ҚазақстанРеспубликасыОқу-ағартуминистрлігі
___________________________________________
(білім беру ұйымыныңатауы)
Қысқамерзімді (сабақ) жоспары
«Смағұл Елубай «Жалған дүние» романындағы кейіпкерлер әлемі»
|
Бөлім: |
2-бөлім: Тәрбиенің қайнар бұлағы |
|
|
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты (болғанжағдайда) |
|
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: 11 « » |
Қатысушыларсаны: |
Қатыспағандарсаны: |
|
Сабақтыңтақырыбы |
Смағұл Елубай «Жалған дүние» романындағы кейіпкерлер әлемі |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
11.1.3.1 – көркем шығармадағы кейіпкерлер жүйесін жинақтау мен даралау арқылы өмір шындығын көрсету; |
|
|
Сабақтың мақсаты |
|
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтыңкезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы(5мин)
Сабақтың ортасы (30-35мин) |
Оқушылармен амандасу,
түгендеу.
Қызығушылықты ояту
|
Іс-әрекет арқылы көрсетіп, амандасады.Жағымды ахуал қалыптастырады. Психологиялық тренинг ретінде жағымсыз энергиядан құтылу.
Кейіпкерлердің іс-әрекеті көрсетілген үзінділер арқылы өмір шынлығын анықтайды.
|
Мұғалімнің кері байланысы:
«Тамаша!»
Дескриптор:
Дескрпитор:
|
Оқулық, презентация
|
||||||||||||||||||
|
ЕБҚ бар оқушымен жұмыс |
1-тапсырма. Шығармадағы кейіпкерлерді жаз.
2-тапсырма. Кейіпкерлердің іс-әрекеті
көрсетілген үзінді арқылы өмір шындығын
анықтаңыз.
|
Шығармадағы кейіпкерлерді жазады.
|
Дескриптор:
Дескриптор:
|
Оқулық, презентация.
|
||||||||||||||||||
|
|
Кері
байланыс. Мен бүгінгі сабақтан өмір қажеттілігіме жарайтын не
үйрендім? Қандай ой түйдім.
|
«Сабақтан шығу парағын» толтырады.
|
Мұғалімнің кері байланысы: “Ваууу!Супер!”
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Смағұл Елубай «Жалған дүние» романындағы кейіпкерлер әлемі»
Смағұл Елубай «Жалған дүние» романындағы кейіпкерлер әлемі»
ҚазақстанРеспубликасыОқу-ағартуминистрлігі
___________________________________________
(білім беру ұйымыныңатауы)
Қысқамерзімді (сабақ) жоспары
«Смағұл Елубай «Жалған дүние» романындағы кейіпкерлер әлемі»
|
Бөлім: |
2-бөлім: Тәрбиенің қайнар бұлағы |
|
|
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты (болғанжағдайда) |
|
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: 11 « » |
Қатысушыларсаны: |
Қатыспағандарсаны: |
|
Сабақтыңтақырыбы |
Смағұл Елубай «Жалған дүние» романындағы кейіпкерлер әлемі |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
11.1.3.1 – көркем шығармадағы кейіпкерлер жүйесін жинақтау мен даралау арқылы өмір шындығын көрсету; |
|
|
Сабақтың мақсаты |
|
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтыңкезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы(5мин)
Сабақтың ортасы (30-35мин) |
Оқушылармен амандасу,
түгендеу.
Қызығушылықты ояту
|
Іс-әрекет арқылы көрсетіп, амандасады.Жағымды ахуал қалыптастырады. Психологиялық тренинг ретінде жағымсыз энергиядан құтылу.
Кейіпкерлердің іс-әрекеті көрсетілген үзінділер арқылы өмір шынлығын анықтайды.
|
Мұғалімнің кері байланысы:
«Тамаша!»
Дескриптор:
Дескрпитор:
|
Оқулық, презентация
|
||||||||||||||||||
|
ЕБҚ бар оқушымен жұмыс |
1-тапсырма. Шығармадағы кейіпкерлерді жаз.
2-тапсырма. Кейіпкерлердің іс-әрекеті
көрсетілген үзінді арқылы өмір шындығын
анықтаңыз.
|
Шығармадағы кейіпкерлерді жазады.
|
Дескриптор:
Дескриптор:
|
Оқулық, презентация.
|
||||||||||||||||||
|
|
Кері
байланыс. Мен бүгінгі сабақтан өмір қажеттілігіме жарайтын не
үйрендім? Қандай ой түйдім.
|
«Сабақтан шығу парағын» толтырады.
|
Мұғалімнің кері байланысы: “Ваууу!Супер!”
|
|
шағым қалдыра аласыз













