|
Бөлім: |
6-бөлім. |
|
Педагогтің аты-жөні |
Қоянбаеа Аят |
|
Күні: |
10. 01. 2025 |
|
Сынып: |
5 А |
|
Сабақтың тақырыбы |
Спорттық ойын (футбол) |
|
Оқу мақсаттары |
5.1.4.1Қимыл –қозғалысты орындау кезіндегі өзінің және өзгелердің біліктілік сапасын білу және анықтау |
|
Сабақ мақсаттары |
Қимыл –қозғалыс орындау кезіндегі өзінің және өзгелердің біліктілік сапасын біледі және анықтайды. |
|
Сабақтың барысы |
|
|
Сабақтың кезеңдері |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы. Ұйымдастыру кезеңі 15 минут. 2-кезең. Сабақтың негізгі бөлімі 15 минут. |
Ұйымдастыру кезеңі -сәлемдесу, -түгендеу, -саптық жаттығулар, -бұрылулар, -саналу. Жаңа сабақтың тақырыбымен, оқу мақсатымен таныстыру. Сергіту сәті. Қозғалыстағы жаттығулар: екі қолды жоғары көтеріп, аяқтың ұшымен, өкшемен, жартылай отырып жүру. Жүгіру: жеңіл жүгіріс, арқамен алға қарап жүгіру, тізені жоғары көтеріп, аяқты артқа қайшылап. Секіру: оң, сол бүйірлеп, қос аяқтап оң жаққа сол жаққа секіру. ЖДЖ орындау. Ағзаны қалпына келт
1-тапсырма. Допты кедергілер арасымен алып жүріп, қақпаға соққы жасау. Орындалуы Кедергілерді бір түзудің бойына , арасын 60-70 см қашықтықта орналастырып қойылады және де осы кедергілердің арасымен допты алып жүріп,қақпаға соққы жасайды. |
Амандасады, саптық жаттығуларды орындайды. Берілген тапсырмаларды орындайды. 1.Дескриптор 1.Допты кедергілер арасымен алып жүре алады. 2.Қақпаға соққы жасай алады. |
Мадақтау. Мадақтау. |
Ысқырық. Ысқырық, доп, фишка,қақпа. |
|
10 минут. |
2-тапсырма. Өткен сабақ бойынша екі жақты ойын. Орындалуы Сыныпты 4 командаға бөлінеді,4 команда өз ара бір-бірімен футбол ойнайды. |
2.Дескриптор 1.Ойын ережесін біледі. 2.Команда болып ойнай алады |
Мадақтау. |
Доп, ысқырық,қақпа. |
|
3-кезең. Сабақтың соңы 5 минут. |
Кері байланыс :«3 қ» әдісі бойынша. Бүгінгі сабақта не қиын, не қызық, не құнды болды? |
«3қ» әдісі арқылы жауап бере алады. |
Мадақтау. |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Спорт ойын "Футбол"
Спорт ойын "Футбол"
|
Бөлім: |
6-бөлім. |
|
Педагогтің аты-жөні |
Қоянбаеа Аят |
|
Күні: |
10. 01. 2025 |
|
Сынып: |
5 А |
|
Сабақтың тақырыбы |
Спорттық ойын (футбол) |
|
Оқу мақсаттары |
5.1.4.1Қимыл –қозғалысты орындау кезіндегі өзінің және өзгелердің біліктілік сапасын білу және анықтау |
|
Сабақ мақсаттары |
Қимыл –қозғалыс орындау кезіндегі өзінің және өзгелердің біліктілік сапасын біледі және анықтайды. |
|
Сабақтың барысы |
|
|
Сабақтың кезеңдері |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы. Ұйымдастыру кезеңі 15 минут. 2-кезең. Сабақтың негізгі бөлімі 15 минут. |
Ұйымдастыру кезеңі -сәлемдесу, -түгендеу, -саптық жаттығулар, -бұрылулар, -саналу. Жаңа сабақтың тақырыбымен, оқу мақсатымен таныстыру. Сергіту сәті. Қозғалыстағы жаттығулар: екі қолды жоғары көтеріп, аяқтың ұшымен, өкшемен, жартылай отырып жүру. Жүгіру: жеңіл жүгіріс, арқамен алға қарап жүгіру, тізені жоғары көтеріп, аяқты артқа қайшылап. Секіру: оң, сол бүйірлеп, қос аяқтап оң жаққа сол жаққа секіру. ЖДЖ орындау. Ағзаны қалпына келт
1-тапсырма. Допты кедергілер арасымен алып жүріп, қақпаға соққы жасау. Орындалуы Кедергілерді бір түзудің бойына , арасын 60-70 см қашықтықта орналастырып қойылады және де осы кедергілердің арасымен допты алып жүріп,қақпаға соққы жасайды. |
Амандасады, саптық жаттығуларды орындайды. Берілген тапсырмаларды орындайды. 1.Дескриптор 1.Допты кедергілер арасымен алып жүре алады. 2.Қақпаға соққы жасай алады. |
Мадақтау. Мадақтау. |
Ысқырық. Ысқырық, доп, фишка,қақпа. |
|
10 минут. |
2-тапсырма. Өткен сабақ бойынша екі жақты ойын. Орындалуы Сыныпты 4 командаға бөлінеді,4 команда өз ара бір-бірімен футбол ойнайды. |
2.Дескриптор 1.Ойын ережесін біледі. 2.Команда болып ойнай алады |
Мадақтау. |
Доп, ысқырық,қақпа. |
|
3-кезең. Сабақтың соңы 5 минут. |
Кері байланыс :«3 қ» әдісі бойынша. Бүгінгі сабақта не қиын, не қызық, не құнды болды? |
«3қ» әдісі арқылы жауап бере алады. |
Мадақтау. |
|
шағым қалдыра аласыз













