
Презентация, оқулық, жұмыс дәптерлері Жұмыс парағы, Оқулық |
|
Сабақтың соңы |
Үй тапсырмасы: 3 танымал білім беру веб-сайтына гиперсілтемесі бар HTML-де веб-парақ жасаңыз. Рефлексия. 1) Сабақтың барысында не қызықты болды? 2) Түсініксіз болған сәттер? |
Ү/т жазады. Өз жұмыстарын бағалайды |
Өзін өзі бағалау |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Скрипттер пайдалану ҚМЖ Информатика
Скрипттер пайдалану ҚМЖ Информатика
___________________________________________
(білім беру ұйымының атауы)
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
Скрипттер пайдалану (1 сабақ)
(сабақтың тақырыбы)
|
Бөлім: |
Веб-жобалау |
|
|
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) |
|
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Скрипттер пайдалану (1 сабақ) |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
10.4.2.3 web (веб)-беттерді әзірлеу кезінде дайын скрипттерді пайдалану |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Веб -бетте мультимедиа нысандарын енгізу үшін дайын скрипттерді қолдану |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
Ұйымдастыру кезеңі. Сәлемдесу, оқушылардың сабаққа қатысуын түгендеу. Сыныпта психологиялық атмосфераның қалыптасуы. "Көтеріңкі көңіл-күй" тренингі. Оқушылар әр партада отырған көршісіне, бір-біріне жақсы тілектер айтады. Үй тапсырмасын тексеру Өткен тақырыпты қайталау. Өткен сабақта алған білімдерін еске түсіру үшін "Ыстық орындық" ойынын қолдану. Оқушылар орындықта отырған оқушыға сұрақтар қояды. Оқушы қойылған сұрақтарға тез жауап беруі керек, әйтпесе ол күйіп кетеді. |
Балалар сабаққа дайындалады. Психологиялық тұрғыдан қолайлы атмосфера құру Сұрақтарға жауап береді |
Мақтау |
Интер белсенді тақта, презентация |
|
Сабақтың ортасы |
Жаңа материалды меңгеру Оқулықпен жұмыс. Мұғалім оқушыларды жаңа ақпаратпен таныстырады, бірге талқылайды (бейнежазба, презентация, флипчарт қолдануға болады). Білімді бекіту
Сергіту сәті.
|
Оқушылар оқулықтағы жаңа білім бөлімімен танысады Тапсырманы орындайды Дескрипторлар: - жауабын жазады - сәйкестікті белгілейді - жауабын жазады Көз жаттығуларын орындайды - интерактивті тапсырманы орындайды - тәжірибелік жұмысты орындайды |
ФБ |
Презентация, оқулық, жұмыс дәптерлері Жұмыс парағы, Оқулық |
|
Сабақтың соңы |
Үй тапсырмасы: 3 танымал білім беру веб-сайтына гиперсілтемесі бар HTML-де веб-парақ жасаңыз. Рефлексия. 1) Сабақтың барысында не қызықты болды? 2) Түсініксіз болған сәттер? |
Ү/т жазады. Өз жұмыстарын бағалайды |
Өзін өзі бағалау |
|
шағым қалдыра аласыз
















