ҚазақстанРеспубликасыОқу-ағартуминистрлігі
___________________________________________
(білім беру ұйымыныңатауы)
Қысқамерзімді (сабақ) жоспары
«Смағұл Елубай «Жалған дүние» романындағы көркемдегіш құралдар»
|
Бөлім: |
2-бөлім: Тәрбиенің қайнар бұлағы |
|
|
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты (болғанжағдайда) |
|
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: 11 « » |
Қатысушыларсаны: |
Қатыспағандарсаны: |
|
Сабақтыңтақырыбы |
Смағұл Елубай «Жалған дүние» романындағы көркемдегіш құралдар |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
11.2.3.1 – шығармадағы көркемдегіш құралдар мен айшықтау амалдарының қызметін талдай отырып, автор стилін анықтау; |
|
|
Сабақтың мақсаты |
|
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтыңкезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы(5мин)
Сабақтың ортасы (30-35мин) |
Оқушылармен амандасу,
түгендеу.
Қызығушылықты ояту
|
Іс-әрекет арқылы көрсетіп, амандасады.Жағымды ахуал қалыптастырады. Психологиялық тренинг ретінде жағымсыз энергиядан құтылу.
|
Мұғалімнің кері байланысы:
«Тамаша!»
|
Оқулық, презентация
|
||||||||||||||||||||
|
ЕБҚ бар оқушымен жұмыс |
1-тапсырма. Шығармадан алған мысалдардан теңеу сөздерді табыңыз.
2-тапсырма. Эпитет сөздерге шығармадан мысал келтір.
|
Үзінділерден теңеу сөздерді
анықтап, кестеге жазады. |
Дескриптор:
Дескриптор:
|
Оқулық, презентация.
|
||||||||||||||||||||
|
|
Кері
байланыс. Мен бүгінгі сабақтан өмір қажеттілігіме жарайтын не
үйрендім? Қандай ой түйдім.
|
«Сабақтан шығу парағын» толтырады.
|
Мұғалімнің кері байланысы: “Ваууу!Супер!”
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Смағұл Елубай «Жалған дүние» романындағы көркемдегіш құралдар
Смағұл Елубай «Жалған дүние» романындағы көркемдегіш құралдар
ҚазақстанРеспубликасыОқу-ағартуминистрлігі
___________________________________________
(білім беру ұйымыныңатауы)
Қысқамерзімді (сабақ) жоспары
«Смағұл Елубай «Жалған дүние» романындағы көркемдегіш құралдар»
|
Бөлім: |
2-бөлім: Тәрбиенің қайнар бұлағы |
|
|
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты (болғанжағдайда) |
|
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: 11 « » |
Қатысушыларсаны: |
Қатыспағандарсаны: |
|
Сабақтыңтақырыбы |
Смағұл Елубай «Жалған дүние» романындағы көркемдегіш құралдар |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
11.2.3.1 – шығармадағы көркемдегіш құралдар мен айшықтау амалдарының қызметін талдай отырып, автор стилін анықтау; |
|
|
Сабақтың мақсаты |
|
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтыңкезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы(5мин)
Сабақтың ортасы (30-35мин) |
Оқушылармен амандасу,
түгендеу.
Қызығушылықты ояту
|
Іс-әрекет арқылы көрсетіп, амандасады.Жағымды ахуал қалыптастырады. Психологиялық тренинг ретінде жағымсыз энергиядан құтылу.
|
Мұғалімнің кері байланысы:
«Тамаша!»
|
Оқулық, презентация
|
||||||||||||||||||||
|
ЕБҚ бар оқушымен жұмыс |
1-тапсырма. Шығармадан алған мысалдардан теңеу сөздерді табыңыз.
2-тапсырма. Эпитет сөздерге шығармадан мысал келтір.
|
Үзінділерден теңеу сөздерді
анықтап, кестеге жазады. |
Дескриптор:
Дескриптор:
|
Оқулық, презентация.
|
||||||||||||||||||||
|
|
Кері
байланыс. Мен бүгінгі сабақтан өмір қажеттілігіме жарайтын не
үйрендім? Қандай ой түйдім.
|
«Сабақтан шығу парағын» толтырады.
|
Мұғалімнің кері байланысы: “Ваууу!Супер!”
|
|
шағым қалдыра аласыз













