|
Бөлім: Тарихи шындық пен көркемдік шешім |
Мектеп: |
|||||||||
|
Күні: |
Мұғалімнің аты-жөні: |
|||||||||
|
Сынып: 9 |
Қатысқан оқушылар саны: |
Қатыспағандар: |
||||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Шоқанның шоқтығы биік шығармаларына өзіндік көзқарас. |
|||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
9.3.3.1 шығарманың идеясын ғаламдық тұрғыдан талдап, әдеби эссе жазу; |
|||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
-шығарманың идеясын ғаламдық тұрғыдан талдап, әдеби эссе жазады; |
|||||||||
|
Жоспар |
||||||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||
|
Сабақтың басы
5 минут 10 минут 10 минут Сабақтың соңы 10 минут |
І. Ұйымдастыру кезеңі. Жағымды психологиялық ахуал туғызу. Қызығушылықты ояту «Менің бір күнім» ой бөлісу Сабақ мақсаты мен бағалау критерийлері таныстырылады Мағынаны тану 1-тапсырма. Топтық жұмыс Сынып топтарға бөлінеді. «Әдеби эссе дегеніміз не және оған қандай талаптар қойылады?» тақырыбындағы таныстырылым әзірлейді. Дескриптор:
2-тапсырма. Т «Ш.Уәлихановтың «Ыстықкөл күнделігінің» құндылығы неде?» Топта талқылай отырып, сұраққа кем дегенде екі аргумент келтіріңіз. Аргументтерге бағалау ұйымдастыра отырып, өзара пікір алмасыңыз. Дескриптор:
3-тапсырма: Ж «Ш.Уәлихановтың «Ыстықкөл күнделігінің» құндылығы неде?» тақырыбында 150-180 сөз көлемінде әдеби эссе жазыңыз. Бағалау критерийі:
«Автор орындығы». Үздік жұмыстар автор орындығында оқылады. |
Оқушылар өздерінің бір күнгі өткен оқиғасын айтып шығады. Топтық жұмыс Оқушылар таныстырылым әзірлейді. Өзара пікір алмасады. |
ҚБ.3 балл «Күнделік»
ҚБ.2 балл «Күнделік»
ҚБ. 5 балл «Күнделік»
|
Ш.Уәлиханов «Ыстықкөл күнделігі» үзінді |
||||||
|
Сабақтың соңы |
Кері байланыс: «Менің сабақтан кейінгі әсерім» кестесін толтырады
|
|
||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Шоқанның шоқтығы биік шығармаларына өзіндік көзқарас.
Шоқанның шоқтығы биік шығармаларына өзіндік көзқарас.
|
Бөлім: Тарихи шындық пен көркемдік шешім |
Мектеп: |
|||||||||
|
Күні: |
Мұғалімнің аты-жөні: |
|||||||||
|
Сынып: 9 |
Қатысқан оқушылар саны: |
Қатыспағандар: |
||||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Шоқанның шоқтығы биік шығармаларына өзіндік көзқарас. |
|||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
9.3.3.1 шығарманың идеясын ғаламдық тұрғыдан талдап, әдеби эссе жазу; |
|||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
-шығарманың идеясын ғаламдық тұрғыдан талдап, әдеби эссе жазады; |
|||||||||
|
Жоспар |
||||||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||
|
Сабақтың басы
5 минут 10 минут 10 минут Сабақтың соңы 10 минут |
І. Ұйымдастыру кезеңі. Жағымды психологиялық ахуал туғызу. Қызығушылықты ояту «Менің бір күнім» ой бөлісу Сабақ мақсаты мен бағалау критерийлері таныстырылады Мағынаны тану 1-тапсырма. Топтық жұмыс Сынып топтарға бөлінеді. «Әдеби эссе дегеніміз не және оған қандай талаптар қойылады?» тақырыбындағы таныстырылым әзірлейді. Дескриптор:
2-тапсырма. Т «Ш.Уәлихановтың «Ыстықкөл күнделігінің» құндылығы неде?» Топта талқылай отырып, сұраққа кем дегенде екі аргумент келтіріңіз. Аргументтерге бағалау ұйымдастыра отырып, өзара пікір алмасыңыз. Дескриптор:
3-тапсырма: Ж «Ш.Уәлихановтың «Ыстықкөл күнделігінің» құндылығы неде?» тақырыбында 150-180 сөз көлемінде әдеби эссе жазыңыз. Бағалау критерийі:
«Автор орындығы». Үздік жұмыстар автор орындығында оқылады. |
Оқушылар өздерінің бір күнгі өткен оқиғасын айтып шығады. Топтық жұмыс Оқушылар таныстырылым әзірлейді. Өзара пікір алмасады. |
ҚБ.3 балл «Күнделік»
ҚБ.2 балл «Күнделік»
ҚБ. 5 балл «Күнделік»
|
Ш.Уәлиханов «Ыстықкөл күнделігі» үзінді |
||||||
|
Сабақтың соңы |
Кері байланыс: «Менің сабақтан кейінгі әсерім» кестесін толтырады
|
|
||||||||
шағым қалдыра аласыз















