|
Мұғалімнің аты-жөні: Бернияшова Мөлдір Жұмабайқызы Мектеп:№32 Сынып: 5 |
|||
|
Ұзақ мерзімді жоспар тарауы: Қиял әлемі |
|||
|
Сабақ тақырыбы |
Суретші Бен Хейн |
||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары |
Мәтіндегі негізгі және қосымша ақпаратты түсіну, анықтау (5.01)Төл сөз, төлеу сөз, автор сөзінің тыныс белгілерін дұрыс қолдану(5.ӘТН5.) |
||
|
Сабақ мақсаты |
Барлық оқушылар орындай алады: негізгі ақпаратты түсінеді |
||
|
Оқушылардың көпшілігі орындай алады: мәтін бойынша негізі ақпараттарды анықтайды |
|||
|
Кейбір оқушылар орындай алады: жинақы мәтін жаза алады |
|||
|
Күтілетін нәтиже |
Қиял мен шындықты ажырата біледі, өмір шындығын қабылдауға қабілетті болады. |
||
|
Сабақтың түрі |
Жаңа білімді меңгерту |
||
|
Қажетті құрал- жабдықтар |
Тақырыпқа қатысты слайд |
||
|
Пәнаралық байланыс |
Әдебиет, көркем еңбек |
||
|
Оқыту әдістері |
Әңгімелеу, түсіндіру, «орындық» әдісі, «Тірек сөздер» әдісі, «Кері байланыс» тәсілі |
||
|
Сабақ барысы |
|||
|
Тапсырмалар |
|||
|
Сабақ барысынды мұғалім мен оқушы іс - әрекеті |
|||
|
Тапсырма |
Мұғалімнің іс- әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
|
|
Оқушыларға психологиялық ахуал туғызу |
|
Бір- біріне жақсы тілектер айтып, сәлемдеседі |
|
|
Өткен сабақты тексеру |
Үй тапсырмасын тексеру.Кемшіліктерін анықтап, түзету |
Тапсырманы айтады, тақырып бойынша сұрақтарға жауап береді |
|
|
«Ыстық орындық» әдісі |
Оқушылар кезек-кезек орындыққа отырып, сұрақтарға жауап береді |
|
|
1.Білу. Түсіну Бен Хейн туралы мәліметтерді көрсету |
|
|
|
Ә) 6- тапсырма |
Өлеңдегі зат есімдерді табады |
||
|
2.Талдау және қолдану Қосымша материалдан тапсырма |
Суретке қарап өз ойларын жазады |
||
Тапсырма, тірек сөздерден мәтін құрау |
Мәтін құрайды |
||
|
Дебат «Суретші қиялының шегі бола ма?» |
Ойларын ортаға салады |
|
|
Қалыптастырушы бағалау |
Тақырып аясында өзінің есінде қалған сөздерін, сөйлемдерін параққа жазады. |
|
|
Эссе «Суретшілік өнері » |
|
|
|
«Кері байланыс» негізінде парақшалар тарату |
Оқушылар сабақтан алған әсерлерін парақшаға жазып береді |
|


жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Суретші Бен Хейн
Суретші Бен Хейн
|
Мұғалімнің аты-жөні: Бернияшова Мөлдір Жұмабайқызы Мектеп:№32 Сынып: 5 |
|||
|
Ұзақ мерзімді жоспар тарауы: Қиял әлемі |
|||
|
Сабақ тақырыбы |
Суретші Бен Хейн |
||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары |
Мәтіндегі негізгі және қосымша ақпаратты түсіну, анықтау (5.01)Төл сөз, төлеу сөз, автор сөзінің тыныс белгілерін дұрыс қолдану(5.ӘТН5.) |
||
|
Сабақ мақсаты |
Барлық оқушылар орындай алады: негізгі ақпаратты түсінеді |
||
|
Оқушылардың көпшілігі орындай алады: мәтін бойынша негізі ақпараттарды анықтайды |
|||
|
Кейбір оқушылар орындай алады: жинақы мәтін жаза алады |
|||
|
Күтілетін нәтиже |
Қиял мен шындықты ажырата біледі, өмір шындығын қабылдауға қабілетті болады. |
||
|
Сабақтың түрі |
Жаңа білімді меңгерту |
||
|
Қажетті құрал- жабдықтар |
Тақырыпқа қатысты слайд |
||
|
Пәнаралық байланыс |
Әдебиет, көркем еңбек |
||
|
Оқыту әдістері |
Әңгімелеу, түсіндіру, «орындық» әдісі, «Тірек сөздер» әдісі, «Кері байланыс» тәсілі |
||
|
Сабақ барысы |
|||
|
Тапсырмалар |
|||
|
Сабақ барысынды мұғалім мен оқушы іс - әрекеті |
|||
|
Тапсырма |
Мұғалімнің іс- әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
|
|
Оқушыларға психологиялық ахуал туғызу |
|
Бір- біріне жақсы тілектер айтып, сәлемдеседі |
|
|
Өткен сабақты тексеру |
Үй тапсырмасын тексеру.Кемшіліктерін анықтап, түзету |
Тапсырманы айтады, тақырып бойынша сұрақтарға жауап береді |
|
|
«Ыстық орындық» әдісі |
Оқушылар кезек-кезек орындыққа отырып, сұрақтарға жауап береді |
|
|
1.Білу. Түсіну Бен Хейн туралы мәліметтерді көрсету |
|
|
|
Ә) 6- тапсырма |
Өлеңдегі зат есімдерді табады |
||
|
2.Талдау және қолдану Қосымша материалдан тапсырма |
Суретке қарап өз ойларын жазады |
||
Тапсырма, тірек сөздерден мәтін құрау |
Мәтін құрайды |
||
|
Дебат «Суретші қиялының шегі бола ма?» |
Ойларын ортаға салады |
|
|
Қалыптастырушы бағалау |
Тақырып аясында өзінің есінде қалған сөздерін, сөйлемдерін параққа жазады. |
|
|
Эссе «Суретшілік өнері » |
|
|
|
«Кері байланыс» негізінде парақшалар тарату |
Оқушылар сабақтан алған әсерлерін парақшаға жазып береді |
|


шағым қалдыра аласыз













