Материалдар / Табиғат аясында демалу мәдениеті. Бекіту
2023-2024 оқу жылына арналған

қысқа мерзімді сабақ жоспарларын

жүктеп алғыңыз келеді ма?
ҚР Білім және Ғылым министірлігінің стандартымен 2022-2023 оқу жылына арналған 472-бұйрыққа сай жасалған

Табиғат аясында демалу мәдениеті. Бекіту

Материал туралы қысқаша түсінік
Табиғат аясында демалу мәдениеті. Бекіту 3.4.2.2.кестелер және графиктер құру әдісімен логикалық пайымдауға берілген есептерді шығару
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады.
Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
03 Тамыз 2021
844
0 рет жүктелген
Бүгін алсаңыз 25% жеңілдік
беріледі
770 тг 578 тг
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады

ҚЫСҚА МЕРЗІМДІ САБАҚ ЖОСПАРЫ БЕКІТЕМІН ____________________



Пәні: Математика

Мектеп:

Сынып:

Күні: Мұғалімі:

Қатысқандар саны:

Қатыспағандар саны:

Сабақтың тақырыбы

Табиғат аясында демалу мәдениеті. Бекіту

Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме)

3.4.2.2.кестелер және графиктер құру әдісімен логикалық пайымдауға берілген есептерді шығару

Сабақтың мақсаттары

«Мүмкіндіктер тармағы» туралы түсінігі болу, күнделікті өмірде кездесетін түрлі жағдаяттар мен есеп шығаруда қолдану

Жетістік критерийлері

-«Мүмкіндіктер тармағы» туралы түсінігі алады

-Алған материалды өмірде қолдана алады

Құндылықтарды дарыту

Мәңгілік Ел, бұл –Жалпы ұлттық бірлік, бейбітшілік пен келісім.

Оқушыларды бір-біріне деген құрмет көрсетуіне тәрбиелеу.

Пәнаралық байланыс

Математика, жаратылыстану, дүниетану

АКТ қолдану дағдылары

Аудиожазба, таныстырылым, суреттер, буындар, видеокөрсетілім

Сабақ барысы

Сабақтың жоспарланған кезеңдері

Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет

Ресурстар

Сабақтың басы

Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру


























Ынтымақтастық атмосферасы қалыптастыру.

Психологиялық ахуал

(ТЖ) «Табиғат сыйы» топқа бөлу әдісі

(ЖЖ) Тақтамен жұмыс

Прямоугольник 1

Алма – Арасан шатқалы

(5*3)*20


Прямоугольник 2

Қайыңды көлі

(7*2)*50










Прямоугольник 3

Үлкен Алматы көлі

(50*5)*2


Прямоугольник 4

Шарын шатқалы

60*(3*5)








Дискриптор:

Білім алушы

  • Берілген есепті оқиды, шығара алады

  • Суреттерді өсу ретімен қоя алады

Бағалау: «Билеттер»

Бейнематериал: «Табиғат көрінісі»

(ТЖ) «Мүмкіндіктер тармағы»

«Ұяшықтар» әдісі

1 – топ

2 – топ

Есепті мүмкіндіктер тармағын қолданып шығар

3 – топ

Осы сияқты есеп құрастыр. Оны мүмкіндіктер тармағын қолданып шығар

Дискриптор:

Білім алушы

  • Оқушылар жұп киімдерді құрастыра алады

  • Есептерді мүмкіндіктер тармағын қолданып шығара алады

  • Осы сияқты есептерді құрастыра алады

Бағалау: «Билеттер»


































































Сабақтың ортасы


4

1 – бой 2 – бой 3 – бой

А) 130+450 б) 450-130 г) 130*6

Ә) 450*2 в) 450+130*2 д) 450-130*3

Скругленный прямоугольник 1

-130 теңге


Скругленный прямоугольник 2

-450 теңге


Дискриптор:

Білім алушы

  • Берілген өрнектерді оқи алады

  • Өрнектер бойынша есептер құрастыра алады

Бағалау: «Билеттер»












Сергіту сәті


«көңіл - күй»

Бейнематериал



Аяқталуы


«Ауылға саяхат»

Есепті мүмкіндіктер тармағын қолданып шығар

Дискриптор:

Білім алушы

  • Берілген есепті оқи алады

  • Мүмкіндіктер тармағын қолданып шығара алады.



ҚБ

«Симметриалық карта» қалыптастырушы бағалау


Санды өрнек

Теңдеу

Әріпті өрнек

Аудан

Периметр

а+5






Х+3=5






54+68






S






P








Дискриптор:

Білім алушы

  • Өрнектерді оқи алады

  • Өрнектерді тиесілі орынға орналастыра алады



Кері байланыс :

Көңіл күйлерін, сабаққа қатысты ойларын білдіреді







































Материал жариялап тегін сертификат алыңыз!
Бұл сертификат «Ustaz tilegi» Республикалық ғылыми – әдістемелік журналының желілік басылымына өз авторлық жұмысын жарияланғанын растайды. Журнал Қазақстан Республикасы Ақпарат және Қоғамдық даму министрлігінің №KZ09VPY00029937 куәлігін алған. Сондықтан аттестацияға жарамды
Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!